Auskarai yra svarbi moterų papuošalų forma. Tačiau keičiantis mados tendencijoms auskarai su plunksnomis pasirodė su daugybe dizaino.

Įvairių tipų auskarai moterims:

Taigi, čia yra 9 geriausių auskarų su plunksnomis sąrašas ir, norėdami sekti mados tendencijas, galite iš jų išsirinkti sau geriausią plunksnų auskarą.

1. Mėlynos plunksnos auskarai:

mėlyni plunksnų auskarai

Gražūs mėlyni auskarai su aukso geltonumo atspalviais žemiau mėlynos spalvos plunksnų suteikia auskarams nepakartojamą išvaizdą. Šiomis dienomis madinga tai tik viena iš daugybės auskarų iš plunksnų. Ant plunksnų kabančios auksinės grandinėlės auskarai turi etninę išvaizdą ir labai efektyviai papildytų mėlyną saree ar salwar kostiumą.

2. Skirtingi šešėliai auskarai:

skirtingų atspalvių plunksnų auskarai

Šie auskarai šiek tiek perteikia įvairius atspalvius, naudojamus auskarams gaminti. Juoda, mėlyna, oranžinė ir balta, naudojama atspalviuose, sudarančiuose spalvų derinį auskaruose sukurtose plunksnose, suteikia unikalią išvaizdą.

3. Povo plunksnų auskarai:

povo plunksnų auskarai

Povas yra malonės ir gražių šokių stilių simbolis, kurį mėgsta kiekviena mergina. Auskarai su plunksnomis su povų plunksnomis, išryškinantys auskarų grožį savo spalvomis, yra tai, ką norėtų įsigyti kiekviena mergina. Baltos ir mėlynos spalvos karoliukai, pritvirtinti prie sruogų su auskarais, papildo auskarų grožį. Tai puikus papuošalas, kurį norėtų turėti bet kuri mergina.

4. Juodosios plunksnos Danglers:

kabančios juodos plunksnos

Juoda yra elegantiška spalva, kuri papildo bet kokią suknelę ir papildo moters grožį. Šie auskarai yra vienas iš elegantiško dizaino papuošalų. Ypač juoda spalva ant plunksnų su auksiniais lapais ir apskritimais, pritvirtintais prie auksinio kabliuko, reiškia etninių papuošalų formą. Šie madingi plunksniniai auskarai, kaip niekas kitas, papildys jūsų grožį ir pagerins jūsų išvaizdą.

5. Dulkių plunksnų auskarai:

dulkių plunksnų auskarai

Šie auskarai, kurių spalva išblukusi ar dulkėja, yra šiurkštaus dizaino, tačiau suteikia ryškią išvaizdą. Unikalus spalvų derinys, naudojamas auskarams gaminti, yra kūrybingas meno kūrinys. Taigi, puikiai tinka atsitiktinei išvaizdai, galite juos nusipirkti.

6. Rožinių plunksnų auskarai:

rožiniai plunksniniai auskarai

Rožinė yra mėgstamiausia mergaičių spalva. Šie auskarai, turintys švelnios ir raminančios tekstūros išvaizdą, ištirptų bet kurios merginos širdį, kad ją iškart nusipirktų. Trys plunksnų gabalai su auksinėmis grandinėmis ir apačioje esantis lapas yra grynas puikus papuošalas, kurį galima nusipirkti ir nešioti.

7. Sunkių plunksnų suprojektuoti auskarai:

sunkūs plunksnų auskarai

Geltonos spalvos plunksnos su metaliniu dizainu ir akmenine smeigėle suteikia gražią išvaizdą. Šviesios spalvos plunksnos ir metalinė auskarų išvaizda yra nuostabus derinys, o dizainas priverstų bet ką nusipirkti.

8. Ilgi plunksnų auskarai paaugliams:

paaugliams skirti ilgi auskarai iš odinių

Įvairiaspalviai ir ilgi plunksniniai auskarai yra vienas sidabrinis papuošalas, kurį norėtumėte dėvėti nereikalaudami nieko kito kaip papuošalo. Ilgas plunksnų auskaras, pasiekiantis kaklą, yra visas papuošalas, kurį turėsite nešioti ir tapti minios traukos centru.

9. Įvairių spalvų dizainerių auskarai su plunksnomis:

kelių spalvų dizainerių auskarai su plunksnomis

Auksinių ir baltų atspalvių auskarų plunksnų įvairios spalvos atrodo pradinė tendencija, ir jūs tikrai norėtumėte turėti vieną iš jų.

Taigi, auskarų iš plunksnų sąrašas suteikia jums geriausią pasirinkimą tarp etninių ir atsitiktinių ir dėvėti vieną iš šių mados tendencijų.