Küçük banyonuzu daha önemli göstermenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Size sadece çözüm ile bir dizi seçenek sunuyoruz. Alanın temel mimari unsurlarını değiştiremeseniz de, birkaç değişiklikle görünüşünü önemli ölçüde iyileştirebilirsiniz. Uygun maliyetli bir şekilde dahil edebileceğiniz en yeni küçük banyo tasarımları için bu makaleyi gözden geçirelim..

Son Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Düzeni Fikirleri:

İster küçük ister büyük bir banyo olsun, odanın düzeni hakkında iyi bir fikre sahip olarak herhangi bir alanı ne zaman dekore edebileceğinizin bir önemi yok. Evinize uyarlayabileceğiniz bazı küçük banyo düzeni fikirleri.

 • Griden hoşlanmıyorsanız koyu ve parlak renkler kullanmayı deneyin..
 • Kaleydoskop gibi desenler, çok ihtiyaç duyulan ilginç dokunuşu ekler.
 • Mat renklerin aksine desenli parke kullanabilirsiniz..
 • Alanı dağınıklıktan uzak tutun.

Hindistan’daki Son Küçük Banyo Tasarımları:

İşte resimlerle 20 basit ve modern küçük banyo tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Küçük Rustik Banyo Fikri:

Küçük Rustik Banyo Fikirleri

Bu, küçük rustik banyo fikirlerinden mükemmel bir seçenek olan çok ince olmayan ama çekici bir banyo tasarımıdır. Kaba duvarlar ve döşeme, tasarım seçeneğine tam olarak uyar. Yanda beyaz bir küvet ve üst ortada küçük bir lavabo bulunan orta boy ahşap bir dolap vardır. Ayrı bir bölmeli banyo alanı vardır ve modern lambalar ve çiçeklerle dekore edilmiştir..

2. Küçük Ülke Banyo Tasarımı:

Küçük Ülke Banyo Fikirleri

Yapılan iş düzgün ve yeterince işlendiği sürece, görünüm otomatik olarak güzelleşir. İşte küçük bir ülke banyo fikirlerine böyle bir örnek. Tamamen beyaz, ülkenin dört bir yanındaki gri duvarların çizgileri boyunca göze çarpan bir temsilidir. Uzun şeffaf cam pencere ve rustik döşeme, tüm görünüme katkıda bulunur..

3. Küçük Çağdaş Banyo:

Küçük Çağdaş Banyolar

Küçük çağdaş banyolar, ince çizgilerle güncellenmiş bir trendi temsil ettikleri için her eve mükemmel bir katkı olabilir. Bu banyonun tamamen beyaz teması, onu en iyi küçük banyo tasarımlarından biri yapan şeydir. Görünüme katkıda bulunan cam kapaklı dolapların yanında bir Amerikan Servisi var. Bitki yaşamının eklenmesi, hem modern hem de çevre dostu görünmesini sağlar.

4. Küçük Kare Banyo Fikri:

Küçük Kare Banyo Fikirleri

Banyo alanınıza ayırdığınız şekil ve ne kadar yer, dekor ve tasarımda önemli bir rol oynar. Kare, size dört köşe sunan, küçük bir alana sahip olsa bile ferah görünmesini sağlayan mükemmel bir şekil. Bu, bir köşesinde şeffaf cam kapılarla duş alanı, diğerinde bir lavabo bulunan küçük kare banyo fikirlerinin en iyi örneklerinden biridir. Desenli duvar kağıdı ve döşeme beyaz odaya tezat oluşturuyor.

5. Küçük Alan İçin Japon Banyo Tasarımı:

Japon Banyo Tasarımı Küçük Alan

Japon banyo tasarımı, küçük alanlar için mükemmel bir seçimdir, çünkü bu tarz genellikle çok fazla sükunet ile minimaldir. Bu, küçük bir minimalist banyonun en iyi örneğidir, çünkü daha az alan kullanır ve çok daha az donanıma sahiptir ve onu dağınık olmayan bir alan haline getirir. Sakin aydınlatma, bitki ömrü de Japon tasarımına katkıda bulunur, sıcak bir banyoda endişelerinizi kaybetmenizi sağlar..

6. Minimalist Küçük Banyo:

Minimalist Küçük Banyo

Keskin çizgiler ve düzenli alan, mükemmel bir minimalist Küçük banyo tasarımı sağlar ve rahatlatıcı bir banyo ile kafanızı boşaltmanıza yardımcı olur. Bu tasarımın ideal bir örneğidir, tüm beyaz zeminler ve bir ucunda duş bulunan duvarlar, diğer tüm banyo malzemelerinden cam bölme ile. Bitki ömrü, havlularınızı asmak için bir duvar standı ile alanı karmaşıklaştırmadan bir ektir..

7. Küçük İskandinav Banyosu:

Küçük İskandinav Banyosu

İskandinav tasarımında önemli bir rol oynayan üç şey güzellik, sadelik ve kullanışlılıktır, bu da onu küçük bir İskandinav banyosu için uygun bir seçenek haline getirir. Zemin ve duvarlar, tamamen beyaz tuvalet aksesuarlarıyla rustik gri bir görünüme sahiptir. Bu, nötr renkleri, şık olmanın yanı sıra iyi işlev gören zarif çizgileri temsil etmenin mükemmel bir örneğidir..

8. Küçük Dikdörtgen Banyo Tasarımı:

Küçük Dikdörtgen Banyo Tasarımları

Banyo için dar bir alanınız varsa, o zaman çeki düzen vermenin en iyi yolu, onu en iyi küçük dikdörtgen banyo tasarımlarından biri haline getirmenin en iyi yolu. Buradaki alan daha az olsa da, uygun yerleşim fikirleriyle onu verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Duş alanı ve diğer banyo malzemeleri arasında bir ayrımı işaretleyen desenli mavi camlı bir bölme vardır. Küçük bir bitki ve diğer şeyleri tutmak için küçük bir stand ile havlu asmak için basit bir tutamak.

9. Küçük Avrupa Banyo Fikri:

Küçük Avrupa Banyo Fikirleri

Avrupa banyoları genellikle çeşitli dönemlerden şeyler içeren geçiş olarak kabul edilir. Tüm unsurları içeren en iyi küçük Avrupa banyo fikirlerinden birini anlayabilirsiniz. Tüm banyo ihtiyaçlarınızı karşılamak için çekmeceli uzun dikdörtgen bir lavabo bulunmaktadır. Çimento renkli döşeme ve duvarlar öne çıkarak banyo alanını yükseltiyor.

10. Küçük L Şekilli Banyo Fikri:

Küçük L Şekilli Banyo Fikirleri

Bu, bir banyo için benzersiz bir şekildir ve oldukça nadirdir. Duvar, noktalı döşemeye sahip gri alt tonlu tuğla tasarımına sahiptir ve onu en iyi küçük L şekilli banyo fikirlerinden biri yapar. Küçük bir L şeklinde küvet ve Amerikan servis altlığı ile duvara monte edilmiş bir dolap bulunmaktadır. Banyo alanı için daha az alanınız varsa bunu ilk seçenek olarak düşünebilirsiniz..

11. Şık Küçük Banyo Tasarımı:

Şık Küçük Banyolar

Küçücük alana banyo bile güzellik katamayacağını kim söyledi. Banyo alanı, en çok deney yapabileceğiniz yerdir. Şık küçük banyolar, banyo alanınızı çok daha şık ve zarif hale getiren güzelleştirici objelere sahiptir. Site daha az olsa da, büyük bir küvet ve şık musluk gereçlerine sahip bir lavabo, büyük bir yuvarlak aynanın eklenmesiyle en iyi görünüyor ve ihtiyacınız olan tek şey birkaç kişisel fotoğraf çerçevesi..

12. Küçük Daire Banyo Fikri:

Küçük Daire Banyo Fikirleri

Apartman kültürü, özellikle şehirlerde trend olmaya ve kırsal alanlara da yayılmayı yavaşlatıyor. Bu banyolarda, diğer tarafta lavabo gibi tuvalet malzemelerinin bulunduğu sürgülü cam kapı ile ayrılmış bir duş alanı vardır. Bu küçük banyo tasarımında kare şeklinde büyük bir ayna ve duvarda dikdörtgen bir lavabonun yanı sıra havlu ve diğer şeyleri saklamak için bir dolaba sahip bazı sanat çerçeveleri vardır..

13. Küçük Banyo Vanity Fikir:

Küçük Banyo Vanity Fikir

Tuvaletiniz için alanınız kısıtlıysa, ihtiyacınız olan tek şey uygun makyaj. Bu, bu alanda ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçları içeren küçük bir alan için en iyi tuvalet tasarımlarından biridir. Duvarın bir tarafında güzel bir dikdörtgen kareli desen, lavabolu büyük bir aynaya ve tam olarak uyan bir küvete sahiptir. Basit ama zarif tasarım, küçük banyolar için daha çekici makyaj tasarımları yapar..

14. Küçük Beyaz Banyo Tasarımı:

Küçük Beyaz Banyo Fikirleri

Bu, alanın dar olduğu herhangi bir kentsel daireye uyan küvetli küçük bir banyodur. Bir çatı penceresinin eklenmesi, banyo alanının orijinalinden çok daha önemli görünmesini sağlar. Bu banyo alanının ana renk paleti beyaz, zeminde siyah ve beyaz desenlerin kontrastı. En iyi küçük beyaz banyo fikirlerinden biri olduğu için bu tasarımı uygulayabilirsiniz..

15. Küçük Mavi Banyo Fikri:

Küçük Mavi Banyo Fikirleri

Bu, banyo alanınızı hem şık hem de su bazlı bir temayla gösteren en iyi küçük mavi banyo fikirlerinden biridir. Tema, bardaktaki mavi tonla birlikte suyun rengine benzer. Küçük alanlar için en iyi modern banyo tasarımları, verilen alan içindeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılar – bir bitkiyi havlu asmak için basit bir çubukla birlikte yerleştirerek zarif görünmesini sağlar..

16. Küçük Siyah Banyo Fikri:

Küçük Siyah Banyo Fikri

Blak, çevredeki diğer renklere hakim olduğu için evinizin herhangi bir yerinde kullanılabilecek oldukça cesur bir renktir. Bu, istediğiniz renk siyahsa uyarlayabileceğiniz küçük siyah banyo fikirlerinden biridir. Küvet ve lavabonun iç kısımları hariç bu banyo alanının her santimi siyah renkle kaplanmıştır. Duvarın bir tarafı, beyaz ve siyah kombinasyonunda küçük çinilerle yapılmıştır..

17. Küçük Kahverengi Banyo Fikri:

Küçük Kahverengi Banyo Fikirleri

Bu görüntü, ağırlıklı olarak toprak kahverengisi rengiyle kaplı küçük kahverengi banyo fikirlerinden birine bir bakış atmanızı sağlar. Dairesel cam kapılı bir duş için küçük bir alan, dikdörtgen bir kahverengi lekeli beyaz zeminli kare bir lavabo vardır. Bu alanın saf renk tonu, onu güzel küçük banyolardan biri yapıyor..

18. Küçük Banyo Dekorasyon Fikri:

Küçük Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyonun rengi veya boyutu ne olursa olsun, dekore etmeye çalışabileceğiniz yaratıcı küçük banyo fikirlerinden bazıları burada. Hoş bir ruh hali yaratan güzel cam mumlar, küvetin etrafındaki küçük bitkiler size bir bahçe hissi verecek. Küçük bir banyoyu dekore etmek için kendin yap becerilerinizi kullanabilir, rahatlayabileceğiniz ve gençleşebileceğiniz küçük spa ünitenize yer açabilirsiniz. Bitki yaşamı, banyonun bembeyaz temasıyla tezat oluşturuyor..

19. Küçük Banyo Aydınlatma Fikirleri:

Küçük Banyo Aydınlatma Fikirleri

Uygun aydınlatmanız yoksa, herhangi bir dekor sizi tatmin etmeyecektir. Minimalist ekipmanlarla mükemmel bir ışığa sahip lüks küçük banyo tasarımlarının en güzel örneğidir. Bu resim, küçük bir banyo alanını bile lüks gösteren küçük bir banyo aydınlatma fikirlerinin mükemmel bir tasviridir. Çatı, büyük bir kare küvet ve duvarın bir kısmı siyah beyaz çinilerle kaplanmış yerleşik ışıklarla doludur..

20. Küçük Banyo Renk Fikirleri:

Küçük Banyo Renk Fikri

Renk teması, tercih edilen bir sonraki önemli kısım olan ağırlıklı olarak beyazdır. Ancak, el ele giden zevkinize göre rengi seçerek onu küçük bir lüks banyo fikri haline getirebilirsiniz. Döşeme, beyaz çitin aksine uzun dikdörtgen çizgili koyu gri PVC malzemeyle kaplı duvarın yarısı ile güzel bir siyah beyaz desendir, bu da onu küçük banyo renk fikirleri için mükemmel bir seçenek haline getirir..

Küçük Banyo Dekorasyon Fikirleri:

Bir banyo olsa bile, mekanı dekore edemeyeceğiniz ve güzelleştiremeyeceğiniz anlamına gelmez! İşte uygulayabileceğiniz bir bütçeyle bazı küçük banyo dekorasyon fikirleri.

 • Çekici renkli duvar kağıtları dekora katkıda bulunur.
 • Küçük hava temizleyici bitkiler ekleyebilirsiniz..
 • Küçük organizatörlerin yardımıyla yardımcı programlarınızı düzenleyin.
 • Şık bir tuvalet kağıdı askısı ekleyin.
 • Alanın temasını zevkinize göre değiştirebilirsiniz..

Küçük Banyo Tadilat Fikirleri:

Evinizdeki herhangi bir alanı yeniden şekillendirmek küçük bir iş değildir ve bu fikirlerin de uygun şekilde planlanması ve uygulanması gerekir. Küçük banyonuzu nasıl etkili bir şekilde yeniden şekillendirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 • Yapabileceğiniz ilk şey banyo alanının renk paletini değiştirmektir..
 • Eski duşlarınızı su israfını azaltmaya yardımcı olan sofistike, modaya uygun duşlarla değiştirin.
 • Yer kaplamayan dolaplar kullanabilirsiniz..
 • Gereksiz tüm armatürleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Alan, birçoğumuz için arzu ettiğimiz güzel bir ev elde etmek için bir kısıtlamadır ve banyo da bir istisna değildir. Bu makalede, küçük banyolar için harika banyo fikirleriyle, bunları kendi alanınıza uygulamayı seçmek çok daha kolay yönetilebilir hale geliyor. Küçük banyo tasarımları hakkında ne düşündüğünüzü ve sizin için nasıl çalıştığını bize bildirin..