Barzdos vaidina svarbų vaidmenį jų išvaizdoje ir pasirinkimuose, ir šie kaklo barzdos stiliai iš tiesų yra vieni gražiausių ir karščiausių išvaizdų. Nesvarbu, ar tai būtų oficiali, ar atsitiktinė, ar vakarėliai, šie kaklo stiliai neabejotinai tiks prie kelių pageidavimų ir veido bruožų. Jie gali puikiai derėti su klasikine ir nesenstančia išvaizda.

Šis populiariausių kaklo išvaizdų sąrašas suteiks jums žvilgsnį.

Modernūs ir stilingi kaklo barzdos modeliai vyrams madoje:

Čia yra 9 geriausi barzdos iškirptės stiliai.

1. Tobula kaklo barzda:

Jis suteikė tobulą barzdos kaklą ir buvo tinkamai išdėstytas. Šis vyras turi storą barzdą su ūsais. Vyras taip pat turi šiuolaikiško šukuosenos stilių, gerai šukuotas ir išlaikė barzdos plaukų ilgį. Auskarai taip pat dera su jo modernia išvaizda.

2. Smakro diržo kaklo barzda:

Šio vyro kaklo barzda panaši į barzdą, prilaikančią smakrą. Lazdelė, panaši į plaukų barzdą, yra tik ant smakro, o skutimosi vieta yra laisva. Jis tinka su sluoksniuotais plaukais, be tarpų. Ši šviesi plaukų linija ant smakro nustatys naują tendenciją tarp jaunimo.

3. Pieštuko kaklo barzda:

Tai pieštuku suprojektuota kaklo barzda su prancūziškai supjaustytais ūsais. Barzda prasideda nuo mažo dydžio barzdos linijos šalia ausų ir šiek tiek platėja ant smakro. Prancūziški kirpti ūsai taip pat yra ploni pieštuko formos, kurie derinami su šia barzdos forma.

4. Profesionali kaklo barzda:

Tai profesionaliai iškirptos barzdos iškirptės stilius. Sveikas žmogaus veidas turi barzdą, ant kurios kabo spalvingos gėlės. Ši kabanti gėlė ant barzdos yra nauja koncepcija ir sulauks nuostabaus atsako. Ši iškirptė išsiskirs iš kitų.

5. Žemo kirpimo kaklo barzda:

Ši pilna barzdos iškirptė apėmė visą vyro veidą. Vyras apipjaustė abi plaukų puses. Barzda nuleista ant smakro ir atrodo, kad visi plaukai susiliejo žemiau smakro. Vyras turėtų stengtis plonas, jei jo veidas plonas.

6. Plona kaklo barzda:

Šis barzdą formuojantis kaklas yra tarsi kai kurie plaukai tam tikrais intervalais pritvirtinami prie veido. Atrodo, kad barzda ką tik pradėjo augti ir po kurio laiko taps plati. Ši šviesi plaukų linija spindi šviesiu vyro veidu ir vyras atrodys tikrai dailiai šviesioje barzdoje.

7. Žandikaulio kaklo barzda:

Tai „Ram-Leela“ stiliaus kaklo barzda, kur ūsai turi aukštyn nukreiptą barzdą. Ši didžiulė barzda turi tiesius plaukus žemyn. Kambarių neliko per kaklą. Ši plati kaklo barzda žmogaus veidui suteikia kiaušinio formos.

8. Stilinga kaklo barzda:

Tai tiesiog nuostabus kaklo barzdos stilius, turintis trumpų plaukų dydį. Vyras turi labai plonus ūsus, o barzda abiejose galvos pusėse taip pat yra apipjaustyta. Ant smakro yra šiek tiek daugiau barzdų, apimančių visą kaklą ir suteikiančios šiuolaikišką išvaizdą.

9. Pakabinama barzdos iškirptė:

Tai aiški pilna barzdos iškirptė, kuri atrodo kaip dirbtinė barzdos linija, pritvirtinta po kaklu. Visas veidas švariai nusiskuto. Ant iškirptės kabo ilgi plaukai, kuriuos galite net šukuoti. Ši visiškai uždengta kaklo linija atrodo atskirai nuo kitos barzdos kaklo.

Jūs taip pat rasite barzdos dizaino įvairovę, kai lankotės pas bet kurį profesionalą. Jie sukurs unikalią barzdos stiliaus koncepciją. Tai sukelia susidomėjimą išlaikyti barzdą. Tie, kurie turi pomėgį išlaikyti barzdą, turi skirti papildomo laiko jos priežiūrai. Barzda taip pat reikalauja dėmesio.