Cynthia Ann Crawford, geriau žinoma Cindy Crawford vardu, yra vienas iš labiausiai žinomų Amerikos modelių, kada nors atėjusių į mados ir grožio industriją. Šios 50 metų moterys padarė viršelius taip, kaip niekada nedarė kitos moterys. Ji buvo viena garsiausių savo laikų modelių, atkeliavusių iš Amerikos. Ji taip pat dalyvavo filmuose ir padarė gana padorų darbą. Dabar ji yra pensininkė ir atstovė spaudai. Cindy yra laisva nuo šurmulio ir skubėjimo užkulisiuose ir makiažo kambaryje, o dabar ji yra gana atsipalaidavusi ir dažnai puikuojasi savo natūraliu grožiu. Šis straipsnis bus nuostabus tiems, kurie mano, kad Cindy yra apie grožį ir makiažą. 10 geriausių Cindy nuotraukų be makiažo yra šios.

Cindy Crawford be makiažo nuotraukų:

1. „Selfie“ be makiažo lovos:

Cindy Crawford be makiažo

Ši Cindy nuotrauka buvo padaryta jai einant miegoti. Ji atrodo gana patraukliai net ir tokioje lovos veido pozoje. Ši moteris neturi ko slėpti ir, galima sakyti, yra viena patraukliausių savo amžiaus moterų. Cindy, be jokios abejonės, vis dar yra graži, ir tai yra viena geriausių Cindy Crawford be makiažo nuotraukų.

2. „LA Vibe“:

Cindy Crawford be makiažo 2

Cindy buvo užfiksuota Los Andžele, kai ji sportavo visiškai be makiažo. Ji atrodė gana patraukliai ir galima sakyti, kad ši nuotrauka yra viena iš geriausių be makiažo Cindy nuotraukų, kur ji ant veido nešioja makiažą.

3. Nerūpestinga kaip Sindy:

Cindy Crawford be makiažo 3

Ši Cindy nuotrauka atskleidžia, kokia nerūpestinga ši moteris gali būti savo veido patrauklumu. Ji gali judėti ekrane, net ir nesportuodama be makiažo. Natūralus grožis yra viskas, ko ji kada nors reikalavo, kad atrodytų patraukliai.

4. Džiaugsmingų vibracijų skleidimas:

Cindy Crawford palieka fotostudiją

Ši Cindy nuotrauka neabejotinai parodo, kokia nuostabi gali atrodyti ši moteris net tada, kai ji eina gatvėmis nesidažydama. Jos gražus kūno sudėjimas ir graži šypsena yra viskas, ko reikia, kad moteris atrodytų viliojanti iki kraštutinių ribų.

5. 90 -ųjų veidas:

Cindy Crawford be makiažo 5

„Cindy“ yra vintažas visoms šios kartos jaunoms moterims. Ji išliko graži, išlaikydama formą ir išlaikydama sveiką gyvenimo būdą. Negalima tiesiog atrodyti gražiai be veido makiažo, kaip tai daro Cindy. Ji puikiai atrodo iš visų pusių.

6. Meluojantis selfis:

Cindy Crawford be makiažo 6

Šios asmenukės visada atskleidžia tikrąjį moters veidą. Tai rodo tikrąjį veidą, kai ant jo nėra makiažo. Cindy įkvepia tas moteris, kurios vis dar galvoja apie makiažą, kai galvoja apie grožį.

7. Užfiksuotas oro uoste:

Cindy Crawford be makiažo 7

Cindy buvo pastebėta oro uoste, besipuikuojančiu savo natūraliu veidu, kaip visada, kai ji nėra priešais fotoaparatą. Ši moteris gali atrodyti nuostabiai beveik tuo, ką dėvi, ir tokio kalibro yra keletas, viena yra Cindy.

8. Pokalbis:

Cindy Crawford be makiažo 8

Cindy paseno, kai paliko savo profesinį modelio darbą. Tačiau jos grožis vis dar lieka su ja. Ji atrodo gana atsipalaidavusi ir jai nerūpi, kaip ji atrodo, kai išeina plikas. Ši moteris supranta savo natūralų grožį ir yra įsitikinusi, kad žmonės ją priims tik tokiu būdu.

9. Skrydžio nuotrauka:

Cindy Crawford be makiažo 9

Ši nuotrauka padaryta skrydžio metu. Cindy kaip visada sportavo savo visiškai viliojančiu veidu, todėl ši nuotrauka yra viena iš geriausių Cindy Crawford be makiažo nuotraukų.

10. Paplūdimio vaizdas:

Cindy Crawford be makiažo 10

Šis paplūdimio vaizdas yra atskleidžiantis faktas apie Cindy, kuriame demonstruojamas jos viliojantis natūraliai gražus veidas.

Šiame straipsnyje pateikiama tik nuostabi Cindy Crawford top 10 be makiažo nuotraukų, nes ji kartu su savo nuostabia šypsena sportuoja visiškai viliojančiu veidu. Viskas, ką jai reikia padaryti, yra parodyti savo natūralų veidą ir ji atrodys nuostabi tik tokiu būdu. Tos menkos grožio priemonės negali pakankamai pagražinti dieviškojo veido.