„Telugu Cinema“ megažvaigždė Allu Arjun yra viena iš visų laikų garsiausių Indijos aktorių. Jis dirbo vienuose geriausių kada nors sukurtų tamilų filmų ir yra žinomas dėl savo veiksmo scenų ir akį traukiančių dialogų. Ji turi padorų veidą ir nuostabų kūno sudėjimą. Yra mažai žmonių, kurie tiki, kad jis yra tas makiažo kambario prisilietimas ir iš tikrųjų neatrodo gerai. Šiame straipsnyje aptariami faktai yra skirti tiems žmonėms. Žemiau aptariami kai kurie geriausi vaizdai be makiažo.

1. Žirgynas:

allu arjun be makiažo

Allu Arjun tikrai yra žirgynas ekrane ir ne ekrane. Jis atrodo gana gražiai ir turi gerą veido tekstūrą. Jis gerai atrodo su vidutinio ilgio plaukais ir vis dar gali nustebinti savo gerbėjus nenešiodamas makiažo. Tai vienas geriausių Allu Arjun be makiažo nuotraukų.

2. Spaudos konferencijoje:

Allu Arjun @ Rudrama Devi Filmo sėkmė Susitikimai

Dalyvaudamas spaudos konferencijoje, Allu Arjun buvo nustebintas be jokio makiažo. Jis yra vienas gražiausių Pietų Indijos kino industrijos aktorių, o žmonės jį taip pat pažinojo staiga demonstravę nuotraukas be makiažo.

3. Senas momentas:

Allu Arjun be makiažo3

Tai senas Allu Arjun paveikslas, kuriame jis su didžiausiu pasitikėjimu demonstruoja savo veidą be makiažo. Jis tikrai nesiryžta parodyti savo natūralaus grožio. Greičiau galima sakyti, kad šis aktorius yra vienas nuostabiausių visų laikų aktorių.

4. Užfiksuotas renginyje:

„Allu Arjun @ Racha“ garso išleidimo funkcijos funkcijos

Allu buvo pastebėtas besimėgaujantis renginyje. Šis aktorius laikosi žodžio ir yra gana ištikimas savo gerbėjams. Jis labai įgudęs. Būdamas ne scenoje jis nenaudoja jokių grožio produktų. Net kai jis dalyvauja kino renginyje, jis tikrai nesijaudina dėl savo veido patrauklumo. Būtent tai daro jį gražų iš vidaus.

5. „Macho Look“:

Allu Arjun be makiažo10

Tai nuostabus visų laikų paveikslas, viliojantis Allu Arjuną be veido. Čia mes galime pamatyti tikrąjį šio žmogaus grožį kartu su visais jo fiziškai įspūdingais kampais.

 

6. Piktas dar:

Allu Arjun be makiažo6

Tai tikrai nuostabus Allu paveikslas. Tai kadras iš filmo. Atrodo, kad ant šio gabalėlio veido nėra makiažo. Jis vis dar atrodo gana gražus ir daro sceną fantastišką.

7. Reklaminio renginio metu:

Allu Arjun be makiažo7

Allu Arjun buvo pastebėtas reklamuojant gaiviųjų gėrimų prekės ženklą Haidarabade. Jis nesiryžo parodyti savo veido be makiažo ir buvo ramus bei šypsojosi fotoaparatui, kai jie energingai fotografavo fotoaparato objektyvais.

8. Rimtas dar:

Allu Arjun be makiažo8

Tai dar vienas viliojantis Allu Arjun be makiažo. Čia jis atrodo šiek tiek rimtas, palyginti su ankstesniais, ir gana viliojantis, nors ant veido nenešioja jokio grožio produkto. Tikimės, kad ši nuotrauka įtikins žmones ieškoti daugiau Allu Arjun be makiažo nuotraukų, o ne tik ieškoti Allu Arjun makiažo nuotraukų.

9. Jis yra Tėvas:

Allu Arjun be makiažo9

Allu Arjun dabar yra tėvas ir tai yra pirmoji jo nuotrauka su pirmuoju vaiku. Ši nuotrauka taip pat atskleidžia šiurkštų ir tikrą Allu veidą. Tačiau negalima paneigti vieno dalyko, kad šis vaikinas drąsiai demonstruoja savo natūralų veidą tūkstančiams gerbėjų.

10. Su gerbėjais:

Allu Arjun be makiažo5

Allu buvo labai laimingas, kai vieną dieną nusifotografavo su savo mylinčiais gerbėjais. Jis laikėsi laisvalaikio drabužių stiliaus, bet vis tiek atrodė gana stilingai. Viskas apie jo natūraliai viliojantį veidą.

Šis straipsnis parodo, koks gražus gali būti aktorius. Šios garsenybės yra ne tik apie makiažą. Kai kurie iš jų turi tikrai gražius veidus, kurie jiems dovanojami gimimo metu, pavyzdžiui, Allu. Žmonės turėtų juos vertinti už tai, kad jie yra pakankamai drąsūs ir sąžiningi, kad galėtų parodyti savo veidą be makiažo.