Ar norite kitokios išvaizdos? Nepaisant to, kokius plaukus turite, maža apimtis viršuje merginos nenuliūdins. Be abejonės, švelniaplaukėms moterims tikriausiai labiau rūpi įkišti mažą paplotėlį į galvos vainiką, tačiau kai žinosite, ką darote, kai norima paerzinti plaukus, merginos su bet kokio tipo plaukais gali pranašumas.

Jei tik norite sutelkti savo erzinimą prie karūnos, surinkite plaukus, kurių nenorite, sulenkite į kasą į šoną, kad jie nebūtų jūsų režime. Jei norite sustiprinti karūną, atidžiai perskaitykite šį straipsnį, nes šiame straipsnyje aš daviau keletą geriausių patarimų, kaip erzinti plaukus.

kaip erzinti plaukus

Plaukų erzinimo būdas:

Turite žinoti, kad daugumai moterų sunku atsistoti tiesiai ir erzinti savo viršūnę ar karūną. Jei jie apverčia plaukus, apverčia aukštyn kojomis ir papildomai erzina. Tai suteikia jiems papildomą valdymą; be to, iš tikrųjų skatina papildomą tūrį.

Dalykai, kurių jums reikės:

1. Ilgas plaukų segtukas:

Tiesą sakant, galite naudoti bet kokią jums patinkančią plaukų segtuką, tačiau idėja yra tai, kad galite tiesiog atskirti plaukus.

2. Plaukų purškiklis:

Naudojant lanksčiai laikomą plaukų laką, jūsų paerzinti plaukai išliks vietoje, o ne atrodys pernelyg standūs. Po to, kai suformavote plaukus, sutepkite plaukų laku.

3. Pailgos uodegos šukos:

Naudokite papildomą ilgą uodegą, norėdami nupjauti plaukus, taip pat plonomis dantytomis šukomis paerzinti šalia pagrindo; ilgų uodegų šukos yra jūsų geriausias draugas, kai kalbama apie plaukų apimtį.

Pradėti:

1. Ištiesinkite plaukus:

Išlyginkite plaukus džiovindami plaukų džiovintuvu ir lygindami banguotas ar garbanotas sruogas.

2. Šukuokite plaukus:

Šukuokite plaukus, kad pašalintumėte visus susivėlimus. Nebandykite formuoti plaukų, kurie nėra visiškai susivėlę.

3. Erzinti plaukus:

Erzindami plaukus pagal tekstūrą, jie gali susipainioti, kitaip juos pažeisti. Nustokite laukti plaukų yra visiškai šaunu.

4. Padarykite garsumą karūnoje:

Šukomis padalinkite plaukus į dviejų colių dalį ties karūna ir likusius nukirpkite. Jei jūsų plaukai per daug šilkiniai, papurkškite šiek tiek plaukų lako ant erzinamos dalies.

5. Suimkite plaukus tiesiai ir atgal:

Viena ranka prijunkite sekciją tiesiai į orą. Kita vertus, šukuokite žemyn arti šaknų trumpais judesiais. Dar kartą atlikite skyrių žemiau šio, kad gautumėte pridėtą „Oomph“. Jei nerimaujate dėl gedimo; šepetys su plokščia atrama yra lengvesnis plaukams nei šukos.

6. Net ir purškimas:

Švelniai teptuku švelniai paerzintos dalys ir plaukų lakas, kad išlaikytumėte savo stilių.

7. Smagiai stilizuokite:

Smagiai kurkite savo naujus pasiekimus įvairiais stiliais. Jūs galite sulenkti jį, kad atrodytų žiauriai, priešingu atveju įdėkite jį į keliamą uodegą, kad atsipalaiduotumėte prašmatniai.

8. Tepkite plaukų purškiklį kaip erzinantį:

Jei jums sunku išlaikyti savo erzinimą visą dieną, paprastas triukas yra tolygiai sudrėkinti kiekvieną plaukų lako dalį ir ją paerzinti.

9. Praleiskite šuką:

Stilistai pataria vietoj šukos naudoti šepetį plokščia atrama; šepečiai yra lengviau jūsų spynos.

10. Būkite išradingi:

Susukite plaukus ritinėliais, išlyginkite plaukus atgal į žemą arklio uodegą, kitaip traukite galvos lankelį į vietą. Linksminkitės su savo naujuoju tomu.

Kitas klausimas – ar plaukų paerzinimas kenkia?

Atsakymas yra „TAIP“. Erzinimas kenkia plaukams. Erzinimas ar šukavimas neabejotinai kenkia jūsų plaukams. Plaukų odelės nukreiptos žemyn. Šios odelės apsaugo jūsų plaukus ir yra jūsų šerdis. Erzinimas ar šukavimas gali pažeisti šias odelę ir plaukus, nes jie prieštarauja ląstelių krypčiai. Užuot sukūrę apimtį naudodami šį metodą, alternatyva yra naudoti šukuosenos priemones, kurios suteikia tą patį efektą.

Dar keletas patarimų, kaip erzinti plaukus:

  1. Pabandykite nešioti plaukus kuodu. Jei papiktinote plaukus priekyje, išbandykite kuodą gale, kad gautumėte naują ir išgalvotą išvaizdą.
  2. Kitas alternatyvus vaizdas yra išbandyti šukuoseną iki pusės arba žemyn. Tai idealu, jei erzinsite savo karūną. Norėdami jį pritvirtinti, galite naudoti Bobby smeigtukus. Traukite plaukus iš šono ir prisegkite juos gale.
  3. Kai sukrečiate išvaizdą, šukuokite plaukus nuo šaknų iki galiukų. Naudokite šepetį minkštais šeriais, kad nuplautumėte plaukus. Erzindami plaukai jausis susisukę, turėsite švelniai juos nuplauti. Jei jums sunku iššukuoti plaukus, pabandykite naudoti papildomą kondicionierių ir nuplaukite, kaip įprasta. Tai padeda atsikratyti jūsų plaukų.

Nepriklausomai nuo plaukų tipo, merginos mėgsta puikuotis savo šukuosenomis, o nedidelis apimtis tik papildo nepriekaištingą išvaizdą. Procesas gali būti nelengvas, tačiau mes sukūrėme šią žingsnis po žingsnio procedūrą, kurią galite sekti nustatydami faktorių. Be proceso, mes pasidalijome keliais patarimais, kuriuos galite nepamiršti rūpindamiesi savo plaukais. Stenkitės, kad jūsų plaukai būtų giliai kondicionuojami, kad būtų išvengta erzinimo poveikio. Jūsų plaukai vėl atrodys puikiai. Laimingas erzinimas!