Turėti barzdą yra beveik kiekvieno vyro svajonė. Tai atliekama daugelį metų, kad būtų tokia standartinė išvaizda. Nuo paauglių kolegijoje iki suaugusiųjų barzda buvo svarbi vyrams, norintiems gauti tokią stulbinančią išvaizdą. Taigi, kaip auginti barzdą, buvo plačiai užduotas klausimas. Tačiau faktas yra tas, kad vyrai gali užsiauginti norimos formos ar stiliaus barzdą. Tačiau ne visi vyrai sugeba užsiauginti barzdą, o tai padidina galimybę naudoti įvairius dalykus, kurie padėtų jums auginti barzdą.

Naudingi ir geriausi barzdos augimo patarimai

Patarimai, kaip padidinti barzdos augimą:

Štai keletas barzdos augimo patarimų, kurie padėtų jums natūraliai augti.

1. Šveitimo ir veido valymo procesas:

Svarbiausias žingsnis norint greičiau užauginti barzdą yra šveitimas. Būtinai nušveiskite odą kartą per savaitę. Gaukite valiklį, kuris pašalintų negyvas odos ląsteles ir padėtų augti naujiems plaukams. Taip pat galite išbandyti odos šveitimo uždangą, kuri turi likti ant odos 10 – 30 minučių. Be to, veido oda turi būti švari ir švari. Tam galite tiesiog naudoti karštą vandenį kartu su kitomis valymo priemonėmis, tokiomis kaip veido prausiklis. Būtinai nuvalykite odą mažiausiai du kartus per dieną, tai yra dieną ir naktį. Kuo daugiau jūsų oda išliktų švari, tuo labiau augtumėte.

2. Pasiruoškite auginimo procesui:

Jei ieškote, kaip natūraliai auginti barzdą, taip pat turite būti tam protiškai pasiruošę. Procesas trunka ne vieną ar dvi dienas; užtrunka mėnesį, kad gautumėte norimą barzdos išvaizdą. Per šį laikotarpį jūsų oda po plaukais taip pat gali niežėti, ir jūs galite kartkartėmis juos subraižyti. Užuot tai darę, galite ieškoti būdų, kaip sumažinti dirginimą, naudodami bet kokį kremą ar losjoną. Be to, reikia laiko užpildyti odos dėmes, dėl kurių reikia būti ramiems. Susierzinti ir nusiskusti tikrai nėra geras pasirinkimas, kai ieškoma, kaip greičiau ir tankiau auginti barzdą.

3. Naudokite kremus ir losjonus ir stebėkite veido plaukus:

Taip, rinkoje yra daugybė kremų ir losjonų, kurie padidina barzdą. Tačiau tarp visų labai rekomenduojamas kremas ir losjonai, kuriuose yra eukalipto. Jie padeda barzdai greitai augti. Taip pat įsitikinkite, kad išrovėte savo odą arba išlaikėte sausą odą, kad ji būtų hidratuota. Kuo labiau prisotinta jūsų oda, tuo didesnė tikimybė augti plaukams. Kartu stebėkite įaugusius plaukus, nes jie trukdytų barzdoms augti vienodai.

4. Išsiugdykite kai kuriuos sveikus įpročius:

Kai ieškote, kaip padidinti barzdos augimą, yra keletas sveikų įpročių, kuriuos taip pat reikia išsiugdyti natūraliam barzdos augimui. Valdykite streso lygį, tęskite pratimus, atlikite tokias pozas, kurios padidintų kraujo cirkuliaciją jūsų veido link, pakankamai išsimiegotų ir pan. Tai padidintų veido plaukų augimą. Valgykite maisto produktus ir papildus, kuriuose gausu biotino, vitamino B ir baltymų. Turėkite vaisių ir daržovių, kurių sudėtyje yra mineralų ir vitaminų, ir kitų ingredientų, tokių kaip riešutai, kiaušiniai, žuvis, mėsa, pupelės, papajos, citrinos, saulėgrąžų sėklos, Briuselis, kopūstai, špinatai, linų sėklos, avokadas, ananasai ir kt. plaukų augimas ant veido.

5. Apkarpykite barzdą, kai ji pradeda augti:

Galvojant, kaip natūraliai greičiau užauginti barzdą, taip pat svarbu kirpti barzdą. Išsiugdykite įprotį jį apipjaustyti ar suformuoti ūsų pagalba. Tačiau, jei ieškote per ilgos barzdos, prieš kirpdami leiskite jai augti beveik 4–6 savaites. Esant tokiai situacijai, barzdą reikia nukirpti po 4–6 savaičių, kai ji išaugo iki piko. Taip pat būtinai kirpkite naudodami švarius ir higieniškus įrankius. Nupjaukite barzdą tokios formos ar tipo, kokia norite, kad ji augtų. Pirmąjį mėnesį nelieskite barzdos, nes tai gali sumažinti barzdos augimą. Taip pat mitas yra kirpti barzdą, todėl ji tampa storesnė, todėl būtinai kirpkite barzdą, kai ją reikia kirpti.

6. Barzdos priežiūra:

Kai barzda pagaliau užaugo, jūsų užduotis čia nesibaigia. Turite išmokti prižiūrėti barzdą, kai ji užaugo taip, kaip norėjote. Norėdami tai padaryti, turite tinkamai išvalyti barzdą ir odą po ja. Taip pat galite naudoti barzdos valiklius, gelius, šampūnus, kondicionierius ir t. T., Kuriuos rinkoje galite įsigyti specialiai barzdai valyti. Be to, būtinai reguliariai kirpkite, kad išlaikytumėte tinkamą formą. Venkite barzdai naudoti įprastą muilą ar veido prausiklį, nes tai gali sukelti šiurkščią barzdą. Taip pat galite pasirinkti barzdos stilių, kurį galima apkarpyti skirtingomis formomis, o jūs leidžiate jai augti po kirpimo.

7. Laikykitės atokiau nuo kai kurių mitų ir sukčiavimo dėl barzdos auginimo:

Pradėję ieškoti geriausio barzdos auginimo būdo, susidurtumėte su įvairiais su ja susijusiais mitais. Jums būtų pasiūlyta daugybė gudrybių, kaip greitai užauginti storą ir ilgą barzdą, tačiau ne visi būdai yra veiksmingi. Be to, rinkoje yra daugybė priedų, padedančių auginti barzdą. Prieš ieškodami, būtinai gaukite gydytojo rekomendaciją. Jums taip pat būtų pasiūlyta naudoti daugybę aliejų ir purškiklių, kurie taip pat gali būti didelė nesėkmė. Taigi įsitikinkite, kad netikite mitais ir ieškokite faktų.

Todėl visada rekomenduojama vadovautis natūraliais barzdos auginimo būdais. Mityba, tinkama mityba, pratimai ir pan. Tikrai suteiks jums norimą barzdos išvaizdą. Be to, prieš pradėdami auginti, nuspręskite, kokia išvaizda norite atrodyti, pagal kurią turėtumėte kirpti barzdą ir padėti jai augti.