Auskarai vaidina svarbų vaidmenį ruošiantis paprastoms ar atsitiktinėms funkcijoms. Jie taip pat yra labai svarbūs reguliariai dėvėti. Yra tam tikra dvasinė jų dėvėjimo svarba. tai yra aukštesnio statuso ir dvasingumo vystymosi ženklas. Tai taip pat svarbus papuošalas ištekėjusioms Indijos moterims. Tai suteikia moterims fizinę ir psichinę pusiausvyrą susidoroti su bet kokia nepalanki situacija.

Tarp visų dizainų šiais laikais gana populiarūs kabantys auskarai. Auskarai supa ausies lankelį. Įvairių formų ir dizaino dėka jie vienu žvilgsniu gali sugauti bet kurios moters patrauklumą. Šviestuvai ir auskarai taip pat yra kabančių auskarų kategorija.

Gražūs mados auskarai:

Peržiūrėkime keletą nuostabių kabančių auskarų dizaino, kurie tikrai užimtų vietą jūsų aksesuarų dėžutėje.

1. Mėlynų drugelių auskarai:

Mėlynų drugelių auskarai

Drugelių dizainas visada patraukė moterų širdis. Panašus dizainas yra pagamintas iš mėlyno safyro, kaip deimantai. Auskaras puikiai dengia ausis, kur drugeliai laikosi žemiau ausies lankelio, kad atrodytų gražiai.

2. Rutuliniai dizaino auskarai:

Auskarai su rutuliniu dizainu

Mylėkite tuos kabančius apskritimus po ausų kilpomis! Auksinių pakabinamų auskarų dizainas yra tai, ko ieškote. Auskarai pagaminti iš aukso, kuris puikiai dengia ausų galus. Sulankstant auskarus taip pat suteikiama deimanto formos jungtis, kuri suteikia simetrišką išvaizdą.

3. Narvelio dizaino auskarai:

„Cage Design Dangle“ auskarai

Šie auksiniai auskarai yra pagaminti iš aukso ir sidabro derinio. Auskarams suteikiamas narvelio žavesio dizainas, kuriame žavesio rode yra pagaminta iš kreivų dizainų. Mažas auskaras yra bet kokio amžiaus moterų pasirinkimas reguliariai dėvėti ar progomis.

4. Dizainerio pakabinti auskarai:

Dizainerio kabantys auskarai

Ieškote ilgų kabančių auskarų, kuriuos galėtumėte nešioti ant savo suknelės ar ant dizainerio kūrinio! Čia yra sidabro auskarų dizainas, kuris yra pakankamai ilgas, kad pasiektų jūsų pečius. Auskarui suteikiamos kreivos sidabrinės skaidrės su kristalais, pritvirtintais ant kreivių ir viena grandinė centre.

5. Paprasti pakabinti auskarai:

Paprasti kabantys auskarai

Paprastas ilgo kabančio auskaro dizainas pagamintas iš mažos grandinėlės, kurios pabaigoje baigiasi baltos spalvos kristalas. Auskaras su savimi neneša jokių spynų. Galai yra vienodo ilgio iš abiejų pusių, kad būtų suteikta nauja išvaizda. Išbandykite naują išvaizdą įprastomis biuro dienomis.

6. Deimantiniai auskarai:

Deimantiniai auskarai

Deimantas ir sidabras yra geriausias derinys nešiotis bet kokiai šventei, vestuvėms ar panašioms progoms. Čia yra panašus sidabrinių kabančių auskarų dizainas, kuris yra apjuostas mažais deimantais, kad atrodytų spindintis. Auskarų sruogoms taip pat suteikiami maži balti deimantai, kad dizainas įgautų žavesio.

7. Inkaro dizaino auskarai:

Inkaro dizaino pakabinti auskarai

Sidabriniai kabančių auskarų dizainas, kurį paaugliai plačiai atrenka per atsitiktinius, yra inkaro dizaino auskarai. Pagaminti iš sidabro, jiems suteikiama inkaro išvaizda, suapvalinta virve. Ilgas auskaras reiškia tvirtumą ir stabilumą dėvėtojo gyvenime. Jis taip pat parenkamas ant puošnių suknelių ar chalatų.

8. Apvalūs dangle auskarai:

Apvalūs pakabinti auskarai

Dizainas, kuris sugrąžintų jus į retro laikotarpį, yra sidabro kabančių auskarų dizainas, populiariai žinomas kaip apvalūs auskarai. Paprastas auskaras yra penkių perlų dizaino centre, kuris yra fiksuotas.

9. Auskarai su kablio išvaizda:

Auskarai su kabliu

Kabliuko dizaino sidabriniai kabantys auskarai atrodo kitaip. Jis įkvėptas apverstos formos grandinių kabliukų ar apyrankių. Apatinei daliai suteikiama šiurkšti išvaizda, o viršutinei – tokia konstrukcija, tarsi vienu metu padarytos kelios apskritos kreivės, panašios į kūgio išvaizdą.

10. Auskarai su disko išvaizda:

Disko išvaizdos pakabinti auskarai

Juoda spalva ne tik pritraukė daugybę pirkėjų į priedų sąrašą. Juodiems kabantiems auskarams suteikiamas disko tipo dizainas. Centras taip pat yra nudažytas dizainu, panašiu į gėlių su deimantiniu centru. Dizainas yra aukso ir juodos spalvos derinys.

11. „Charm Pearl Dangle“ auskarai:

„Charm Pearl Dangle“ auskarai

Naujas dizainas, įkvėptas tradicinių jhumkų, yra žavingi perlų auskarai. Sidabrinė grandinėlė pagaminta iš kelių mažų karoliukų pakabučių, kurie yra pritvirtinti apvaliais baltais perlais. Jis taip pat nešiojamas su etnine apranga ir suknelėmis. Tačiau kai kurie paaugliai taip pat renkasi džinsus ir šortus.

12. Deimantiniai perlų auskarai:

Deimantiniai perlų auskarai

Kuklus perlų kabančių auskarų dizainas suteiks šiek tiek deimantų, kad jis taptų ypatingesnis ir subtilesnis. Ausinei suteikiamas sidabrinis viršelis, kuris uždengia ausies lankelį, o tai yra žavesys; pabaigoje pritvirtintas baltas perlas. Ausinę galima dėvėti vakarėliuose, dėvėti etninę ar vakarietišką aprangą, taip pat galima nešioti reguliariai.

13. Migdolų auskarų auskarai:

Migdolų auskarų auskarai

Balto aukso kabantys auskarai savo švelniu dizainu užėmė puikią vietą moterų širdyse. Moterys labai mėgsta naują modelį su sujungtu migdolų dizainu. Auskarai pagaminti iš plonų ir storų migdolų žiedų, kurių ilgis yra didelis.

14. Fancy Dangle auskarai:

Išgalvoti dangle auskarai

Norite turėti išgalvotų aksesuarų ypatingam renginiui ar vakarui! Išgalvotas kabančių auskarų dizainas, įkvėptas pasibaigusių auskarų, pagamintas iš aukso. Auskaro angai atrodo stora grandinėlė, o auskarų ilgis yra pagamintas iš mažos ir plonos grandinėlės iš priekio į nugarą, kad būtų visiškai uždengtas vaizdas.

15. Etniniai dangle auskarai:

Etniniai dangle auskarai

Etninis prisilietimas su oksiduoto ir sidabro deriniu yra gana plačiai pripažintas tradicinėje. Kabantys auskarai sidabriniai ir oksiduoti yra nusagstyti mažais ir dideliais deimantais. Auskarui suteikiama kreivi išvaizda su įvairiomis formomis. Ilgas auskaras gali būti geriausias vestuvėse ar aukštuose vakarėliuose virš suknelių.

Pasikeitus aprangos dizainui, kabančių auskarų dizainas taip pat iš esmės pakeitė dizainą. Nauji dizainai apima gėlių dizainą, žvaigždžių dizainą, ilgų grandinių dizainą ir daug daugiau.