Kocanızın nasıl en iyi arkadaşı olacağınızı biliyorsanız, size ne kadar güzel olduğunuzu söylemek için bir aynaya ihtiyacınız yoktur. Karı ve koca birbirini sevip saygı duyduğunda evlilik kutsanmış bir evliliktir. Birbirini anlayan, dinleyen, hayat yolunda inişli çıkışlı yürüyen, birbirine sımsıkı sarılan arkadaşlar gibi olacaklardı. Bu nedenle evliliklerde sorunlar ortaya çıktığında; soğukkanlı ve sakin bir tavırla karşı karşıya gelmek, oturup konuşmak ve bir an önce bir çözüme varmak daha iyidir. Bu incelik ve zarafet, sabır ve bilgelik ile yapıldığında, çözümler aranırken gerçekleşen çok fazla sevgi ve anlayış olacaktır..

İpuçları:

1. Onu daha çok sevmen için seni neyin motive ettiğini anladın mı? Ona hitap ederken doğru kelime seçimini kullanın. Onu incitecek hiçbir şeyi gündeme getirmemeye, eski bir yarayı açmaya, onu herkesin içinde aşağılamaya, seninle olan birliğini ve bütünlüğünü kötüye kullanmamaya ya da seni ondan ayırmaya zorlamamaya çalış.

2. Onu sana yaklaştıran senin tavrın ve yaşam zevkin, bunu sakın bırakma. Ona değer verdiğinizi, saygı duyduğunuzu gösterin ve saygının karşılıklı olduğunu sevgiyle anlamasını sağlayın. Asla sırtından nefes almayın, onu motive edin ve hayata tam bir zevkle başlaması için cesaretlendirin..

3. Mümkün olduğunca doğru yerde ve zamanda orada olun. Kocanız en iyi arkadaşını görmek istiyor, yani bir ödül kazandığında veya kalp ısıtan bir konuşma yaptığında sizsiniz. Aranızda farklılıklar olsa bile, bunu özel olarak halledin ve kirli çamaşırlarınızı asla toplum içinde yıkamayın. Onun seni terk etmesini bekleyen bir sürü akbaba olabilir, senin de onu terk etmeni, onlara fırsat verme..

Kadınlar doğal olarak durumlara ve koşullara duyarlıdır, ancak bunun sizi etkilemesine izin vermeyin, özellikle de bu dünyada sahip olduğu tek kişinin siz olduğunuzu bildiğinizde. Onun bakış açısını anlayın ve onun da sizinkini anlamasını sağlayın. İstediğiniz her şeyi aynı anda çok fazla değil, sorularla netleştirin. Görüşlerine saygı gösterin ve onun da sizi duymasına izin verin..

4. Onun adına karar verirken arkadaşça olun, sınırlarını ve ne kadar ileri gidebileceğini bilin. Yapamayacağı bir şeyi yapması için ona baskı yapmayın. Unutmayın, o bir sağlayıcıdır ve günün her saatinde sizin kaprislerinizi ve fantezilerinizi harekete geçirebilecek bir makine değil..

5. Onu önemserken, onu en çok inciten sorunları yalıtın, onları derin bir yere gömün. Bu, en iyi arkadaşların birbirleri için yaptığı şeydir, onun her zaman istediği en iyi arkadaş olun ve onu şu an için SİZİN yerine HIM yapın; bir gün o da aynısını yapacak.

6. Her gün eve geç gelmesi hakkında sızlanma ya da sızlanma, gününün nasıl geçtiğini gerçekten bilmiyorsun, çünkü neden sızlandığını ya da sızlandığını bilmiyor. Durumlarını yargılamak yok ve o da seni yargılamaz

Son sözler:

Evlilik, en iyi arkadaşınızı, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birini anlamakla ilgilidir. Günün sonunda, çatışmalar hala sonunu görmüyorsa, bunun için profesyonel yardım aldığınızdan emin olun. Onunla, incindiğinde bir arkadaşın gibi konuş, ara sıra şefkatli bir bakıma ihtiyacı var ve bir erkeğe asla bir şey istemeyeceğine güven..

Onu mutlu et, ona en iyi arkadaşın kim olduğunu göster.