Daugelyje mitologinių istorijų auskarų vėrimas buvo laikomas bausme. Tačiau nuo daugelio amžių auskarų vėrimas laikomas mados išraiška. Visų kategorijų moterys perveria ausis ir nosį. Daugelis pankų mėgėjų perveria antakius, jūrų laivyną ir daugelį kitų vietų. Ausys yra labiausiai paplitusi auskarų vėrimo vieta. Auskarai dažnai dėvimi auskarų vėrimo metu. Jie yra skirtingo ilgio, dizaino ir spalvų. Kadangi rožinė spalva patinka visoms mergaitėms, papuošalai buvo renkami daug. Yra daug modelių. Galite dėvėti su bet kokios spalvos apranga. Paprastas derinys daro stebuklus jūsų išvaizdai.

Madingi ir stilingi rožiniai auskarai vestuvėms:

Štai keletas rožinių auskarų stilių, kuriuos galite išbandyti dabar.

1. Akmens rožiniai auskarai:

Rožiniai akmeniniai auskarai

Įprasti papuošalai įgauna spalvą pagal tai, kokį akmenį pasirinksite. Deimantas suteikia baltą blizgesį. Brangakmeniai suteikia daug gražių rožinių atspalvių. Jie puikiai tinka dėvėti retkarčiais. Kartais galite dėvėti su paprastais marškinėliais ir džinsais. Viskas priklauso nuo to, kaip jį nešiojate.

2. Ašaros lašo rožinis auskaras:

Ašaros lašas rožinis auskaras

Auskarai nuo ašarų yra ilgi auskarai. Dalis, kuri kabo žemiau ausies skilties, yra tarsi ašaros lašas. Tai gražus papuošalų modelis. Jis atrodo gražesnis, kai pagamintas rausvos spalvos. Rožinis auskarų auskaras puikiai dera su vakarinėmis suknelėmis ar lehenga.

3. Smeigtukai rožiniai auskarai:

Smeigtukai rožinis auskaras

Visos merginos, studijuojančios kolegijoje, mėgsta savo žirgus. Jie yra šaunūs ir stilingi. Rožiniai auskarai yra pavieniai rožiniai brangakmenio auskarai. Jie yra nuostabiai paprasti. Tai gerai atrodo ant visko, ką dėvite. Dažniausiai tai yra jaunų merginų pasirinkimas. Tai sustiprina jų nekaltą veidą.

4. Apvaliai supjaustyti rožiniai auskarai:

Rožinis apvalus auskaras

Kiekvienas auskaras yra skirtingo kirpimo. Šis auskaras turi rausvą brangakmenį, gražiai apvalios formos. Dėl savo kirpimo jie yra neįtikėtinai blizgūs, bet ne labai blizgantys. Taip pat galite dėvėti kasdien.

5. Rožiniai auksiniai auskarai:

Rožiniai auksiniai auskarai

Auksiniai rožiniai auskarai turi rožinius deimantus ir brangakmenius auksinėje formoje. Tiesa, auksas suteikia minkšto blizgesio iš akmens. Tai atrodo labai elegantiška ir karališka. Jis dėvimas daugiausia vestuvėms ar aukščiausios klasės vakarėliams.

6. Sidabro atspalvio rožiniai auskarai:

Sidabro atspalvio rožinis auskaras

Sidabro rožinis auskaras turi rožinį brangakmenį sidabro formos. Tai matyti katalikų vestuvėse. Nuotaka vilki baltą suknelę ir sidabro rožinį auskarą. Dažniausiai tai yra tada, kai tema apima daug rožinės spalvos. Tai geras stilius, jei auskaras yra trumpas.

7. „Jhumka“ tipo rožiniai auskarai:

„Jhumka“ tipo rožiniai auskarai

Nėra hindi kino aktorės, kuri nebūtų dėvėjusi „Jhumka“. Tai smeigė, po juo kabanti apvali skėčio tipo detalė. Tai labai madinga ir elegantiška. Jis dažniausiai dėvimas su indiškais drabužiais. Tačiau dabar daugelis merginų per dieną sujungia tai su vakarietiškais drabužiais.

8. Gėlių rožiniai auskarai:

Gėlių rožinis auskaras

Visos merginos turi kažką ar kitą gėlių. Jis yra suknelėje ar papuošaluose. Rožinis gėlių auskaras turi gėlių dizainą su rožiniais žiedlapiais. Tai neįtikėtinai stilingas ir prašmatnus, galite dėvėti suknelę arba su kurta. Tai puikiai tinka pusiau oficialiam vakarėliui.

9. Rankų darbo rožiniai auskarai:

Rankų darbo rožinis auskaras

Įprasti rankų darbo daiktai laikomi autentiškais ir retais. Rankų darbo rožiniai auskarai yra specialūs auskarai, pagaminti iš molio ar akmens. Šis auskarų stilius dažniausiai yra labai tradicinis. Galite dėvėti su kurta.

Rožiniai auskarai yra puikus pasirinkimas auskarų kolekcijoje. Jis gali būti dėvimas bet kokiai progai. Šis auskarų tipas yra įprastas stilius. Tai jau ne paauglio pasirinkimas. Daugelis įvairaus amžiaus moterų gali juos dėvėti. Jis gali būti dėvimas tiek su indiškais, tiek su vakarietiškais drabužiais. Tai moteriškiausias auskarų stilius.