Gera šukuosena gali būti veiksnys tarp to, kaip atrodyti gerai ir puikiai atrodyti renginyje, kuriame norite būti, ir pasirinkti tinkamą šukuoseną. Taip yra todėl, kad nedaugelis žmonių žino, kad tinkamos šukuosenos pasirinkimas yra procesas, kurio metu turite pamatyti, koks veido tonas, spalva ir struktūra esate. Gera bandelė su kojinėmis visada yra puikus būdas, nes tokio tipo šukuosena yra tobula, nes ji yra lanksti beveik visų tipų veidams ir neabejotinai padarys jus dėmesio centre renginyje, kurį norite aplankyti. Galima rinktis iš daugybės gerų kojinių su kojinėmis, o žemiau pateikiamas geriausias būdas pagaminti kojinę, kad galėtumėte ją derinti prie savo drabužių bet kokiam renginiui-

kaip padaryti kojinių bandelę

Skalbimas:

Pirmasis kojinių gaminimo žingsnis yra plauti plaukus. Rekomenduojamas plaukų lygintuvas, kurį galima įsigyti tiek šampūnu, tiek kondicionieriumi. Šis plaukų lygintuvas padės lengviau susirišti plaukus. Kai plaukai bus plaunami, išdžiovinkite juos efektyviai rankšluosčiu ir plaukų džiovintuvu, tačiau būtinai naudokite šilumą blokuojantį serumą, kuris padės išlaikyti plaukus minkštus. Sausi plaukai pakenks jūsų galvos odai, kai bandysite juos surišti, todėl geriausias šilumą blokuojantis serumas.

Atskiras rankų komplektas:

Geriausias būdas pasiekti nepriekaištingą kojinę – turėti atskirą rankų komplektą, kuris jums padės. Jei padedate kam nors su savo kojine, tada geriausias būdas tai padaryti yra išlyginti visus rankos plaukus ir tada surišti juos į koncentrinį ratą, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Apskritimas lėtai suformuos kojinę su kojinėmis, ir jūs galite tai suderinti su netvarkingomis garbanomis priekyje arba pridėti visus plaukus su bandele gale. Geriausia kojinių bandelės dalis yra ta, kad ją galite nešioti aukštyn arba žemyn pagal savo pasirinkimą, todėl tai yra labai universali šukuosena visoms progoms. Kai plaukai bus suapvalinti, galite pridėti priedą, pavyzdžiui, mažą ar didelį segtuką, kad jie liktų vietoje, kad nereikėtų jokios kitos priežiūros. Kojinės bandelės surišimas gali būti ir netvarkingas reikalas, arba gerai suderintas reikalas, atsižvelgiant į įvykį, kurį norite aplankyti, todėl tai yra labai universali šukuosena įvairioms progoms..

kojinių bandelė2

Pridėkite priedą:

Kad visi plaukai liktų vietoje, geriausia prie plaukų galiukų pridėti spaustuką arba medinį aksesuarą, kad bandelė atrodytų labiau išbaigta. Priedą, kurį norite naudoti, galima lengvai įsigyti bet kurioje turgavietėje ir jis yra įvairus.

66 -osios metinės „Primetime Emmy“ apdovanojimai - atvykimai

Nešimas:

Kojinių bandelė yra puiki šukuosena bet kokioms vestuvėms, socialiniams renginiams ar net verslo renginiams. Taip pat puiku, jei tuokiatės, nes ji papildo jūsų tradicinę ir vakarietišką vestuvių išvaizdą. Kojinių bandelę lengva pagaminti, palyginti su visomis kitomis vestuvių šukuosenomis, todėl ji įgijo populiarumą. Išskyrus tai, kad kojinių bandelė gali būti veiksmingai naudojama bet kokiems socialiniams ar verslo renginiams. Tai tikrai padarys jus dėmesio centre, nes dėl savo drąsios ir gaivios išvaizdos, kuri yra pagrindinis šios puikios ir universalios šukuosenos bruožas.