Auskarai yra neišvengiama Indijos papuošalų dalis. Ruošdamasi bet kokiam įvykiui ar tradicinėms funkcijoms, ponia turėjo atlikti visą savo darbą. O auskarai labai skiriasi jos išvaizda. Tai gali atrodyti paprasta ir stilinga vienu metu. Žaliųjų auskarų dizainas yra neribotas. Kaip palanki spalva, bet kuriuo atveju galite dėvėti žalius auskarus. Visiška išvaizda sukuria savotišką požiūrį į moteris. Ji puikuojasi ir trokšta žiūrovo pagyrų. Jai visada patinka atrodyti geriausiai, o teisingi auskarai gali atrodyti geriausiai.

Naujausi ir gražūs žalių auskarų dizainai su vaizdais:

Pažvelkime į 9 geriausius žalios spalvos auskarų dizainus.

1. Žalias didelis šilkas Jhumka:

Žalias didelis šilkas Jhumka

Šie tamsiai žali auskarai, žinomi kaip jhumkas, yra visžaliai. „Jhumka“ yra apvyniota žaliu šilko siūlu. Virš jo yra deimanto, žalio ir auksinio akmens kūrinys. „Jhumki“ pusėje yra įvairūs akmens darbai, atliekami apvalios formos. Visa tai atrodo kaip etninė.

2. Žalioji auskaras:

Žalios spalvos auskaras

Šis kabančio smaragdo žalias auskaras yra tiesiog nuostabus su žaliu mirksinčiu akmeniu. Jis yra aukso spalvos. Pirmiausia jis turi apvalios formos akmenį, o paskui kriaušės formos. Akmenims suteiktas auksinis dangtelis. Akmenys rodo veidrodinį vaizdą. Matomos linijos virš akmenų.

3. Žalios liustra auskaras:

Žalios spalvos liustra auskaras

Šis žalias auskaras yra kaip liustra. Jame yra dviejų formų žali akmenys, t.y. kvadratas ir kriaušė. Jis taip gražiai dygliuotas, kad atrodo, kad kabo graži liustra. Tai įprastas dizainas su seniai nustatytu standartu.

4. Paprastas žalias auskaras:

Paprastas žalias auskaras

Tai žali auskarai. Tai tik paprasta apvali mėtų žalio akmens forma. Jis įstrigo smeigtuku, kuris pradurs ausis. Tai pirmas jaunų merginų pasirinkimas. Mėtų spalva yra rami ir suteiks ramybės jūsų akims. Tai lengva ir valdoma.

5. Green Chand Bali:

Green Chand Bali

Tai pusiau apskrito formos chand formos žalios spalvos balis. Pusiau apskrito formos aukso spalvos dizainas. Ten taip pat maži tamsiai žali akmenys pakabinti pagal modelį. Atrodo kaip latkiečiai. Balis išpopuliarėjo su Deepikos Padukone filmu „Ram Leela“.

6. Žaliųjų lankų auskaras:

Žaliųjų lankų auskaras

Šis auskaras yra pusmėnulio formos. Šis mėtų žalias auskaras yra žiedų modelio. Atrodo, kad jis pagamintas iš stiklo. Pamačius šį ramų auskarą atrodo, kad teka malonus vėjas. Savo dizainu jis buvo vakarietiškas.

7. Žalioji auskaras:

Žalios spalvos auskaras

Tai šviesiai žali auskarai, kurie atrodo tiesiog siaubingai. Jis yra ilgas ir prasideda daugybe mažų žalios spalvos deimantų. Pabaigoje jis turi didelį kriaušės formos šviesiai žalios spalvos krištolo akmenį. Krištolo akmuo taip pat turi daug mažų deimantų. Apskritai tai graužia tavo širdį.

8. Trikampis žalio akmens auskaras:

Trikampis žalio akmens auskaras

Tai trikampis žalios spalvos akmeninis auskaras su ilgais pakabinimais. Trikampio forma suprojektuota žaliu akmeniu, o toliau tęsiama auksu ir veidrodžiu tarp jų. Jame yra grandinėlė su netolygaus dydžio mažais aukso rutuliais. Grandinė vėl baigiasi žaliais blizgančiais rutuliais.

9. Žalios plunksnos auskaras:

Žalias plunksnų auskaras

Tai žaliai žalios spalvos auskaras su prisegtomis plunksnomis. Tarp juodo metalo yra baltos spalvos lašelių. Tada yra plunksna, tarsi kabo virvelės. Šis neįprastas auskaras yra unikalus ir retai matomas su bet kuria moterimi. Nešiodami galite nustatyti naują tendenciją.

Žalieji auskarai su tokiu madingu dizainu yra labai populiarūs tarp jaunų ponių. Dažniausiai tai pasirinksite su vakarietiška apranga. Tai nuostabiai atrodo ant tavo ausų ir tavo ausys spindės. Jis turi tokią nuostabią išvaizdą. Ankstesni žalieji funky auskarai nebuvo labai paklausūs. Tačiau laikui bėgant tai tapo priimtina.