Juvelyriniai dirbiniai visada buvo patrauklūs moterims. Tačiau kalbant apie auskarus, net vyrai domėjosi įvairiais jo teikiamais dizainais. Įspūdingos ir žavingos išvaizdos su mažais ir subtiliais auskarais tapo daugelio vyrų aistra visame pasaulyje.

Įvairių tipų auskarai vyrams

Eidami į istorijos puslapius pastebime, kad auskarus nešiojo ir vyrai. Kaip ir moterys, auskarai vyrams taip pat turi įvairių dizainų su savo simbolika. Vyrai visada priima skirtingus auskarus iš perlų, įvairių spalvų deimantų, sidabro, aukso ir pan..

Madingi vyrų auskarų dizainai su nuotraukomis:

Pažvelkime į 25 šiuolaikinius vyrų auskarų dizainus.

1. Juodo metalo auskarai vyrams:

Juodo metalo auskarai vyrams

Tiek vyrai, tiek moterys labai vertina juodą spalvą, nesvarbu, ar tai apranga, ar papuošalai. Vyriškų auskarų su juodu metalu dizainas suteikia paprastą ir rafinuotą išvaizdą nešiojant kasdienius drabužius arba dėvint pathani. Pagaminta iš metalo, ji suteikia blizgančią išvaizdą ir, galima sakyti, apsaugo dėvėtoją nuo aplinkinių piktų akių.

2. Vyriški madingi žvaigždės auskarai:

Stilingi vyriški auskarai

Norite, bet elegantiškos išvaizdos su dviejų spalvų dizainu! Išbandykite juodos ir baltos spalvos auskarus su žvaigždės dizainu. Auskaras pagamintas iš nerūdijančio plieno. Dviguba išvaizda suteikia blizgančią išvaizdą nei atsitiktiniai, skirti iškyloms ar vakarėliams. Žvaigždės yra turto, žavesio, taikos, meilės ir kt.

3. Rato ašmenų dizaino auskarai:

Ratų ašmenų dizaino auskarai

Drąsūs kolegijos berniukai yra ratų ašmenų dizainas. Juodas ratas, pagamintas iš ašmenų, įkvėptas motorinių valčių rato, kuris pašalina kliūtis ir palengvina valties važiavimą. Panašiai dizainą dėvi vaikinas, kuris įveiks visas gyvenimo kliūtis. Juoda auskarų spalva suteikia drąsią išvaizdą laisvalaikio džinsams.

4. Sidabriniai ir mėlyni Balio dizaino auskarai vyrams:

Sidabriniai ir mėlyni Balio dizaino auskarai vyrams

Ieškote kitokios etninės aprangos išvaizdos! Sidabrinis Balis su blizgančia dangaus mėlynumo gijale suteikia nuostabų prisilietimą prie etninių funkcijų ir ypatingų renginių bei progų. Tai taip pat berniukų spalva, taigi ir plačiai pasirinkta tokių modelių spalva. Jis dėvimas vienoje pusėje, kairėje arba dešinėje ausyse, kad suteiktų žavingą išvaizdą.

5. Kryžminiai lanko auskarai:

Kryžiaus dizaino lanko auskarai

Kolegijos berniukai plačiai naudojo žiedinius auskarus, nes jie tinka beveik visiems drabužiams. Nerūdijančio plieno rezultatas, juodi auskarai su sidabriniu kryžiumi suteikia religinį prisilietimą. Šis dizainas yra plačiai dėvimas Anglijoje, Amerikoje, Europoje ir tt. Tai rodo atsidavimą krikščionių religijai arba pasakyti Dievą ir jo tikėjimą juo.

6. Trikampio modelio vyrų auskarai:

Trikampio modelio vyriški auskarai

Mėgstu žaisti formomis! Čia yra trikampio formos juodų auskarų dizainas, pagamintas iš metalo, kad suteiktų jums geometrinę išvaizdą. Trikampiai rodo sūnaus, tėvo Trejybę ir dvasinę energiją. Tai vyriškos energijos, jėgos, vandens ir tt simbolis. Jis suteikia stulbinantį ir veržlų vaizdą kasdieniams, ypač džinsams ir bokseriams. Tokius dizainus vyrai taip pat dėvi oficialiuose renginiuose, nes jie suteikia nepakartojamą išvaizdą įmonių renginiuose.

7. Kaukolės suprojektuoti vyrų auskarai:

Kaukolės suprojektuoti vyriški auskarai

Kaukolė yra pavojaus simbolis. Taigi, dėvėdami auskarus su kaukolės dizainu, priešai netiesiogiai praneštų apie jūsų jėgą ir jėgą. Lydinio metalo auskarai su juodos ir baltos spalvos kaukole suteikia baisią išvaizdą ir yra labai nešiojami imtynininkų, boksininkų ir pan. Be to, jis tampa virusinis tarp jaunimo. Tokius dizainus auksiniai ir sidabriniai nešioja prabangūs vyrai, kad suteiktų aukštą jų asmenybės statusą.

8. Skraidančių šikšnosparnių auskarų dizainas:

Skraidančių šikšnosparnių auskarų dizainas

Kaip ir drabužiai, auskarai vyrams taip pat tampa madingi su keliais dizainais. Vienas iš jų – šikšnosparnis su kylančios saulės dizainu. Auskaras nusagstytas tokio spalvoto dizaino krištolo akmeniu. Skraidantis šikšnosparnis simbolizuoja gilumą ir atgimimą, o kylanti saulė – padrąsinimą ir naują pradžią. Taigi dizainas reiškia naują gimimą daryti kažką naujo.

9. Genčių dizaino auskarai vyrams:

Genčių dizaino auskarai vyrams

Norite turėti elegantišką išvaizdą, atitinkančią jūsų genties tatuiruotę! Pažvelkite į šiuos genčių dizaino auskarus. Metalas turi dizainą, įkvėptą genčių dizaino su kreivomis juodos ir baltos spalvos sruogomis. Piktu žvilgsniu kūno statytojams tai suteikia kitokią asmenybę. Labiausiai tinka kasdieniams. Taip pat žinomas kaip biologinio pavojaus dizainas, jis labiausiai traukia kolegijų vaikinus.

10. Deimantiniai auskarai vyrams:

Deimantiniai auskarai vyrams

Paprasti, bet madingi auskarai yra labai nešiojami bet kokia apranga. Toks dizainas yra šis su deimantu. Vyriški „Platinum Diamond“ auskarai yra paprasto dizaino, kai kvadratinis deimantas yra įklijuotas į platiną. Tai suteikia madingą išvaizdą kasdieniams drabužiams, stulbinančią išvaizdą oficialiuose ir elegantišką išvaizdą etniniams drabužiams. Deimantinio dizaino auskarai reiškia grynumą, meilę, jausmingumą, turtus ir tt.

11. Taškiniai juodi magnetiniai auskarai berniukams:

Smailūs magnetiniai auskarai berniukams

Labai dėvėtas auskarų dizainas yra magnetiniai auskarai vyrams. Jie gali būti dėvimi, kad atrodytų nuostabiai, net jei neturite pradurtos ausies. Galinė auskaro pusė yra su smailiu dizainu, kuris atrodo nuostabiai iš šono. Pagamintas iš metalo, jam suteikiamas magnetinis efektas, todėl jis lieka dėvimas be skylės. Tai madinga tarp jaunuolių, įkvėptų Justino Bieberio.

12. Juodųjų deimantų auskarų smeigės vyrams:

Juodų deimantų auskarų smeigės vyrams

Auskarai vyrams iš balto aukso atrodo nuostabiai, kai yra nusagstyti juodais deimantais. Juodasis deimantas turi unikalią išvaizdą. Jie nešviečia taip, kaip kiti deimantai, veikiant žiburiams, tačiau vis tiek suteikia blizgančią išvaizdą virš bet kokios aprangos. Dizainas suteikia nuostabią išvaizdą vakarėliuose, o ne vakarėlyje dėvimus marškinius. Labai dėvimi vyrai, norintys suteikti prabangią asmenybę.

13. Piratų sukurti auskarai:

Piratų suprojektuoti auskarai

Ieškote įmantraus auskarų dizaino! Išbandykite piratų įkvėptą dizainą. Auskaras suprojektuotas su kaukole ir dviem sukryžiuotais kalavijais, pagamintais iš sidabro su juodu fonu. Dizainas yra labai dėvimas teminiuose vakarėliuose ir reguliariai suteikia prabangią išvaizdą. Tai suteikia jūsų kasdieniam drabužiui kitokią asmenybę, reiškiančią pavojų, keliones, vandenis ir kt.

14. Rago suprojektuoti auskarai:

Rago suprojektuoti auskarai

Norite, kad jūsų prieduose būtų gentinis dizainas! Išbandykite auskarų komplektą, sukurtą pagal rago dizainą. Juodo rago auskarai yra magnetiniai auskarai vyrams, kuriuos galima nešioti, net jei auskarų nedaroma. Tai suteikia prabangų išvaizdą vakarėliuose ir mažose šventėse. Jie taip pat yra muzikantų pasirinkimas, dažniausiai roko žvaigždės.

15. Sidabro ir aukso auskarai:

Auksiniai ir sidabriniai auskarai

Sidabro ir aukso mišinio dizainas, žinomas kaip „Ganga Jamuna“ dizainas, yra labai populiarus tarp vyrų ir moterų. Sidabriniai ir auksiniai auskarai vyrams suteikia paprastą, bet stulbinančią išvaizdą per etninius drabužius ir net kasdienius vakarėlių, religinių ir vestuvių renginius. Tai suteikia prabangų vaizdą karališkai suprojektuotiems šervaniams ir kurtoms.

16. Gėlių deimantiniai auskarai:

Gėlių deimantiniai auskarai

Mėgstu nešioti auskarų dizainą! Auskarai ne tik moterims, bet ir vyrams. Moterų dizaino auskarus taip pat nešioja vyrai. Gėlių dizainas yra gražus dėvėti reguliariai, etnikai, dizainerių drabužiams, kasdieniams drabužiams ir tt Naudotojui tai suteikia putojančio žvilgsnio. Dizainas simbolizuoja grynumą, dvasingumą, išmintį, vientisumą ir kt.

17. Ilgi kryžminiai auskarai:

Ilgi kryžminiai auskarai

Ne tik moterys, bet ir vyrai mėgsta dėvėti ilgus auskarų dizainus, kad atrodytų nuostabiai. Jų drąsi išvaizda pritraukia daugiau, kai tokie ilgi auskarai yra oficialiai dėvimi bet kokiai šventei ar vakarui. Paprastai tokia išvaizda pateikiama baruose ir diskotekose. Ilgas kryžminis dizainas su perlu tarp jų yra pagamintas iš oksiduoto metalo. Pageidautina dėvėti vieną ausį.

18. Raidžių dizaino auksiniai auskarai vyrams:

Raidžių dizaino auksiniai auskarai vyrams

Norite perduoti meilės žinią kitokiu romantišku būdu, kad sukurtumėte prisiminimą! Išbandykite šį aukso spalvos auskarą vyrams. Geras auskaras turi keletą baltų kristalų deimantų. Kartu su juo parašytas pavadinimas, kuris yra įspaustas ant aukso. Inicialai gali būti iškirpti vidurinėje dalyje. Kartu su raidėmis galima išraižyti tokius dizainus kaip gėlė, širdys, žvaigždės ir tt, kad dizainas atrodytų nuostabiai. Jis gali būti naudojamas reguliariai dėvėti arba funkcijoms atlikti.

19. Vyrų auskarų vaivorykštės dizainas:

Vyrų auskarų vaivorykštės dizainas

Spalvingas dizainas atspindi žmogaus džiaugsmą, laimę ir malonumą. Panašiam nuostabiam auskarų dizainui suteikiama vaivorykštinė išvaizda su keliomis spalvomis, pridėtomis prie apvalios formos nerūdijančio plieno. Jis labai dėvimas įprastam pagrindui, kad suteiktų žavingą išvaizdą. Vaivorykštė yra meilės, pažadų, malonumo, turto, sveikatos ir daug daugiau simbolis.

20. Gyvūnų dizaino vyrų auskarai auksu:

Gyvūnų dizaino auksiniai auskarai vyrams

Daugelis vyrų mėgsta dėvėti gyvūnų įkvėptus aksesuarus. Leopardo veido auskarų dizainas yra vienas iš tokių, specialiai sukurtų gyvūnų mylėtojams. Auksiniam auskarui suteikiamas gyvūno veidas su smulkiais juodais deimantais. Tai suteikia neįprastą vaizdą per atsitiktinius iškylas, teminius vakarėlius, įmonių renginius ir tt.

21. Balto aukso gamtos auskarai vyrams:

Balto aukso gamtos auskarai vyrams

Norite dėvėti kažką unikalaus ir susijusio su gamta! Čia rasite žaibo įkvėptą dizainą. Vyriškų auskarų dizainas pagamintas iš gryno balto aukso, kad suteiktų blizgesį, kai ant jo patenka šviesa. Dizainas suteikia nuostabią išvaizdą, kuri prideda jūsų asmenybę nešiojant vakarėliuose, klubuose, diskotekose ir pan. Auskarų dizainas simbolizuoja apsaugą, pavojų, galią kovoti su blogiu, vilties spindulį ir pan..

22. „Super Hero“ auksiniai auskarai vyrams:

Vyriški auksiniai auskarai „Super Hero“

Ar vis dar esate nusiteikę žiūrėti super herojus ir fantazuojate apie juos! Pažvelkite į auksinius auskarus vyrams, įkvėptus super herojaus, supermeno. Žavesio dizainui suteikiama „s“ raidė, panaši į supermeno. Jį taip pat dėvi vyrai, kurių inicialai yra iš tos pačios raidės. Tai suteikia neįprastos išvaizdos, nešiojamos atsitiktiniams.

23. Vyrų sukurti auskarai vyrams:

Vyriški auskarai vyrams

Ieškote dizaino, į kurį visi nuolat žiūrėtų! Dizainas su juokinga ir funky išvaizda yra pagamintas iš voro dizaino, pagaminto iš juodos spalvos sidabro, voras suteikia realistišką išvaizdą. Tokie magnetiniai auskarai vyrams yra plačiai nešiojami kolegijose ir mokyklose linksmybėms. Atrodo nuostabiai su tokiais drabužiais kaip džinsai, bokseriai ir specialiai teminiuose vakarėliuose.

24. Juodi ir sidabriniai širdies auskarai:

Juodi ir sidabriniai širdies auskarai

Juoda ir sidabrinė yra puikus papuošalų dizaino derinys. Širdies dizainas, pagamintas iš juodo deimanto, padengto sidabru, suteikia romantišką dėvėtojo efektą. Nuolat spindintis juodas deimantas taip pat rodo gilius meilės jausmus. Tai atrodo nuostabiai ant kailio ir formalių vakarėlių, suteikiančių prabangų vaizdą. Tai gali būti puiki dovana vyrui ypatingomis progomis parodyti savo meilę.

25. Inkaro auskarų dizainas:

Inkaro auskarų dizainas

Norite sau suteikti bambos efektą! Išbandykite pasakiško dizaino inkaro auskarų dizainą. Nesvarbu, ar jis pagamintas iš aukso, sidabro, balto aukso, bronzos lydinio, juodųjų deimantų ir pan., Jis puikiai atrodo žmonėms, susijusiems su kariniu jūrų laivynu ar vandenimis. Inkaras simbolizuoja pusiausvyrą ir stabilumą, todėl auskarų dizainas taip pat simbolizuoja subalansuotą dėvėtojo gyvenimą.

Kaip moterų auskarų dizainas turi savo svarbą ir prasmę, taip turi ir vyriški auskarai. Paprastai vyrai nešioja auskarus, kad suteiktų žavingą, drąsią ir stulbinančią išvaizdą, tačiau kai kuriose bendruomenėse auskarų nešiojimas yra ne tik mada, bet ir senovinis ritualas. Lygiai taip pat, kaip ir vyrai, moterys turi keletą vietų, pradurtų ausį virš skilties. Jie suteikia funky ir macho išvaizdą specialiai muzikantui, roko žvaigždėms, imtynininkams ir kt.