Papuošalų papuošalai gali būti žavingiausias bet kurios jaunos ponios turtas. Moterims papuošti siūlomas platus papuošalų papuošalų asortimentas, o ilgi auskarai taip pat yra vienas iš jų. Kalbant apie auskarus, ilgi auskarai turi savo reikšmę. Ilgus auskarus gali būti sudėtinga derinti su apranga, tačiau pasirinkus tinkamą, bet kokia apranga gali atrodyti turtinga ir elegantiška.

Indijos ilgi auskarai-mados papuošalai

Įvairių tipų ilgi auskarai su nuotraukomis:

Yra tiek daug dizaino ir modelių ilgiems auskarams, tačiau išsirinkti geriausią jums gali būti sudėtinga. Taigi, čia pristatome 15 populiariausių ilgų auskarų dizaino sąrašą, kad galėtumėte susieti su savo suknele.

1. Moteriški ilgi auskarai:

Ilgi auskariukai moterims

Auskarai su ilgais kutais yra labai populiarūs tarp moterų. Galima rasti ilgus karoliukų kutus arba ilgos grandinės kutus. Šie gražūs grandininių auskarų auskarų pora tikrai taps jūsų mėgstamiausiu aksesuaru ir paryškins visą jūsų išvaizdą.

2. Paprastas perlų ilgų pakabinamų auskarų dizainas:

Paprastas perlų auskarų dizainas

Kaip visi žinome, manoma, kad perlai suteikia klasikinę ir karališką išvaizdą. Taigi, čia pristatome ilgas perlų pakabas, kurios gali pagerinti jūsų aprangos grožį. Siūlome šią porą dėvėti vakarėliuose.

3. Indijos ilgi Jhumka auskarai auksu:

Indijos ilgi auksiniai auskarai „Jhumka“

„Jhumka“ auskarus plačiai naudoja Indijos moterys. Jie yra su daugybe modelių ir dizaino. Čia mes turime auksinius ilgus „jhumka“ auskarus, kurie yra idealus papuošalas, papuošiantis jus kokiam nors ypatingam įvykiui. Kadangi auskarai turi etninės įtakos, suporavę juos su bet kokiu tradiciniu drabužiu, galite turėti nuostabią išvaizdą.

4. Auskarai su krištolo lašais:

Auskarai su krištolo lašais

Auskarai iš krištolo lašo sukurti su ryškiais blizgiais kristalais, kurių pakanka, kad papuoštų jūsų ausį ypatingai progai. Šie auskarai su krištolo lašais atkreipia žmonių dėmesį į jūsų ausį ir daro jus akį traukiančia tos dienos asmenybe.

5. Ilgi skydai auskarai paaugliams:

Auskarai paaugliams su ilgais skydais

Auskarai su ilgais skydais yra gana unikalūs ir skirtingi auskarai. Sujungę šiuos stilingus auskarus su kasdieniais drabužiais, tokiais kaip džinsai, galite atrodyti kaip šiuolaikinė moteris. Šie aukščiausios klasės auskarai geriausiai papildys jūsų stilingą aprangą.

6. Dygliuoti akmeniniai auskarų auskarai:

Dygliuoti akmeniniai auskarų auskarai

„Dangler“ auskarai yra labai garsus aksesuaras, puošiantis moters ausį. Šie akmeniniai auskarai su kabliukais puikiai tinka bet kokiai progai. Siūlome juos dėvėti su savo vakarėlio suknele ir būsite pasiruošę priversti žmones į jus spoksoti.

7. Ilgi auskarų auskarai:

Ilgi auskarų auskarai

Auksiniai ilgio auskarų auskarai yra gražiai suprojektuoti su dviem pakabinamomis grandinėmis. Šie ilgi auskarų auskarai yra įvairių veislių ir modelių. Šis gražus auksinių ilgų auskarų rinkinys padeda įgauti asmenybės žavesio.

8. Auksiniai auksiniai auskarų papuošalai:

Auksiniai auksiniai auskarų papuošalai

Auskarai yra įvairių dizainų ir dydžių, tačiau turėdami porą auksinių ilgų auskarų galite užbaigti savo papuošalų kolekciją. Šiuos aukso spindesio aukso spalvos auskarus galima nešioti bet kokia proga, kad įgautumėte visišką etninę ir įmantrią išvaizdą.

9. Dizainerio ilgų lapų auskarai:

Dizainerio ilgų lapų auskaras

Išbandykite ką nors naujo su savo pakabinamais auskarais, kurių dizainas yra ilgas. Tai puikus papuošalas, suteikiantis grožiui malonės. Esame tikri, kad jūsų ausims patiks nešioti šį gražų auksinių auskarų dizainą.

10. Ovalūs lašiniai ilgi deimantiniai auskarai:

Ovalūs lašiniai ilgi deimantiniai auskarai

Visi žinome, kad deimantas yra vienas iš brangiausių papuošalų papuošalų, o turėdami porą ilgų deimantinių auskarų galite jaustis toli nuo įprastų. Suporuokite šiuos ilgus deimantinius ovalius auskarus su savo apranga ir būsite pasiruošę išsiskirti iš minios.

11. Kelių žiedų ilgio auskarai:

Kelių žiedų ilgio auskarai

Hoop auskarai yra plačiai žinomi, ypač tarp mergaičių. Auskarai su daugybe lankų suteikia galimybę išreikšti savo stilių. Taip pat galite pasirinkti vieną didelį lanką ar kelių lankų auskarus pagal savo veido formą.

12. Filigraniniai dideli auksiniai auskarai:

Filigraniniai dideli auksiniai auskarai

Filigraniniai auskarai turi savo žavesio, kai kalbame apie geriausius auksinių auskarų dizainus. Taigi, todėl mes juos įtraukėme į savo sąrašą. Filigraninius auskarus galima derinti prie bet kokios įprastos aprangos. Šie gėlėti filigraniniai auskarai yra puiki pora jūsų asmenybei.

13. Drugelio ilgi auskarai sidabru:

Drugelio ilgi auskarai sidabro spalvos

Jei jums patinka puoštis sidabriniais aksesuarais, tai šie sidabriniai drugelio ilgi auskarai yra sukurti jums. Šie gražūs sidabro ilgų auskarų pora gali atkreipti žmonių dėmesį į jūsų veidą.

14. Floweret lašo auskarai:

„Floweret“ auskarai

Mes galime pamiršti gėlių dizainą savo priede. Gėlių dizainas yra plačiai naudojamas visuose papuošaluose visame pasaulyje. Šio stiliaus galima rasti įvairių formų ir spalvų. Taigi, jei norite atrodyti gražiai, šie gėlėti auskarai gali jus patenkinti.

15. Auskarai su ilgais ašaromis su kristalais:

Auskarai su ilgais ašaromis su kristalais

Suporuokite šiuos ilgus ašaros auskarus su kita apranga, kad pridėtumėte elegantišką įvaizdį. Auskarai, sukurti iš mėlynos spalvos kristalų ir skaidraus dygliuoto akmens, puikiai tinka akinančiai. Galite rasti daugybę įvairių spalvų spalvų, todėl galite pasirinkti tą, kuri tinka jūsų aprangai.

Kaip žinome, yra keletas būdų, kaip nešioti ilgus auskarus, tačiau atsargiai dėvėdami puikų ilgų auskarų gabalėlį galite atrodyti stilingai ir įmantriai. Ilgi auskarai turi galią padaryti moters išvaizdą patrauklesnę. Pridedant subtilų dizainerio ilgą auskarą prie savo aprangos, jūsų veidas gali būti nuostabus ir jūsų asmenybei suteiks papildymo. Taigi, išsirinkite bet kurį iš ilgų auskarų dizaino ir mes visi pradėsime puikuotis tavyje.