Kitas geriausias juvelyrikos metalas po aukso yra sidabras ir sidabro atspalviai. Sidabras atrodo madingas ir madingas tuo pačiu metu. Sidabriniai auskarai gražiai atrodo žmogui, kuris tuo pačiu metu suteikia tradicinį, tačiau etninį įvaizdį. Auskarai yra labai svarbūs kaip mados aksesuaras, taip pat kaip papuošalas ausims pagražinti. Sidabras kaip metalas yra labai švelnus ir jautrus, kaip ir moteris. Sakoma, kad sidabras turi moterišką ir išmintingą mėnulio energiją, kuri teisingai atspindi vaizduotę ir intuiciją. Sidabriniai papuošalai skirti grynumui, aiškumui ir susikaupimui. Manoma, kad jis suteikia subtilios jėgos, kuri ramina ir valo dvasią.

sidabriniai auskarai

Geriausi sidabro auskarų dizainai:

Čia apžvelgsime 15 geriausių sidabrinių auskarų dizaino.

1. Sidabriniai „Shamballa“ auskarai:

Sidabriniai „Shamballa“ auskarai

Populiariausi mados grandinėje yra šie dvigubi auskarai. Sidabriniai „Shamballa“ auskarai yra pagaminti iš gryno sidabro su blizgančiais cirkonio akmenimis, kad būtų užtikrintas tas krištolo efektas ir puikus blizgesys. Tai aukštos kokybės sidabro smeigės, skirtos šiuolaikiškai elegantiškai moteriai. Smeigtukai puikiai tinka kaip biuro drabužiai, nes išvaizda yra ne per daug, bet subtili ir elegantiška.

2. Sidabriniai auskarai:

Sidabriniai žiediniai auskarai

Hoop auskarai yra labai populiarūs dėl madingos išvaizdos. Jie gali būti apskrito apskritimo arba pusapvalio formos. Apyrankės yra įprastos dėvėti kasdien. Ši madinga išvaizda gali pasigirti nuo paauglių iki jaunimo. Pagaminti iš sidabro, šie lankai pasižymi nuostabiu blizgesiu ir deimanto formos apdaila, todėl jie yra akinančio stiliaus pareiškimas.

3. Ašaros sidabro auskarai:

Ašaros sidabro auskarai

Labiausiai paplitę, bet niekada neišeinantys mados dizainai yra ašariniai auskarai. Sidabrinės ašaros su dizainerio ametisto akmenimis ir kubiniais cirkonio akmenimis atrodo tiesiog nuostabiai. Jie turi tą brangią ir dizainerišką išvaizdą. Jie puikiai tinka mergaitėms, paaugliams ar jaunuoliams dėl tos akinančios diva išvaizdos.

4. Oksiduotas sidabras Jhumkas:

Oksiduotas sidabras Jhumkas

Oksiduoti sidabriniai papuošalai atrodo tik žemiški su tuo kaimišku prisilietimu. Bet jie tiesiog trenkia į madą. Šios oksiduotos jhumkos su ta juoda apdaila iki sidabro puikiai tinka tradiciniam dėvėjimui. Gėlių motyvai, povai su klasikiniais skėčiais „jhumkas“ moterims atrodo nuostabiai. Sidabrinės jhumkos yra nesenstanti klasika, kuri visada bus madinga. Tai vienas iš geriausių oksiduoto sidabro auskarų dizaino

5. Sidabro sidabro auskarai:

Sidabro filigraniniai auskarai

Filigraninis darbas šiais laikais yra labai svarbus papuošalų gamyboje. Filigranas yra puikus metalinis laidinis darbas, labai paplitęs mados papuošaluose. Tai labai sudėtingas darbas, todėl gražiai atrodo ant papuošalų ir auskarų. Filigraniniai auskarai su sidabru arba oksiduotu sidabru suteikia moteriai gražią, tačiau šiuolaikišką stilingą išvaizdą.

6. Kalti diskiniai sidabriniai auskarai:

Kalti diskiniai sidabriniai auskarai

Tai tie kasdieniai sidabriniai auskarai, skirti jaunoms merginoms ir paaugliams. Merginos gražiai atrodo su šiais gryno sidabro spalvos auskarais su plaktuku. Jie taip pat nėra labai kruopščiai suprojektuoti, tačiau yra dailios išvaizdos ir išvaizdos.

7. Akvariumo sidabro gėlių auskarai:

Akvariumo sidabro auskarai

Nedaug spalvų, tokių kaip mėlyna, pilka, žalia ir kt., Suteikia klasikinio stiliaus sidabrinių auskarų. Gėlių raštai su akvamarino spalvos apdaila iki sidabro atrodo gražiai dėvimi. Šie klasikiniai auskarai su žuvies kabliukais su akvamarino brangakmeniais atrodo tikrai pritrenkiančiai. Tai populiarūs sidabriniai auskarai moterims.

8. Tibeto sidabro auskarai:

Tibeto sidabriniai auskarai

Tibeto sidabriniai auskarai pasižymi senatve ir turi vintažinį žavesį. Šie sidabriniai auskarai turi koralus, išmargintus turkio spalvos arba perlų įvairiomis spalvomis gražiu gėlių raštu, kad auskarai atrodytų nuostabiai. Gražiam vakarui sukomplektuokite šiuos Tibeto sidabrinius auskarus su gražiais prašmatniais drabužiais.

9. Sidabrinių perlų smeigės:

Sidabrinės perlų smeigės

Perlai yra klasika, kuri niekada neišeis iš madingų papuošalų. Perlai buvo siejami su karališkosios giminės papuošalais. Nuostabūs lygūs perlai su grynu sidabru gali būti vienas iš jūsų šedevrų papuošalų. Jie puikiai tinka vakariniams drabužiams ar bet kokiai klasikinei šiuolaikinei aprangai. Jie atrodo stebuklingai su perlų spindesiu ir sidabro blizgesiu. Tai sidabriniai auskarai.

10. Paukščių ir lapų sidabriniai auskarai:

Paukščių ir lapų sidabriniai auskarai

Paukščiai yra laisvės simbolis, o jų sparnai kiekvieną dieną pakelia juos į naujas aukštumas ir vietas. Lapai taip pat yra gyvenimo simbolis. Moterys turi ir paukščių, ir lapų savybių. Šie sidabriniai kabantys auskarai su dviem grandinėmis su paukščiu ir lapais atrodo tikrai žavingai.

 11. S„Ilver“ vestuviniai auskarai:

Sidabriniai vestuviniai auskarai

Sidabriniai auskarai nuostabiai atrodo ant nuotakų. Sidabras su deimantais ir perlais puikiai tinka vakaro priėmimo įvaizdžiui. Galima pasirinkti sidabro blizgesį ir blizgesį kartu su akmenimis ar kristalais, atitinkančiais išvaizdą.

12. Povo dizaino sidabro auskarai:

Povo dizaino sidabriniai auskarai

Poviniai sidabriniai auskarai turi gryną tradicinę išvaizdą, kurie gali būti derinami su etniniais ar indiškais drabužiais. Šie gryno sidabro auskarai yra tradicinio povo dizaino kaip įvairių spalvų atspalvių papuošimai. Auskarai gali būti pailgi, kad gražiai ir meniškai užfiksuotų sidabrinio povo dizainą ir spalvas.

13. Įvairiaspalviai sidabriniai liustra auskarai:

Įvairiaspalviai sidabriniai liustra auskarai

 Šviestuvai atrodo puikiai ir šviežiai suprojektuoti. Įvairių spalvų sidabriniai šviestuvai puikiai atrodo prie bet kokios aprangos. Jie turi sudėtingą ilgą dizainą ir puikiai atrodo moteriai. Kiekvienas gali stilingai nunešti šiuos gražiai atrodančius šviestuvus. Tai geri sidabriniai auskarai mergaitėms.

14. Genčių sidabro auskarai:

Genties sidabriniai auskarai

Šie genčių sidabriniai auskarai yra įkvėpti dizaino Indijoje, Radžastane. Šių sidabrinių auskarų pagrindas yra labai skirtingi ir įmantrūs storo dizaino iš gryno oksiduoto sidabro. Tai sunkūs sidabriniai auskarai, įvairaus modelio ir dizaino. Pasirinkite pagal pasirinkimą ir suporuokite jį su etnine mada.

15. „Hamsa“ sidabriniai auskarai:

Hamsa sidabriniai auskarai

„Hamsa“ arba rankų modelis labai dažnai naudojamas papuošalams. Hamsa arba Dievo apsauginė ranka duoda sėkmės, klestėjimo ir laimės. Šie sidabriniai auskarai pagaminti iš granato akmenų ir rubinų, gražiai pritvirtintų prie hamsa, kad auskarai atrodytų dizaineriai.

Istoriškai sidabro papuošalai buvo susiję su užuojauta ir teisingumu, todėl manoma, kad jie yra orumas, savikontrolė ir atsakomybė. Sidabras perduoda išmintį ir atvirumą, yra kupinas optimizmo, kuris aiškiai atsispindi sidabro papuošaluose. Dėl sidabro ryšio su mėnuliu ir poveikio potvyniui, sakoma, kad jis juda gražiu srautu ir malone, kuri atsispindi ir juvelyriniuose dirbiniuose. Sidabras taip pat yra paslapties elementas.