Vestuvės yra brangus laikas ir akimirkos, kurias reikia branginti pačiais gražiausiais dalykais. Nuotaka ir jaunikis pasirenka geriausius drabužius ir geriausius papuošalus, kurie šviesina jų išvaizdą. Nuotakos nori atrodyti geriausiai su geriausiais papuošalais, ypač auskarais. Paprastai maži ir švelnūs auskarai atrodo žaviau ir dinamiškiau. Tačiau vis žali ilgi ir ryškūs auskarai suteikia gana stulbinančią išvaizdą.

15 Gražus & amp; Patrauklūs vestuviniai auskarai nuotakoms

Naujausi ir stilingi vestuvių auskarų modeliai madoje:

Pažvelkime į 9 populiariausių auskarų vestuvių dizaino tendencijas.

1. Auksiniai šydo vestuviniai auskarai:

Auksiniai šydu vestuviniai auskarai

Šydai vestuvėse labai daug reiškia nuotakos suknelės šydą, kurį kai kurios nuotakos nešioja savo šukuosenoje, gražų gėlių šydą, suknelės šydą, kuris teka už nugaros, ir net gražų tinklinį šydą, kuris slepia nuotakos veidą. Greičiausiai kiti šydai dabar nebuvo naudojami tiek, kiek buvo naudojami ankstesniais amžiais. Tačiau gražus šydas ant auksinių auskarų dizaino vestuvėms gali būti nepamirštamas papuošalas.

2. Ilgi krentantys grandininiai vestuviniai auskarai:

Ilgi krentantys grandininiai vestuviniai auskarai

Ilgos nuleidžiamos grandinės, kaip ir vestuvių auskarai, gali būti puikus jūsų ypatingos dienos dizainas. Indijos „jhumka“ stiliaus viršutinės ausies galvutės ir laisvos nuo ausų tekančios grandinėlės atrodo stulbinančiai ir traukia akį.

3. Ilgi auksiniai rodžio dengti vestuviniai auskarai:

Vestuviniai auskarai iš aukso, padengti rodžiu

Gražus drugelio dizainas su cirkonio krištolo auskarais nuotakai gali būti vienas geriausių pasirinkimų, kuriuos galima dėvėti su gražia kreminės baltos spalvos vestuvine suknele. Nėriniais apdirbtoms vestuvinėms suknelėms reikia tobulų papuošalų, kurie papildytų suknelę ir suteiktų puikų nuotakos grožio rezultatą.

4. Auksiniai ilgi šviestuvų auskarai:

Auksiniai ilgų šviestuvų auskarai

Auksiniai auskarai vestuvėms gali būti tokie, kai visiškai pagaminti auksiniai auskarų šviestuvai, įkvėpti senovinių kolekcijų, atrodo nuostabiai. Ilgų auksinių auskarų malonė vestuvių dieną atrodo dinamiška. Ilgi auskarai, suformuoti lapuotu raštu, taip pat yra lengvo svorio ir nuostabios išvaizdos.

5. Vestuvių filigraniniai aukso juostos auskarai:

Vestuviniai filigraniniai aukso spalvos auskarai

Filigraniškas aukso ir sidabro papuošalų menas atrodo taip puikiai su tradiciniais ir modernizuotais vestuviniais drabužiais. Tai ilgi auksiniai auskarai vestuvėms, o filigranų rankdarbiai leidžia jaustis patraukliems dailiems meno kūriniams, pagamintiems iš brangių metalų. Vestuviniai auskarai gali būti filigraniško aukso strypo stiliaus su didžiausiu paprastumu ir blaivumu. Nuleidžiami pusiau iškirptės link, ilgi auskarai su strypu atrodo nuostabiai.

6. Auksiniai ilgi vestuviniai kraštiniai ausų dulkių auskarai:

Auksiniai ilgų vestuvių pakraščių ausų dulkių auskarai

Dizainerio vestuviniai auskarai, turintys geriausius teiginių modelius, yra paprasčiausio dizaino, tačiau atrodo nuostabiai ir traukia akį. Auksiniai ilgi vestuviniai auskarai su pakraščio ausų dulkių stiliumi atrodo nuostabiai ir geriausiai dera su vestuvinėmis suknelėmis. Šie vestuviniai auksiniai auskarai nuotakoms, kurių aukštis gražus, gali dėvėti tokius ilgus ir aštrius stiliaus auskarus, kad atrodytų nuostabiai.

7. Ilgi aukso dizainerių vestuviniai auskarai:

Ilgi auksiniai vestuvių dizainerių auskarai

Ilgi auskarai vestuvėms dažniausiai pasirenkami norint gražiai pakilti iki padažo. Taigi gražūs, akį traukiantys didelių dydžių deimantai suteikia nuostabų jūsų apsirengimo stilių. Ilgi auskarai su vandens lašais su kabančia aikštele, pagaminti iš nutiestų deimantų, pasakiškai atrodo jūsų dienai.

8. „Swarovski“ ilgi krištolo perlų auskarai:

„Swarovski“ ilgi krištolo perlų auskarai

Vestuviniai auskarai su auksu ir perlais taip pat suteiks jūsų papuošalams puikų stilių. Auksui suteiktos lapinės formos, dekoruotos baltais perlų kristalais, atrodo išskirtinai. Gražus aukso, krištolo ir perlų derinys padidins jūsų apsirengimo būdą vestuvių dieną.

9. Stilingi ir elegantiški vestuviniai auskarai:

Stilingi ir elegantiški vestuviniai auskarai

Stilingi ir elegantiškai atrodantys vestuviniai auksinių auskarų dizainai vestuvėms gali būti daug gražesni kaip saulės emblemos smeigės ir deimantiniai auskarai. Gražūs auskarų papuošalai atrodo stulbinančiai, apimantys beveik pusę ausų.

10. Tradiciniai vestuvių spalvos brangakmenio akmeniniai auskarai:

Tradiciniai vestuvių spalvos brangakmenio auksiniai auskarai

Tradicinis Indijos aprangos drabužis yra visiškai su sunkiais auksiniais papuošalais. Nors šiandien nuotakos vestuvėms pasirinko paprastą, bet turtingą ir elegantišką dizainą. Visų laikų mėgstamiausios lea formos, sujungtos su jhumkais ir grandininiais auskarais, tradiciškai yra sunkūs nuotakos papuošalai. Visą ausį dengiantys dideli auksiniai vestuviniai auskarai garsėja Indijos papuošalų dizainu.

11. Auksiniai deimantiniai vestuviniai auskarai Jhumka:

Auksiniai deimantiniai dygliuoti vestuviniai auskarai jhumkha

Auksiniai vestuvių auskarai taip pat sukurti su išskirtiniu ausies linijos formos deimantiniais dygliuotais auskarais. Kabanti jhumka, papuošta deimantais ir kabančiu perlu iš jhumkų, atrodo dinamiška ir nuostabi.

12. Etniniai Indijos vestuviniai auskarai:

Etniniai Indijos vestuviniai auskarai

Etniniai vestuviniai papuošalai visada turi senovinius auskarus jhumkas vestuvių kolekcijose. Dizainerio vestuviniai auskarai iš jhumka stiliaus su juodais karoliukais, naudojamais mangalsutroje, yra papuošti grandinių galuose, todėl auskarų „jhumkas“ dizainas atrodo nuostabiai.

13. Prabangūs gėlo vandens perlų ir deimantiniai vestuviniai auskarai:

Prabangūs gėlo vandens perlų ir deimantiniai vestuviniai auskarai

Tarp ilgų ir dinamiškų nuotakoms skirtų auskarų dizaino maži subtilūs ir paprastai atrodantys auskarai atrodo taip pat puikiai ir dinamiškai, kaip ir kiti. Paprastas ir blaivus kriaušės lašo prisilietimas atrodo fantastiškai ant vestuvinės suknelės. Auskarai nuotakai, mėgstančiai paprastą dizainą, gali būti skirti mažiems deimantų ir perlų dizainams.

14. Dideli deimantų vestuviniai auskarai:

Dideli deimantiniai vestuviniai auskarai

Auskarams vestuvių vakarėlyje reikia papildomo žiupsnelio glam, įtraukto į vestuvinių auskarų dizainą. Siūlomi deimantai vestuvių šventėse atrodo fantastiškai. Gryniems tinkliniams chalatams ir spalvingiems drabužiams reikia deimantų blizgesio. Ir pora deimantinių auskarų tokiuose dizainuose sužibės jūsų įvaizdžiu.

15. Vestuviniai auskarai su „Dark Sapphire Stud“:

Vestuviniai auskarai su tamsiu safyru

Mėlynieji safyrai taip pat laikomi pasididžiavimo ir žavesio deimantais. Didelė deimantų pora auskarų poroje, nusagstyta baltų deimantų rėmeliu ir kabanti nuo ausų, atrodo pasakiškai auskarai vestuvių vakarėliams. Tamsiai mėlyni safyrai dizainerių auskaruose tiks prie bet kokios aprangos ir taip pat gražiai spindės ant veido.

Vestuviniai auskarai su perlų puošmena ir tinkliniai auskarai – naujausio dizaino, užkariavę vestuvių porų širdis. Auskarų grožiui nereikia tinkamo kaklo gabalo ar kitų papuošalų. Dviejų didelių auskarų rinkinys geriausiai tinka papuošalui ant nuotakos. Norint pasirinkti tinkamus papuošalus iš ausų, reikia daug laiko apklausos. Puikus planavimas ir ankstesnis aprangos derinimas su papuošalais gali būti tinkamas planavimas.

tobuli vestuviniai auskarai