Chokers, Viktorya döneminden bu yana çok yol kat etti. Bu, moda takıları ve çok geleneksel olmayan eşyaları sevenler tarafından sevilen bir takıdır. Gerdanlıklar boyuna iyi oturur ve yüksek boyunlu elbiseler için mükemmel bir tamamlayıcıdır ve hatta düşük boyunlu elbiseleri sergilemek için mükemmeldir. Güzelliği, rengi ve yaydığı zarafet için beyaz bir gerdanlık tasarımları seçin.

Bayanlar İçin Şık ve Trend Beyaz Gerdanlık Tasarımları:

En iyi 9 beyaz gerdanlık tasarımına bakalım.

1. Şerit ve Metal Beyaz Gerdanlık:

Şerit ve Metal Beyaz Gerdanlık

Etrafında asılı duran beyaz kurdeleli ve metal zincirli bu oldukça zarif beyaz gerdanlığı seçin. Gerdanlık, gerdanlığın ortasına takılı şık bir kalp kolyeye sahiptir. Gerdanlığın zinciri iki tarafı biraz aşağıya gelecek şekilde şık bir şekilde dökümlüdür.

2. Dantel Beyaz Gerdanlık:

Dantel Beyaz Gerdanlık

Bu zarif dar bant beyaz dantel gerdanlık çok narin dantellere sahiptir. Stil oldukça basit ama göz alıcı. Kullanılan dantel etkileyici veya sade olabilir. Dantelin genişliğine göre hangi choker modelini beğendiğinizi seçebilirsiniz. Dantel gerdanlık bir kolyeye sahip olabilir veya baştan sona düz olabilir.

3. Dövme Beyaz Gerdanlık:

Dövme Beyaz Gerdanlık

Bu tarz chokers genç kalabalık arasında çok yaygındır. Gerdanlığın kıvrımlı telleri, aynı zamanda bir dövmeye benzeyen tatted bir görünüm oluşturur. Gerdanlık, merkezde bir kolye ile veya kolye olmadan takılabilir. Basit bir gözyaşı damlası inci bu dövme gerdanlığın üzerinde muhteşem görünecek.

4. Saten Streç Beyaz Gerdanlık:

Saten Streç Beyaz Gerdanlık

Tıpkı kurdele gerdanlığın bu türden bir streç saten gerdanlık olması gibi. Beyaz gerdanlık kolye, elastik bir dokunuşa sahip beyaz saten kurdele ile yapılmıştır, böylece gerilir ve boyna sıkıca oturur. Saten gerdanlık, yarı resmi partiler için giymek istediğiniz resmi kıyafetlerle ve hatta gündelik kıyafetlerle iyi gider..

5. Gotik Beyaz Gerdanlık:

Gotik Beyaz Gerdanlık

Bu görkemli görünümlü beyaz gerdanlık kolye, cesur insanlar için. Gerdanlık, kenarlarında geniş ve taraklı beyaz karmaşık dantellere sahiptir. Uçları boncuklarla süslenmiştir. Bu, gelinler için bile uygun olacak şekilde çok özel bir aşınma görünümü verir. Düşük boyunlu elbiseler ve önlükler üzerine giyilmek için bunu seçin.

6. Beyaz Tüy Gerdanlık:

Beyaz Tüy Gerdanlık

Bu beyaz tüy gerdanlık ile korkak olun. Dantel gerdanlık, modaya uygun bir görünüm vermek için beyaz tüylerle süslenmiştir. Uçlarda metal kelepçeler yoktur, ancak şeritler düğüm atmak için kullanılabilir. Tüy gerdanlık çok hafif ve havadar görünüyor ve gardırobunuza korkak bir ek.

7. Beyaz İnci Gerdanlık:

Beyaz İnci Gerdanlık

Sevdiklerinize bu eşsiz ve sevilen mücevher parçasını alın. Bu beyaz gerdanlık kolye, yeniden boyutlandırılabilen bir dizi inciden yapılmıştır. İnciler, kendilerine ait bir parıltıya sahip yüksek kaliteli incilerdir. Sevdiğiniz kişi için mükemmel bir hediye olarak bu beyaz inci gerdanlığı seçin.

8. Beyaz Kadife Gerdanlık:

Beyaz Kadife Gerdanlık

Bu vintage mücevher parçası, kesinlikle gardırop koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz bir şey. Baykuş kolye ucu, dar olan beyaz kadife gerdanlığa takılır. Gerdanlık kendi içinde güzel ama basit kırık beyaz baykuş kolyenin eklenmesi onu çok çekici kılıyor. Gerdanlığın kadife dokunuşu cilde yumuşak ve pürüzsüzdür.

9. Beyaz Altın Gerdanlık:

Beyaz Altın Gerdanlık

Bu beyaz altın gerdanlık ile daha resmi ve pahalı bir şey için gidin. Çarpıcı parça büyük bir özenle el yapımıdır ve gerdanlığın içinde pembe safir pırlantalar bulunur. Bu beyaz gerdanlık kolye, altın onu değerli kıldığı için özel günlerde giymek için mükemmeldir..

Beyaz gerdanlık tasarımları, tasarımcı kıyafetleri gibi kıyafetler üzerinde giymek için mükemmeldir. Onları kadife veya altın renginde seçin, hatta tüylerle korkak olun. Stillerin her biri moda bölümünüzü artıracak.