Jacoba Francisca Maria “Cobie” Smulders yra žmonių mergina. Ši garsi Kanados aktorė yra gerai žinoma dėl puikių pasirodymų vienuose geriausių kada nors sukurtų filmų, tokių kaip „Keršytojai“. Ji taip pat buvo legendinio serialo „Kaip aš sutikau tavo motiną“ aktorių dalis. Būdama 34 metų ši moteris ekrane atrodo labai gerai ir tikriausiai yra viena geriausiai atrodančių aktorių. Jos veidas puikiai prisiliečia prie natūralaus grožio ir puikiai atrodo net ir be jokio makiažo. Jei jus domina kai kurie „Cobie Smulders“ be makiažo nuotraukų, šis straipsnis jums tinka.

Be makiažo Cobie Smulders nuotraukų:

1. „Be makiažo“ išvaizda:

Cobie Smulders nuotraukos be makiažo

Tai vienas geriausių visų laikų „Cobie Smulders“ be makiažo nuotraukų. Čia mes galime pamatyti jos visiškai natūraliai viliojantį veidą kartu su gražia šypsena. Šios moters grožis yra tikrai išimtis.

2. Senas momentas:

Cobie Smulders be makiažo 2

Tai jaunoji Cobie Smulders. Ne senesnė nei 30 metų versija. Ji atrodė gana miela atgal. Dabar jos amžiaus ženklai yra šiek tiek matomi. Tačiau ji to neslepia. Greičiau ji tai atskleidžia užtikrintai.

3. Dieviškasis grožis:

Cobie Smulders be makiažo 3

Čia mes galime pamatyti šios jaunos ponios gamtos grožį. Ji turėjo gražias akis ir tai dera kartu su jos veidu. Tai turbūt viena iš geriausių „Cobie Smulders“ nuotraukų be makiažo.

4. Fotografavimo momentas:

Cobie Smulders be makiažo 4

Šios nuotraukos yra susijusios su žurnalo „People“ fotosesijos kampanija. Toje fotosesijoje ji parodė savo natūralų veidą ir ten atrodė tikrai nuostabiai. Ji tikriausiai nereikalauja jokių grožio produktų, kad sustiprintų savo patrauklumą. Ji gali atrodyti puikiai tik taip.

5. Besišypsanti gražuolė:

Cobie Smulders be makiažo 5

Šis besišypsantis Kobio veidas gana lengvai sužavi žmones. Jos natūralus patrauklumas papildo dieviškąjį jos veido grožį ir išryškina natūralų jos veido švytėjimą. Galima sakyti, kad ši nuotrauka yra viena geriausių visų laikų „Cobie Smulders“ be makiažo nuotraukų.

6. „A Premier“:

Cobie Smulders be makiažo 6

Cobie Smulders parodė savo natūralų grožį filmo „Geležinis žmogus“ premjeroje. Tą dieną ji atrodė fantastiškai, o jos veidas taip pat atrodė gana patraukliai.

7. Švytėjimas be makiažo:

Cobie Smulders be makiažo 7

Šis švytėjimas Cobie veide atsiranda natūraliai. Nė vienas grožio produktas neturi jokios įtakos šiam blizgesiui šios ponios veide. Ji puikiai atrodo be jokio makiažo ir gali atrodyti puikiai net tada, kai nesinaudoja jokiu makiažu, kaip tai darė tame renginyje, kai buvo spustelėta ši nuotrauka.

8. Žavinga grožis:

Cobie Smulders be makiažo 8

Coibie Smulders turi profesionaliai ir protingai atrodantį veidą. Tačiau kartu su ja ji taip pat atrodo gana žavinga. Ji garsėja nuostabiais posakiais serijoje „How I Met Your Mother“. Šiose nuotraukose ji daro tą patį. Ji atskleidžia savo įgimtą viliojimą.

9. Juokitės:

Cobie Smulders be makiažo 9

Ši nuotrauka susijusi su akimirka, kai Cobie Smulders juokėsi iš savo širdies iš juokingo interviu, kuris buvo nufilmuotas gatvėse. Tą dieną ji atrodė nepaprastai gražiai ir jos veide nebuvo jokių makiažo ženklų.

10. Ta unikali šypsena:

Cobie Smulders be makiažo 10

Cobie Smulders šypsosi milijoną dolerių ir ji sugeba sušildyti širdis. Jiems, priklausomiems nuo jos, tai kriptonitas. Ji gali lengvai sužavėti žmones savo natūralaus grožio ir viliojančios šypsenos deriniu, o šiam darbui atlikti nereikės jokių smulkių grožio produktų.

Aukščiau buvo keletas geriausių itin populiarios televizijos asmenybės, aktorės, modelio ir tt Cobie Smulders nuotraukų. Ši moteris dažniausiai išeina savo natūraliu veidu ir kiek įmanoma vengia grožio produktų. Galima sakyti, kad ji yra viena iš natūraliausiai atrodančių aktorių šioje industrijoje, o aukščiau pateiktos nuotraukos pateisina šį teiginį.