„Brain Gym“ susideda iš paprastų pratimų, kurie padeda jūsų smegenims veikti aštriau ir geriau. Jie suteikia pasitikėjimo savimi ir sukelia dinamiškus jūsų asmenybės pokyčius. Judesiai yra labai lengvi ir tuo pat metu labai veiksmingi. Tai padeda jums priimti geresnius sprendimus gyvenime, ypač kai išgyvenate sunkius laikus. Smegenų gimnastikos pratimų santrauka buvo įtraukta į keletą pastraipų.

Smegenų gimnastikos pratimai geresniam protui

Smegenų gimnastikos pratimai geresniam protui:

Čia yra mūsų 9 geriausi smegenų pratimai, skirti pagerinti protą ir kūną.

Kvėpavimas pilvu:

Smegenų gimnastikos pratimai geresniam protui

Padėkite rankas ant pilvo. Iškvėpkite per burną, kol plaučiai bus visiškai ištuštinti. Dabar įkvėpkite, tarsi kvėpuojant pripildytumėte balioną. Tada iškvėpkite labai lėtai. Atlikite šį pratimą maždaug tris ar keturis kartus. Tai padidins jūsų energijos lygį ir pagerins jūsų centrinę nervų sistemą.

Smegenų mygtukai:

Padėkite vieną ranką ant bambos. Pabandykite kitos rankos nykščiu ir pirštais pajusti tuščiavidurius plotus po raktikauliu. Patrinkite šią sritį maždaug nuo 30 sekundžių iki vienos minutės, kai žiūrite iš kairės į dešinę. Tai pagerins jūsų skaitymo įpročius, taip pat jūsų rašymo ir kalbėjimo gebėjimus.

Kuko pajungimas:

Kuko kablys

Pirmiausia atsisėskite ant kėdės. Kairę kulkšnį laikykite ant dešinio kelio. Dešinės rankos pagalba laikykite kairę kulkšnį. Dešine ranka laikykite dešinės kojos kamuolį. Įkvėpdami laikykite liežuvį ant burnos stogo. Iškvėpdami pradėkite atpalaiduoti liežuvį. Užmerkite akis ir laikykite poziciją keturis ar aštuonis įkvėpimus. Tai pagerins jūsų savivertę ir sustiprins jus.

Kryžminis tikrinimas:

Norėdami atlikti kryžminį nuskaitymą, atsistokite ir eikite į savo vietą. Tai darydami pakaitomis padėkite kiekvieną ranką ant priešingo kelio. Kvėpuodami atsipalaiduokite ir tęskite maždaug keturis ar aštuonis įkvėpimus. Šis pratimas yra nuostabus tiems, kurie norėtų pagerinti savo atmintį ir skaitymo, rašymo, mokymosi įgūdžius.

Energija žiovaujama:

Kai žiovaujate, prispauskite kiekvienos rankos pirštų galiukus prie įtemptos skruostų vietos. Skleiskite atsipalaidavusį ir girdimą žiovulio garsą. Pakartokite tai maždaug tris ar keturis kartus. Tai pagerins jūsų kūrybiškumo lygį, pašalins bet kokią įtampą ir palengvins jūsų išraiškas.

Kaklo ritinėliai:

Giliai įkvėpdami atpalaiduokite pečius ir nuleiskite galvą į priekį. Labai lėtai užmerkite akis ir pasukite galvą iš vienos pusės į kitą. Dabar padarykite mažus apskritimus nosimi ir atpalaiduokite galvą. Padarykite tai maždaug tris kartus, kad pagerintumėte kvėpavimą.

Tarpų mygtukai:

Jei norite naudoti tarpo klavišus, abu pirštus padėkite virš viršutinių lūpų. Kitą ranką uždėkite ant apatinės nugaros dalies ir pirštų galiukais palieskite nago kaulą. Giliai įkvėpkite ir pažiūrėkite į lubas. Dabar nuleiskite žvilgsnį ir dar kartą pažvelkite į lubas. Padarykite tai tris ar keturis kartus ir leiskite savo kūnui atsipalaiduoti.

Mąstymo dangtelis:

Padėkite ranką ant kiekvienos ausies. Dabar išvyniokite išlenktas išorinių ausų dalių dalis. Atlikite tai nuo ausų viršaus iki apačios. Pakartokite tris keturis kartus. Tai pagerina jūsų mąstymo įgūdžius, klausymosi gebėjimus ir koncentracijos lygį.

Septynių minučių derinimas:

„Seven Minute Tune Up“ susideda iš daugybės smegenų pratimų, kuriuos turėtumėte atlikti kiekvieną rytą. Tai padidins jūsų energiją ir padės jums funkcionuoti bei geriau atlikti visas kasdienes veiklas. Šiuos pratimus galite atlikti kada tik norite, kad padidintumėte energiją.