Ponios taip trokšta auskarų, kad ji tikrai turi didžiulę jų kolekciją. Ji turi turėti įvairius auskarus, kurie tiktų prie kiekvienos suknelės. Iškart pamatęs naują dizainą, ji jį nusipirks. Ji tikrai bus patenkinta turkio spalvos auskarais. Spalva tokia rami ir švelni, kad jums akimirksniu patiks. Jame galite rasti senovinių dizainų. Ilgi auskarai, būdami latkiečiai, atrodo taip gražiai. Turquoise auskarai skleidžia savo kvapą kaip Mogra gėlė. Kad ir kur jį neštumėtės, jis, be abejo, pritrauks žmones.

Naujausi ir stilingi turkio spalvos auskarai vestuvėms:

Pažvelkime į 9 populiariausius turkio spalvos auskarus moterims.

1. Turkio spalvos vario auskaras:

Turkio spalvos vario auskaras

Šis turkio spalvos auskaras pagamintas iš vario metalo. Kabina du dideli kriaušės formos variniai metalai, o tarp jų yra kabliukas su dviem turkio spalvos rutuliais. Jis atrodys viliojančiai ir, kadangi jis yra iš vario, žmonės pareikalaus jį pamatyti vėl ir vėl.

2. Turkio spalvos auskarai vaikams:

Turkio spalvos auskarai vaikams

Tai labai gražus turkio spalvos auskaras. Jai suteikiama gėlės forma ir ji atrodo tokia tikra. Jame yra smeigė, kuri praduria ausies skylę. Tai nesudėtingas auskaras su gražia išvaizda. Turkio akmuo yra nuostabiai sukurtas gėlių pavidalu.

3. Turkio auskaras su perlu:

Turkio spalvos auskaras su perlu

Tai turkio spalvos auskarai su perlais ir deimantais. Yra vienas didelis apvalus perlas, sujungtas su mažu blizgančiu deimantu ir kiaušinio formos turkio spalvos akmeniu. Šis auskaras turi tokį švelnų prisilietimą ir karališką išvaizdą. Visų trijų akmenų blizgesys yra nuostabus.

4. Deimantiniai dygliuoti turkio auskarai:

Deimantinis dygliuotas turkio spalvos auskaras

Šis turkio spalvos aukso auskaras yra su deimantais. Viduryje yra apvalus turkis, padengtas auksu. Ant aukso dalies pritvirtinta deimantų eilė. Tamsoje jis spindės. Tai tampa etniniu dizainu. Deimantas ir turkis papildo vienas kitą.

5. Šventyklos juvelyrikos turkio spalvos auskarai:

Šventyklos juvelyriniai turkio spalvos auskarai

Šis sidabrinis turkio spalvos auskaras įkvėptas šventyklos papuošalų. Ant lotoso yra turkio spalvos Lordo Ganešos atvaizdas. Ant turkio spalvos akmens yra linijos, sukurtos iš nesuderinamų formų. Labai mažai moterų pasirenka tokio tipo auskarus. Tai rodo jų meilę Ganešai.

6. Ašaros turkio spalvos auskaras:

Ašaros turkio spalvos auskaras

Šis turkio spalvos sidabrinis auskaras turi apvalią sidabro rutulių ir deimantų jungtį. Po saitu kabo turkio spalva, padengta deimantais. Apvali rutulių ir deimanto eilutė atrodo tarsi ašaros iš akių.

7. Turkio spalvos auskaras su gėlių motyvu:

Turkio spalvos auskaras su gėlių motyvu

Tai turkio spalvos auskaras su gėlių motyvu. Yra didelio dydžio atviras gėlių motyvas. Viduje – sidabrinis metalinis gėlių motyvas. O viduryje gėlė sukurta turkio spalvos akmenimis. Kiekvienas akmuo yra paremtas sidabro segtuku. Tai kabančių auskarų raštas.

8. Turquoise Heart Stud auskaras:

Turquoise Heart Stud auskaras

Tai širdies formos turkio spalvos auskaras. Šioje turkio spalvos auskarų smeigėse yra sidabro. Turkio akmuo turi nuostabų storą sidabro dangtelį. Turkis yra paprastas ir gražus. Sukurtas dizainas yra toks patrauklus ir patrauklus.

9. Šoniniai drugelio turkio spalvos auskarai:

Šoninis drugelio turkio spalvos auskaras

Tai retas turkio spalvos auskarų modelis. Yra du šoniniai drugelio sparnai, kuriuose yra du turkio spalvos akmenys. Taip pat šalia sparno yra dygliuotas baltas akies formos akmuo. Turkis atrodo kaip akis. Tai neįprastas auskarų dizainas.

Turkio spalvos auskarai išpopuliarėjo dėl savo brangakmenio. Akmens vertė yra didelė. Puikus aktorius Salmanas Khanas reguliariai nešioja turkio spalvos akmenį kaip apyrankę ir tai yra jo laimės žavesys. Tie, kurie tiki brangakmeniu, žino turkio akmens naudą. Jei jums patinka brangakmeniai, galite kasdien dėvėti tokius auskarus ir gauti jo pranašumą. Auskarai yra net modernaus dizaino, todėl jaunoms mergaitėms tai net patiks. Ne tik kaip brangakmenis, bet ir galite jį nešioti kaip madingą aksesuarą.