Šventyklos papuošalai yra vienas iš seniausių papuošalų pasaulio dizainų. Jį pristato Indijos amatininkai. Originalūs dizainai pirmą kartą buvo pagaminti taip, kad galėtų tarnauti priešais dievybes ir dievus bei deives šventykloje. Bet tada jį priėmė ir puošė moterys ir klasikiniai šokėjai.

šventyklos jhumkas

Jhumkas šventyklos dizainas:

Šventyklos papuošalai „jhumka“ yra šventyklos varpo formos, suteikiančios nuostabų ornamentą. Čia pamatysime gražius tradicinius „jhumka“ dizainus, kuriuos jums patiks turėti.

1. „Temple Design Gold Jhumkas“:

šventykla-papuošalai-jhumka-šventykla-jhumkain-auksas

Aukščiau pateikta šventyklos konstrukcija „jhumka“ pagaminta iš gryno aukso. Dizainas yra originalūs šventyklos papuošalai. Kiekviena varpelio formos dalis yra pagaminta iš mažų kitų figūrų, kad būtų sukurta visiška jhumka. Tai puikus kūrinys, kurį galima dėvėti prie bet kokios aprangos.

2. Puiki žuvis ant Džumkos:

šventykla-juvelyrika-jhumka-miela-žuvis-on-the-jhumka

Nuostabus tradicinės Jhumka šventyklos dizainas. Žuvies smeigė su brangakmeniais daro jhumką žavingesnę. Jūs tikrai nesipriešinsite pirkdami šį dizainą.

3. Nuostabus povo dizainas Jhumkas:

šventykla-papuošalai-jhumka-nuostabus-povas-jhumkas-3

Pažvelk į šias jhumkas. Gražiai išraižyti povai, nudažyti minakari dirbiniu ir akmenimis ant aukso, padidina jo grožį, todėl yra puikus dėvėti.

4. Gėlių Jhumka dizainas:

šventyklos papuošalai-jhumka-gėlių-jhumka dizainas

Tai blaivus dizainas, suteikiantis turtingą jūsų apsirengimo išvaizdą. Aukso kūrinys pagamintas iš mažų rutuliukų, kurie sudaro pagrindinę dalį, ir vėl mažų perlų, kad sukurtų „jhumka“ dizainą, yra paprasta ir blaivi, tačiau nuostabus padažas.

5. Sidabrinis Jhumka:

sidabro-jhumka

Šie „jhumka“ yra pagaminti iš sidabro ir gražaus dizaino. Sidabriniai papuošalai paprastai suteikia senovinį ornamentų efektą. Galite dėvėti juos etniniame renginyje, kad atrodytumėte vienodai.

6. Šventyklos Jhumka dizainas terakotos juvelyriniuose dirbiniuose:

šventykla-jhumka-dizainas-terakotos papuošalai

Ši jhumka pagaminta iš terakotos. Šiandien terakotos papuošalus labai puošia ir perka ponios. Šis dizainas yra tradicinis „jhumka“ šventyklos modelis su varpelio forma, kabančia ant viršutinio auskaro.

7. Paprasta tradicinė Jhumka šventykla:

paprastas-tradicinis-šventykla-jhumka-7

Gražus paprastas ir blaivus „jhumka“ dizainas. Ant „jhumka“ yra paprastos išvaizdos rubinai ir smaragdai, kurie pabrėžia jūsų auskarą. Galite dėvėti jį ant lehenga ir salwar kameez.

8. Trumpi Jhumka šventyklos papuošalai:

šventyklos papuošalai-jhumka-short-jhumka-šventyklos-papuošalai

Ant auskaro kabantis trumpas varpas yra jhumka. Tai nuostabus dizainas, kabantis aukštai ant ausies, matomas ir iš toli. Raudonas ir žalias deimantas suteikia ornamentui gražų efektą.

9. Graži Jhumka Diwali:

šventykla-papuošalai-jhumka-graži-jhumka-for-diwali-9

Tai puikus dizainas, kurį galite dėvėti ant Diwali. Iš šio auskaro pagaminta jhumka yra kvadrato formos, kad žibintas atrodytų Diwali. Senoviniams šventyklos papuošalams suteikiama šiuolaikiška išvaizda. Ant auskaro išraižyti akmenys suteikia jam akcentą su kibirkštimis. Jums patiks jį nešioti.

Tai gražios šventyklos jhumkos, kurias galite pasirinkti dėvėti prie bet kokios aprangos. Tradiciniai šventyklos papuošalai šiandien matomi daugybe šiuolaikinių būdų ir medžiagų. Panašus yra pagamintas ir iš bronzos bei terakotos molio. Žmonės mėgsta senovinį dizainą nauju būdu. „Jhumka“ šventyklų dizainas yra daug daugiau, todėl taip pat galite sumokėti daugiau, kad jis taptų vertingesnis. Aukso, sidabro ar bronzos metalo dygliuotus brangakmenius meistrai dažniausiai naudoja šventyklos papuošalams gaminti. Kuo labiau pasirenkate sunkiai kuriamą dizainą, tuo labiau jis atrodo nuostabiai. Šventyklos papuošalai yra vienas geriausių papuošalų, kuriuos puošia visos moterys visame pasaulyje.