Safyras yra vienas iš brangiausių ir brangiausių brangakmenių. Paprastai jis yra mėlynos spalvos, tačiau yra ir tokių veislių kaip rožiniai safyrai. Labai pageidautina, ypač moterims, mirti dėl gražios spalvos, puikaus patvarumo ir blizgesio, kuris išlieka amžinai. Auskarai iš safyro yra ir buvo jau kurį laiką mados ir juvelyrikos arenoje. Galų gale, kas nenorėtų, kad visas pasaulis pamatytų gražiai sukurtus mėlynus brangakmenius, mirksinčius iš ausų?

Safyro auskarai

Rugsėjo mėnesio auskarai su gimimo akmeniu:

Čia pateikiame 9 populiariausius šiuo metu mados pasaulyje safyro auskarus.

1. „Blue Sapphire“ deimantiniai auskarai:

Deimantiniai auskarai su mėlynais safyrais

Mėlyni safyro auskarai, kurie mirksi kaip mėlyna ugnis ant ausų! Gražus baltas deimantas ir aukso detalės tik suteikia žavesio jau gražiai ir atrodo dar nuostabiau. Klausykitės vyrų, jei norite padaryti savo moterį laimingą- tai yra kelias!

2. safyro mišrios formos halo auskarai:

„Sapphire“ mišrios formos „Halo“ auskarai:

Tai yra vieni gražiausių safyro auskarų. Įmantrus deimanto ir safyro mišinio detalumas tik padidina rinkinio puošnumą. Ką jūs sakote, ponios, ar norite atrodyti kaip angelas su šiais halo auskarais?

3. Puošnūs safyro lašo auskarai:

Nuostabūs auskarai iš safyro

Kitas gražiai sukurtas įmantrus mėlyno safyro auskarų rinkinys. Šiuos drabužius galite dėvėti ant sodrios saree, suknelės, net ir ant džinsų- žinote tik norėdami pasipuikuoti savo gražiu veidu šiomis grožybėmis iš abiejų pusių.!

4. „Blue Sapphire Star Drop“ auskarai:

Mėlyni safyro žvaigždės auskarai

Šie auskarai su žvaigždėmis yra tikros juvelyrikos pasaulio žvaigždės! Gražiai pagamintos safyro deimantų auskarų žvaigždės su lašais ant jų atrodytų nuostabiai bet kam. Paskubėkite ponios! Eik jų pasiimti!

5. „Pink Sapphire Stud“ auskarai:

Rožiniai safyro auskarai

Rožiniai safyrai yra dar vienas ryškus pasirinkimas, kurį galite pasirinkti žiūrėdami į papuošalus, kad nustebintumėte savo gyvenimo moterį. Dėl šių subtilių rožinės ir baltos spalvos mirksinčių smeigtukų jos veidas atrodo dar stulbinančiai gražus! Eik, nustebink ją šiais skaistalais!

6. „Pink Sapphire Drop“ auskarai:

Rožiniai safyro auskarai

Laisvi auskarai, tiesą pasakius, yra vieni mėgstamiausių, kai kalbama apie moteris. Na, kai nuo ausų krapštukų krintantys rožiniai safyrai apšviečia tavo veidą, kas pasakytų, kad ne? Šie rožiniai safyro auskarai yra dar ypatingesni, nes pagaminti iš baltojo aukso ir deimantų.

7. Sudėtingi rožiniai safyro auskarai:

Rožiniai safyro auskarai

Tai yra nuostabiausiai sukurti rožinio safyro auskarai, į kuriuos įmaišyti balti safyrai ir kurie šiuo metu audringai paima auskarų pasaulį. Sudėtingas dizainas pats savaime yra labai gražus, pridėkite rožinių safyrų grožio ir visi esate pasiruošę blykstei ir užkariaukite sceną su jais!

8. Baltieji safyro auskarai:

Baltieji safyro auskarai

Baltieji safyrai yra labai reti, nes jie paprastai gaminami sintetiniu būdu. Sukurti šiuos subtilius akvamarinus ir baltus brangakmenius į auskarus ar net baltus safyro auskarus ir padovanoti juos savo gyvenimo moterims, atrodo gana gera idėja, tiesa? Na, tai tikrai gera idėja ir tai juos labai pradžiugins! Taigi, vaikinai, jūs tikrai turėtumėte tai padaryti!

9. „White Sapphire Stud“ auskaras:

Baltas safyro auskaras

Šie balti safyro auskarai su 14K baltu auksu, austi aplink juos įmantriu ir nuostabiai subtiliu raštu, yra būtini, jei norite nusipirkti papuošalų, kuriuos dėvėti renginyje. Nesvarbu, ar tai būtų vestuvės, vakarėlis ar net sceninis pasirodymas- tai privers žmones atsistoti ir atkreipti dėmesį į grožį su deimantiniais safyro auskarais, mirksinčiais aplink ją!

Safyrai yra vienas brangiausių brangakmenių visame pasaulyje. Mėlyna mineralo, sudarančio šiuos brangakmenius, spalva suteikia jiems pavadinimą. Einant brangakmeniams, safyrai yra bene geidžiamiausi juvelyrikos pramonėje po deimantų, o kai kuriais atvejais net labiau nei deimantai.