Güney Afrika tamamen sembolik vahşi yaşamla ilgilidir. Yerin güzelliği manzarayı, hayvanları ve çeşitli kültürleri tanımlar. Bütün bunlar, yerin güzelliğini arttırmaktan çok sorumludur. Orman ve dağlarla çevrili uçsuz bucaksız kıta, balayınız için iyi bir yer olabilir. Macera dolu vahşi yaşamı sevenler balayını planlayabilir.

Güney Afrika’daki Popüler Balayı Yerleri:

1. Batı Kap :

batı cape balayı destinasyonu

Balayı çifti için Güney Afrika’yı ziyaret edecek pek çok yer var. Tüm Western Cape arasında bunlardan biri. İnsanlar beyaz kumlu plajların güzelliğini hissetmek için burayı ziyaret ediyor. Şehirden uzak olmasına rağmen bir balayı paketinin malzemelerine sahip. Yer, şarap toprakları ve okyanusun güzel dalgaları ile ünlüdür..

2. Bahçe Rotası :

bahçe rotası romantik balayı yerleri

Mekanın yapısı bir bahçe görünümündedir. Güney Afrika’daki balayı yerleri arasında en romantik yer olarak kabul edilir. Tüm mekan, mekanın zarafetini yansıtan palmiye ağaçlarıyla çevrilidir. Çadırlar ve farklı şekillerdeki ağaçlarla burası gerçekten çok lüks..

3. Doğu Kap :

Doğu Cape Güney Afrika harika romantik balayı

Eastern Cape, Güney Afrika’nın güneşli sahili kadar popülerdir. Yerin güzelliği, kilometrelerce kumlu plajlarla ilgili. Özellikle mehtap geceleri mekanın doğal güzelliğini arttırıyor. Güney Afrika’daki balayı destinasyonunuz olarak kesinlikle hoş bir yer..

4. KwaZulu Natal  :

KwaZulu Natal- Çift Hedef

Bir yanda Hint Okyanusu, diğer yanda büyüleyici tepelerle çevrili yer. Burası doğanın hem okyanusu hem de tepesi olan eşsiz bir yer. Güney Afrika’nın en çok tercih edilen balayı destinasyonları arasında görülmeye değer yerlerden biridir. Mekanın doğası çok büyüleyici.

5. Johannesburg :

Johannesburg Balayı turu

Şehrin kalbi olarak bilinir. Böylece balayı çiftleri şehir hayatının tadını çıkarabilirler. Sevdiklerinizle mum ışığında bir akşam yemeğinin tadını çıkarabileceğiniz Güney Afrika’nın birçok şık ve geleneksel restoranı var. Üstelik mekan heyecan verici eğlencelerle dolu..

6. Mpumalanga:

Mpumalanga - Güney Afrika'da Romantik Balayı Mekanı

Mekanın doğal güzelliği diğerlerinden oldukça farklı. Nehir topunun manzarası çok görkemli görünüyor. Hayatınız boyunca böyle bir manzaraya sahip olacaksınız. Çiftler balayı için sıra dışı bir yer ararlar; belki bu seçenek ihtiyacınızı karşılayacaktır. Bu, insanların bile bilmediği ender bir yer.

7. Limpopo Eyaleti :

Limpopo Eyaleti - Balayı İçin En İyi Seçim

Burası büyüleyici bir balayı destinasyonudur. Büyük sakin alanlar ve Waterberg, mekana özel bir etki katıyor. Yer, küçük çalıların tepelerinin kucağında. İnsanlar şehrin gürültüsünden kaçmak için burayı ziyaret ediyor. Doğanın güzelliği balayınız için mükemmel.

8. Kuzey Batı Eyaleti :

Kuzey Batı Eyaleti

Burada su aktivitelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle balayı çiftleri için heyecan verici dağ sporları ve su altı çalışmaları var. İyi eğitilmişler ve bu yüzden korkmuyorlar. Sualtı dünyasının yeni bir deneyimini toplayabilirsiniz. Genellikle insanlar bunun bir balayı için rüya gibi bir yer olduğunu söyler..

9. Kuzey Burnu :

Güney Afrika'daki Northern Cape Balayı Yerleri

Burası kum sanatı, deve safarisi, elmas kazıları vb. ile dolu. Eğlence için iyi bir yerdir. Vaalbos milli parkı, Wits ve Doğa Koruma Alanı vb. ziyaret edebilirsiniz. Bu yerlere yerel bir gezi yapabilirsiniz. Bu yerler çok nadir bulunan farklı hayvan türleri ile doludur..