Bir odadaki dekor, onu temiz ve düzenli tutmak için çok önemlidir. Bir odayı toplamanın ve düzenli tutmanın en iyi yolu, bir yatak odası dolabına yatırım yapmaktır. Bunlar, kıyafet ve aksesuar gibi gerekli tüm eşyalarınızı basit bir şekilde organize etmek ve zamandan tasarruf etmek için oldukça önemlidir. Aşağıdaki makalede en yeni yatak odası dolabı tasarımlarını keşfetmek için kaydırmaya devam edin.

2020'de Modern Yatak Odası Dolap Tasarımları

Hindistan’daki En İyi Yatak Odası Dolabı Tasarımları:

Alışveriş yaparken size çok ihtiyaç duyduğunuz fikirleri verecek yatak odası dolabı tasarımlarından oluşan benzersiz koleksiyonumuzu keşfedin..

1. Küçük Yatak Odası için Asma Dolap:

Küçük Yatak Odası İçin Asma Dolap

Bu asma yatak odası dolapları, yerden tasarruf etmede inanılmaz derecede verimlidir. Ayrıca, tüm kıyafetlerinizi düzgün bir şekilde kataloglamanıza yardımcı olan birkaç küçük bölmeye sahiptirler. Kompakttırlar ve yüksek kaliteli, dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Yatak odanızda depolama alanından tasarruf etmek istiyorsanız, o zaman asma dolaplar gitmenin yoludur..

2. Yatak Odası İçin Ahşap Dolap:

Yatak Odası İçin Ahşap Dolap

Bu ahşap yatak odası dolabı geleneksel bir tasarımdır. Dolabın alt kısmında bavul, araba gibi hacimli malzemelerin saklanmasında son derece kullanışlıdır. Sağlanan iki raf büyüktür ve içinde muazzam miktarda malzeme depolayarak gardırop organizasyon sıkıntılarınızda size yardımcı olur. Dolap, ahşap kaplaması ve güzel metalik düğmeleriyle zarif görünüyor..

3. Yatak Odası için PVC Dolap:

Yatak Odası İçin Pvc Dolap

Bu tabandan tavana dolap, yerden tasarruf etmek ve gardırobunuzu düzenli bir şekilde düzenlemek için harikadır. Renkler yatak odası duvar renkleri ile kontrast oluşturduğundan etkileyici görünüyor. Devasa, şık ahşap kulplar, yatak odası dolaplarına klasik bir vintage görünüm kazandırır, dolayısıyla stil ve verimliliğin tümü dev bir yatak odası dolabında toplanmıştır..

4. Yatak Odası İçin Plastik Dolaplar:

Yatak Odası İçin Plastik Dolaplar

Oda için pahalı mobilyalara yatırım yapmak istemiyor musunuz? Bu plastik yatak odası dolapları sizin için en iyi seçimdir. Renkli, hafif ve ihtiyaçlarınıza göre ağır yatak odası dolaplarından farklı olarak odanın içinde kolayca hareket ettirilebilirler. Ayrıca, kolayca atılabilir ve ucuz oldukları için mobilyalarınızı zaman zaman güncelleme seçeneği de sunarlar. Senin için bu süper aldatıcı seçeneğe sahipken neden bekle??

5. Yatak Odası için Çelik Dolap:

Yatak Odası İçin Çelik Dolap

Dayanıklı, uzun ömürlü mobilyalardan hoşlanıyorsanız, bu çelik yatak odası dolabı tasarımları sizin için bir zorunluluktur. Metalik bir kaplama ile modern, şık ve modaya uygun görünüyorlar. Raflar, eşyalarınızı düzgün bir şekilde kategorilere ayırmanıza yardımcı olur. Tasarım hafif olmasının yanı sıra dayanıklı ve ihtiyaçlarınıza göre ekstra raflarla özelleştirilebilir..

6. Yatak Odası için Alüminyum Dolap:

Yatak Odası İçin Alüminyum Dolap

Bu alüminyum dolaplar burada 3 modelde sergilendi. Soldaki sürgülü kapılara sahiptir ve bu, düzenli kullanım için bir gömme dolap için son derece kullanışlıdır. Merkezi Dolap, içinde düzgün bir şekilde düzenlenmiş raflarla daha düşük bir depolama alanına sahipken, üst kısımda, gerektiğinde alanı en üst düzeye çıkarmak için yukarı doğru itilebilen bir döner kapı bulunur. Sağdaki Dolap normal katlanır kapılara ve yatak odasındaki depolama kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için kullanılan geniş gömme raflara sahiptir..

7. Yatak Odası Cam Dolabı:

Yatak Odası Cam Dolabı

Cam dolaplara yatırım yapmak, yatak odanızın ultra modern ve muhteşem görünmesini sağlamanın harika bir yoludur. Giysilerinizi ve aksesuarlarınızı düzgün bir şekilde sınıflandırmak için birkaç dahili rafa sahiptir ve ayrıca askıları yerleştirmek için farklı boyutlarda raflara sahiptir. Dolaplardan biri de bir şifonyer gibi ikiye katlanmış, gizli saklama yeri var. Bu cam dolapların zengin krem ​​rengi yatak odası dekoruna mükemmel uyum sağlar..

8. Yatak Odası için Metal Dolap:

Yatak Odası İçin Metal Dolap

Yatak odanızda gömme duvar dolaplarınız yoksa bu metal dolaplar son derece kullanışlıdır. İhtiyacınıza göre özelleştirilebilen bu dolaplar, yatak odanızdaki alana göre çeşitli raf ölçüleri ve ayarlanabilir genişlik ve genişlik ile kısa veya uzun yapılabilir. Renk, yatak odanızda mükemmel bir ruh hali yaratmak için yatak odanızın mobilyalarıyla uyumlu olarak da boyanabilir..

9. Çocuk Odası Dolapları:

Çocuk Odası Dolapları

Çocuğunuzun odasını yeniliyor musunuz? Tüm oyuncaklarını ve kıyafetlerini düzenlemenin harika bir yolu, çocuğunuzun zevkine göre eğlenceli, canlı renklerde renkli, özelleştirilmiş bir dolap eklemektir. Bu özel tasarımcı, dolap kapılarından birine, odadaki halı ve diğer mobilyalarla uyumlu ve arkadaki duvarla güzel bir tezat oluşturan hoş bir yeşil tonu ekledi. Yeşil düğmeler dolap tasarımını canlandırıyor ve aynı zamanda çocuk dostu.

10. Aynalı Yatak Odası Dolap Tasarımları:

Aynalı Yatak Odası Dolapları

Bu gri yatak odası dolabı sadece köşede yerden tasarruf etmek için değil, aynı zamanda gömme bir aynaya sahiptir ve size ekstra şifonyer alanından tasarruf sağlar. Bu model şık ve modern görünüyor ve yatak odası dekoruna harika bir şekilde uyuyor. Renk ve boyut, yatak odanızın gereksinimlerine göre özelleştirilebilir..

11. Özel Yatak Odası Dolapları:

Özel Yatak Odası Dolapları

Bu çarpıcı beyaz dolaplar, TV için merkezi bir ünite ve farklı boyutlarda raf sıraları ile özel olarak üretilmiştir. Dolap köşesinde yerleşik bir okuma köşesi bulunur ve pencereden mükemmel bir görünüm sunar. Oturma alanının altında, ek depolama için depolama seçenekleri de vardır. Yatak odanız için bu özel yapım Dolap’a yatırım yapın ve ona muhteşem bir dokunuş katın..

12. Köşe Yatak Odası Dolap Tasarımları:

Köşe Dolap Yatak Odası

Bu yatak odası dolabı, yatak odasının köşesine mükemmel uyum sağlar ve odadaki alan kullanımını en üst düzeye çıkarır. Yatak odası dolapları için uygun alanı olmayan küçük bir yatak odasına sahip olanlar için bu model dikkate değer. İsteğinize göre ölçü ve renkte özel olarak üretilebilir..

13. Yatak Odası için L Şekilli Dolaplar:

Yatak Odası İçin L Şekilli Dolap

Şık görünümlü bir dolap istiyorsanız ancak yerden tasarruf etmek istiyorsanız, bu L şekilli yatak odası dolabı şiddetle tavsiye edilir. Buradaki bu özel tasarım, ihtiyaçlarınıza uygun ekstra depolama seçeneklerine ve çeşitli boyutlarda raflara sahiptir. Odanın bir köşesine rahatça sığar ve yatak odası dekoruna mükemmel uyum sağlar..

14. 4 Çekmeceli Yatak Odası Dolabı:

4 Çekmeceli Yatak Odası Dolabı1

Bu muhteşem şık yatak odası dolabı, ekstra sevimli zıt ahşap düğmelere sahip 4 çekmeceye sahiptir. Mevcut alan sınırlı olduğunda yatak odasında ek depolama için kullanılabilir. Farklı yüksekliklerde raf ve çekmece sayısı ile ihtiyaçlarınıza göre özel olarak üretilebilir..

15. Yatak Odası için Tasarım Dolabı:

Yatak Odası İçin Tasarım Dolabı

Bu tasarımcı yatak odası dolabında vintage bir görünüm var. Kontrast şeftali ve çikolata kahvesi renkleri çarpıcı görünüyor ve kabinin koyu siyah çerçevesi görünümü vurguluyor. Ultra şık çekmece kolları, ona muhteşem bir görünüm kazandırır ve öne çıkmasını sağlar. Bu modern yatak odası dolabı, çevresindeki yatak odasına çok yakışır ve ona şık bir görünüm kazandırır..

Hepimiz evimizde her zaman depolama seçeneklerinden yoksun değil miyiz? Tüm kişisel eşyalarınız için yatak odanızda uygun depolama tesislerinin bulunması şarttır. Siz de bir yatak odası dolabı yükseltmesi arıyorsanız, makalemiz ideal yatak odası dolabı tasarımlarınızı bulmanıza yardımcı olmuş olmalı. Hangisi size daha çok ilham veriyor. Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.