Juodųjų auskarų papuošalai, kurie tvirtinami prie ausies per auskarą. Jis nešiotas ne tik aplink ausies lankelį, bet ir ant viršutinių ausies dalių. Juos skirtingais laikais naudojo skirtinga civilizacija. Auskaras yra labiausiai paplitęs ir brangiausias moterų auskarų priedas. Tačiau šiais laikais auskarus nešioja ne tik moterys, bet ir vyrai, nes kai kurie ritualai ir mada yra pastovūs.

juodi auskarai

Auskarai juodos spalvos:

Juoda spalva yra karališkoji spalva ir ją skirtingi žmonės vaizduoja skirtingai. Juodas auskaras yra nuostabiausias auskaras, kurį gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Jie yra įvairių dizainų ir modelių. Štai keletas nuostabių dizainų:

1. Juodi auskarai vyrams:

Auskarai juodais mygtukais vyrams

Tai juodas auskaras vyrams. Kalbant apie vyrus, geriausiai tinka paprasti ir šauniai atrodantys juodos spalvos auskarai. Jie yra aiškiai matomi ir suteikia stilių jų išvaizdai. Jie pagaminti iš plastiko, juodųjų metalų ir kitų medžiagų. Šį dizaino auskarą gali matyti aktoriai.

2. Juodi Jhumka auskarai:

Juodi Jhumka auskarai

Jhumka yra visų laikų mėgstamiausia. Jie niekada nebus madingi. Šis juodas „jhumka“ auskaras turi aukso kraštus, todėl jis atrodo mielas. Jhumka atrodo gražiai dėvėdama etninius drabužius ir šiai kreminės spalvos „jhumka“ suknelei su juodos spalvos drabužiais geriausiai tiks.

3. Juodieji Kundan auksiniai auskarai:

Juodi Kundan auksiniai auskarai

Kundano darbas Indijoje yra senas. Šis juodas Kundan auskaras turi nuostabų dizainą. Tai gražus juodas auskaras moterims. Jis turi ašarų lašo dizainą su perlais ir krištolu, išskiriančiu jį iš kitų auskarų.

4. Juodi magnetiniai auskarai berniukams ir mergaitėms:

Magnetiniai auskarai berniukams ir mergaitėms

Jei žmogui ausis nepradurta, tai nėra didelė problema. Šie juodi magnetiniai auskarai dėl savo magnetinių savybių prilimpa prie ausies spenelio, padėdami juos priekyje ir gale. Jie puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, kurie vis dar bijo, kad ausis bus pradurta. Tai netgi prideda išvaizdos stiliaus.

5. Juodųjų perlų auskarų smeigės:

Juodųjų perlų auskarų smeigės

Juodi perlų auskarai atrodo per gražiai. Šis juodas auskaras su perlu papildo vieno stiliaus eleganciją. Deimantai priverčia jį žvilgėti ir patraukia dėmesį. Šis juodas auskaras suteiks priemiesčio išvaizdą, kai bus papuoštas surištais plaukais ir nuo peties.

6. Juodi Quilling auskarai:

Juodi Quilling auskarai

„Quilling“ auskarai yra labai lengvi, tačiau atrodo taip pat gražiai kaip ir metalai. Šis juodas Quilling auskaras suteiks didingą išvaizdą.

7. Vintažiniai juodi auskarai su deimantais:

Vintažiniai juodi auskarai su deimantais

Šis senovinis juodas auskaras turi ašarų lašo dizainą su juodais akmenimis ir deimantais. Atrodo gyvybingai. Karališkos juodos spalvos buvimas daro jį išskirtiniu.

8. Juodi nėriniai dideli auskarai:

Juodi nėriniai dideli auskarai

Tai auskarai iš juodų nėrinių karoliukų. Juodi nėriniai ir balti karoliukai yra puikus derinys, kurį galima derinti su bet kokia apranga. Tai suteiks žavesio išvaizdai.

9. Juodos liustra auskarų vestuvės:

Juodos liustra auskarai vestuvės

Šis juodas liustra auskaras atrodo dūminiai juodos spalvos. Jis yra gražiai suprojektuotas. Juodas akmuo viduryje atrodo gražiai. Šis auskaras gali būti dėvimas su bet kokia apranga ir gali sukviesti vakarėlį, parodantį nuostabų auskarą.

Geriausia juodo auskaro pastaba yra ta, kad jį galima dėvėti ant bet kokios spalvos suknelės ir jis suteikia oficialią išvaizdą, kurią galima dėvėti net darbo vietoje. Remiantis mokslu, juoda spalva sugeria visą spalvą, todėl ji labiau traukia akį nei kiti. Ši nuostabi spalva tikrai traukia dėmesį kaip magnetas. Taigi, jį galima dėvėti bet kuriai vakarėliui, funkcijai ar darbo vietai.