Akvamarino brangakmenis yra brangakmenis, vaizduojantis vandenyną. Jo spalva taip pat primena vandenyno spalvą. Jis turi nuo mėlynos iki šviesiai žalios spalvos atspalvį. Tai turi didžiulę naudą dėvėti. Tai padeda gydant ir medituojant. Remiantis teorija, tai naudinga kovo mėnesį gimusiems. Visų pirma, jis randamas kaip grubus akmuo. Tada jis supjaustomas ir suteikiamos skirtingos formos, skirtos naudoti įvairiems tikslams. Jis plačiai naudojamas papuošaluose, pavyzdžiui, žieduose ir karoliuose. Anksčiau akvamarino akmuo buvo laikomas žalios spalvos. Tačiau dabar ji priimta kaip šviesiai mėlyna spalva.

Naujausias akvamarino brangakmenis su vaizdais:

Čia pažvelkite į mūsų 9 geriausius naujausio dizaino akvamarino brangakmenius. Išsirinkite mylimą žmogų ir išbandykite.

1. Grubus akvamarino akmuo:

Grubus akvamarino akmuo

Tai grubus vandenyno žalios spalvos akvamarino akmuo. Tada jis supjaustomas į gabalus ir kaitinamas, kad virstų skirtingomis formomis. Nešioti šį akmenį gali duoti didžiulį teigiamą poveikį, pavyzdžiui, drąsą ir išgydyti emocinį disbalansą. Tai laimės simbolis.

2. Akvamarino akmens žiedas:

Akvamarino akmens žiedas

Tai nuostabus akvamarino akmens žiedas su dideliu akvamarino brangakmeniu. Tai melsvas vandenyno efektas. Taip pat galite jį naudoti kaip sužadėtuvių žiedą. Nedelsiant dėvėti, jis pradės duoti savo efektą. Tie, kurie nešioja akvamarino akmenį, gali greitai priimti sprendimus.

3. Gydomasis akvamarino akmuo:

Gydomasis akvamarino akmuo

Šis akvamarino brangakmenis yra gydomasis akmuo psichikos sutrikimams subalansuoti. Tai taip pat padeda esant fiziologiniams sutrikimams. Tai išvalo jūsų mintis ir suteikia jums gerus bendravimo įgūdžius. Tai nuostabus akmuo jūsų nervinei įtampai nuraminti.

4. Smaragdinis akvamarino akmuo:

Smaragdo pjūvio akvamarino akmuo

Vienas iš pagrindinių akvamarino akmens privalumų yra tas, kad šio akmens įdėjimas į stiklinę vandens ir geriamas vanduo padeda išspręsti akių ligas. Šis smaragdas yra labiausiai paplitęs kirpimas. Ši forma yra populiari pirštų žiedams. Tai gana patvarus ir minkštas.

5. Akvariumo akmens karoliai:

Akvariumo akmens karoliai

Tai akvamarino akmens karoliai su stiklo karoliukais. Yra ovalo formos akvamarino akmens pakabukas, padengtas vintažinio dizaino rėmu. Akmuo pakabutyje tiesiogiai liečiasi su kūnu, todėl ramina ir ramina.

6. Kriaušės formos akvamarino brangakmenis:

Kriaušės formos akvamarino brangakmenis

Šis vandens mėlynos spalvos akvamarino brangakmenis spindi kriaušės formos. Iš šio akmens galite gaminti ir akvamarino gimimo akmens karolius. Manoma, kad šiam akmeniniam karoliui pasisekė kovo mėnesį. Jie gali tai dėvėti kasdien ir gauti daugybę privalumų.

7. „Trillion Cut“ akvamarino brangakmenis:

Trilijonas išpjauto akvamarino brangakmenio

Tai mėlynas trilijonų formų akvamarino akmuo. Mėlyna spalva turi daug blizgesio. Tamsiai mėlynos spalvos akvamarino brangakmenis yra per brangus. Tikslus pamušalas matomas trilijonų formų. Šį akmenį galima naudoti meditacijai, taip pat išgydyti psichologinį disbalansą.

8. Akvamarino akmens karoliukai:

Akvamarino akmens karoliukai

Tai nelygios formos akvamarino gimimo akmuo. Šias nelygios formos gimimo akmenis galite surinkti į dubenį ir laikyti ant stalo kaip parodos gabalus. Tai pritrauks žmones ir sustiprins jūsų pasitikėjimą bei drąsą. Yra ir kitų šio akmens atspalvių.

9. Žalsvas akvamarino brangakmenis:

Žalsvas akvamarino akmuo

Akvamarinas taip pat yra žalsvo efekto akvariumo gimimo akmuo. Jis turi didelę kriaušės formą. Jis putoja savo natūralia spalva. Kai kur taip pat yra šviesiai rudos linijos. Tai labai raminanti ir jaučiasi minkšta liesti. Tai plačiai pripažinta dėl daugybės teigiamų privalumų.

Nors akvamarino brangakmenis yra patvariausias akmuo, tačiau jį reikia atsargiai tvarkyti. Šis akmuo puošia jūsų papuošalus, todėl jis visada yra mėgstamiausias moterims. Tai universalus akmuo. Jis turi daug privalumų. Tai pagerina bendrą savijautą ir grąžina žmogų į sveiką būseną. Tai skatina žmogų esant fiziniam ir psichiniam disbalansui. Tai gali išgydyti ir dvasiškai. Tai puikus akmuo, galintis pakeisti jūsų gyvenimą.