Yra įvairių tipų bandelių plaukų, kuriuos galima padaryti ir sportuoti įvairiomis išgalvotomis progomis vidutinio ilgio plaukams. Yra įvairių madingų ir funky stilių, kuriuos galima lengvai padaryti. Jei norite profesionaliau atrodyti, tai galima padaryti iš salonų.

Bandelių šukuosena vidutiniams plaukams

Žemiau yra 9 populiariausios šukuosenų, skirtų vidutinio plauko šukuosenoms, rūšys, kurias žmogus tikrai turėtų išbandyti.

Bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams:

1. Sekcijinės bandelės išvaizda:

bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams

Tai labai populiari šukuosena, kurią galima lengvai padaryti, jei sekcijų ilgis nėra labai trumpas. Jei jie yra ilgi, tai taip pat galima padaryti, bet jei jie yra labai trumpi, to negalima padaryti. Tai taip pat lengva dėvėti ir neleidžia žmogui prakaituoti šiltuoju metų laiku ar dienos proga.

2. Į viršų išpūstas žvilgsnis:

bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams2

Tai aukščiausias išpūstas stilius, kurį galima padaryti traškant ir šiek tiek pūsti džiovintuvu. Tai taip pat lengva sportuoti, todėl vasarą žmogus negali prakaituoti. Žmogus gali tai sportuoti atsitiktinai atsikėlęs.

3. „Low Rung Party“ išvaizda:

bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams3

Tai labai stilinga išvaizda, kuria žmogus gali sportuoti vakarėlyje. Tai gali būti sportas su drąsiu makiažu ir dūminėmis tamsiomis akimis. Tai taip pat galima padaryti nuogomis lūpomis, kad akys labiau sutelktų dėmesį ir atrodytų stilingai. Tai taip pat galima lengvai padaryti be pernelyg didelio stiliaus. Tai taip pat galima padaryti sukaupus gaminį ir neplaunant galvos.

4. Storas afro žvilgsnis:

Bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams 4

Jei žmogus turi labai sausą ir šiurkščią tekstūrą, kurią sunku valdyti, tada tas asmuo, norėdamas pakeisti išvaizdą, gali padaryti kažką panašaus. Taip vietoj įprastų ilgų stilių žmogus gali pakelti skyrius į viršų ir tada iš jo padaryti storą avilį. Tai gali būti naudinga beveik visoms progoms, pavyzdžiui, vakarėliams ar atsitiktinei dienai su draugais, ar net šeimai ar tradiciniams susibūrimams. Tai tinka šiltuoju metų laiku ir nebus prakaituota ar atsiras bėrimų, jei žmogus įpratęs juos gauti iš dribsnių.

5. Kriauklės apvalkalas:

bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams5

Tai populiari išvaizda, kuri beveik visada yra madinga. Pjūviai yra sudrėkinti centrinėje dalyje, o kita dalis išimama ir naudojama kaip elastinga virš įprastos tamprės, kad vaizdas būtų aiškesnis. Tai gali būti sportas vakarėliams ir beveik bet kuriam oficialiam susibūrimui ar funkcijai. Tai taip pat tinka mergaitėms, einančioms į kolegiją.

6. „Bow Girl“ išvaizda:

Bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams 6

Jei žmogus nori kažko, kas yra gana funky ir taip pat gana stilinga, tada padaryti lanką, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje, gali būti gana gerai. Tai taip pat gana madinga ir bus kvailas ro day out funkcijos.

7. „Messed Low Bun“:

Bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams 7

Tai atrodo gerai, kai sekcijos nėra nei labai trumpos, nei gaminama per daug. Jei sekcijos yra blizgios ir vidutinio ilgio, tai galima lengvai sportuoti. Asmuo gali lengvai sportuoti dėl bet kokios funkcijos.

8. Pakopinė bandelė:

Bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams 8

Tai dar viena stilinga išvaizda, kurią galima padaryti tokioms progoms kaip vakarėliai ar salonų susibūrimai. Tai profesionaliai atlikta išvaizda.

9. Priedas, skirtas išleistuvėms:

Bandelių šukuosenos vidutiniams plaukams 9

Tai išvaizda, kurią galima padaryti ant vidutinio ilgio plaukų, skirtų išleistuvėms ar kitiems vakarėliams. Perlų ar kitų aksesuarų galima nusipirkti parduotuvėse ir naudoti šiems tikslams.