Takı her zaman kadınların en iyi arkadaşı olmuştur. Her kadın kendini eşsiz takı tasarımları ile süslemeyi sever. Eşsiz ve en iyi tasarlanmış takı, süs eşyası denilince aklımıza gelen tek şey Kundan Takı ürünleridir. Geleneksel kundan takı tasarımları, etnik ve asil görünümünden dolayı oldukça popülerdir. Maang Tikka, bir kadının tam kafasına yerleştirildiği için mücevher koleksiyonundaki en önemli süslerden biridir. Kundan Maang tikka, kadınlara muhteşem bir görünüm verdiği için kadınlar arasında çok popüler..

Kundan Tikka Takı Tasarımları:

Maang tikka, kıyafetinizin son dokunuşu olabilir ve yapmak istediğiniz stil ifadesini oluşturmanıza yardımcı olur. İşte moda ile koşan en iyi 9 Kundan Maang Tikka tasarımı.

1. Hilal Kundan Maang Tikka:

Hilal Kundan Maang Tikka

Hint gelin görünümünde bir telif hakkı konuşması varsa, o zaman kimse kundan takılarının kullanımını inkar edemez. Hilalin uç noktasındaki basit inci damlası ile kundan işi olan mükemmel Hilal şeklindeki kundan maang tikka. Alnında hafif bir maang tikka taşımak isteyen bayanlar için mükemmel bir tikka..

2. Taş Çivili Kundan Maang Tikka:

Taş Çivili Kundan Maang Tikka

Taş Çivili Maang tikkas, kundan tikka tasarımları kategorisinde çok sayıda tasarım ve stilde geldikleri için çok sıcak. Kıyafetlerine göre farklı renkte taş ve kristaller bulmak mümkün. Güzel berrak Taş Çivili kundan tikka takıları, sosyal etkinliklerinizde size mükemmel bir çekicilik sağlar..

3. Kundan İnci Maang Tikka:

Kundan Pearl Maang Tikka

Pearl maang tikkas her durum için mükemmeldir. Onu herhangi bir geleneksel kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz ve yeni bir tarz sergilemeye hazır olacaksınız. Bu çarpıcı inci maang tikka kundan sizi zarif ve şık bir divaya dönüştürebilir..

4. Kundan Matha Patti:

Kundan Matha Patti

Kadının saç çizgisinin altından sarkan iki taraflı zincirlerden oluşan Kundan Matha Patti. Orta zincir, bir kadının orta kısmına düşen kolye ucuna götürür. Bu, kadının yüzünde yattığı için dikkati yüzünüze çekmek için çok yeteneklidir. Size asil bir kadın görünümü vermek ve gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız, o zaman bu kundan matha patti sizin için en iyi sonucu verebilir..

5. Çiçek Kundan Maang Tikka:

Çiçek Kundan Maang Tikka

Kundan tikka takı tasarımları arasında çiçek görünümleri ve şekilleri oldukça popülerdir. Taşlarla tasarlanan çiçekli Kundan Maang tikka, kendi tarzınızın bir imzası olabilir. Diğer çiçekli takılarla eşleştirmek sizi günün kadını yapabilir..

6. Çift Ay Kundan Maang Tikka:

Çift Ay Kundan Maang Tikka

Çift ay maang tikka kundan, onu iki şekilde seven bir kadın için yapılmıştır. Bir kadının kafasına zarifçe oturan iki yarım ay şeklinde olduğu gibi. Güzel çift ay tikka, güzelliğini takdir etmeyi sevecek insanların dikkatini çekebilir..

7. Kolye Tarzı Kundan Maang Tikka:

Kolye Tarzı Kundan Maang Tikka

Kolye kundan tikka tasarımları, herhangi bir elbise ile eşleştirilebilecek çok yönlü bir seçimdir. Gözyaşı damlası pembe incili taş çivili kolye, size modern bir Hintli Kadına yüksek sınıf dokunuşlar verebilecek muhteşem bir ifade verir..

8. Büyük Kundan Maang Tikka:

Büyük Kundan Maang Tikka

Büyük kundan maang tikka, hızlı ve benzersiz bir stil ifadesi yapabilir. Bu Büyük kundan başlığı, gösterinin bir gösterisini yapmanıza yardımcı olabilir. Ama bu tikkada bir şey var ki daha çok büyük ve geniş yüzlere yakışıyor, eğer küçük bir yüzünüz varsa diğerlerine gitmenizi öneririz..

9. Kundan Borla Maang Tikka:

Kundan Borla Maang Tikka

İnci boncuklar ve çivili taşlarla süslenmiş bu güzel yuvarlak şekilli borla maang tikka ile ışıltılı bir görünüm elde edin. Çarpıcı Kundan borla, bir kadının şık ve göz alıcı görünmesini sağlar. Borla’nın güzelliğini tek başına vurgulamak için zinciri saçınızın altına da gizleyebilirsiniz..

Hintli Gelin’in resmini maang tikka olmadan kimse hayal edemez. Bir maang tikka, Hint gelin takılarının ayrılmaz bir süsüdür. Bu günlerde maang tikkas, geleneksel görünümünüzü canlandırabilecek çeşitli stil ve tasarımlarda geliyor. Alnınız için bu güzel süs, görünümünüze bir kraliyet ve zarafet dokunuşu katıyor. Maang tikka’nın lehenga ve saree gibi etnik kıyafetlerle mükemmel uyumu, kişiliğinize göz alıcı bir çekicilik katabilir. Bu nedenle, bu Kundan maang tikka tasarımlarıyla özel gününüz için kendinizi geliştirin ve kendinize çarpıcı bir görünüm kazandırın..