Ar 2021 metai jums buvo nuobodūs? Ir manote, kad nepasiekėte savo žaidimo iki A lygio, kaip turėtų būti, nepanikuokite, 2021 m. Būtų puiku, jei tik įsigytumėte šiuos geriausiai įvertintus plaukų produktus 2019 m..

Nustokite mušti aplink krūmą, mes jus aprūpinome, o kai apsipirksite toliau, tiesiog eikite į vieną ar visus šiuos produktus ir grįšite čia pasakyti „ačiū“. Naudodamiesi šiais produktais, jūs būsite to paties lygio kaip ir nužudytos karalienės, o jūsų plaukai niekada neliks tokie patys, jūs išliksite elegantiški ir didžiuojatės savo plaukais.

Jūsų plaukų priežiūros linija turėtų būti daugiau nei tik šampūnas ir kondicionieriai, 2021 m. Nebūtų skirta tokiai plonai priežiūros linijai, jums reikia šiek tiek žengti žingsnius į priekį ir kuo geriau išnaudoti savo plaukus, todėl mes turime šį naujovių sąrašą suteikti plaukams aukščiausios kokybės priežiūrą.

Ir jei jūs tikrai nežinote apie įvairias trumpas šukuosenas, kurias galite turėti, turėtumėte patikrinti šį masyvą 42 trumpos šukuosenos moterims, tai tikrai patiks.

Geriausi plaukų produktai moterims:

Eikime prie jo!

DAVINESAS-PABAUDOS RATAS:

Lygiai taip pat, kaip jūs daug išleisdavote savo odos maskavimui, jūs tikrai turėtumėte skirti pakankamai laiko savo plaukams prižiūrėti, ir štai kur šis Davines produktas ateina. Naudojant „The Wake-Up call“ galima gauti daug privalumų Davines, viena iš jų yra atkuriamosios savybės. Įvairūs salonai Londone naudoja šį produktą kartu su kitomis plaukų priemonėmis ir tikrai turėtumėte apsvarstyti jo naudojimą, nes tai suteikia jūsų plaukams nepriekaištingą išvaizdą.

PLAUKŲ RITUELIS SISLEY PARIS:

Jūsų plaukai yra jūsų grožio akcentas, o Sisley tai žino, taigi, šios plaukų priežiūros priemonės naujovė, suteikianti jums prabangos, kurios tikrai trokštate. Jis tarnauja jūsų plaukams klasėje, maitina plaukus, suteikia jiems puikios jėgos ir suteikia jiems atsparumo aplinkos sąlygoms. Šis produktas yra atgaivinantis stiprinamasis serumas, reikalingas galvos odai, kad jo sudedamosios dalys būtų nuo cinko, vario, magnio ir vitamino B6..

REDKEN – MEGA SHEET PLAUKŲ KAUKĖ:

Šis produktas turi būti naudojamas plaukams, tik kartą per savaitę. Tai patvari minkšta mega plaukų kaukė. Jis naudojamas sausiems plaukams, jį įkvėpė Korėjos grožio ritualai, populiarių veido kaukių kopija. Reikia pabandyti.

DAUGIAU ORIGINALŲ:

Tai unisex produktas, tinkantis tiek vyrams, tiek moterims. Plaukų priežiūros prekės ženklas „Lore original“ skirtas tik jūsų plaukams. Tai unikalus preparatas + apsauginis kondicionuojantis gruntas. Šis produktas yra praturtintas omega turtingais augaliniais aliejais ir įvairiais jūriniais antioksidantais. Pagrindinė šios plaukų priežiūros priemonės funkcija yra apsaugoti plaukus nuo taršos ir ultravioletinių spindulių, galinčių pažeisti plaukus. Jis taip pat paruošia plaukus karščio formavimui.

IGK – DŪMAS & VEIDRODŽIŲ VALYMO VALYMO ALIEJUS:

Kaip ir jūs naudojate valomuosius aliejus, kad pašalintumėte odos nešvarumus, šis produktas yra raktas į nešvarumų pašalinimą iš plaukų. IGK sudėtyje yra kondicionuojantis valymo aliejus „Smoke and Mirror“, pagamintas iš kokosų ir saldžiųjų migdolų aliejų, skirtas visiškai išvalyti plaukus, jų nepašalinant. Viena unikali priežastis, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti šį produktą 2019 m., Kad pagerintumėte savo plaukų grožį, yra tai, kad jis leidžia jums tęsti ir nenaudojant kondicionierių. Ar tai ne tik puiku?

OUAI – ANTI FRIZZ PLAUKŲ LAPAS:

Kaip ir jūsų riebi T zona yra valoma naudojant blizgantį popierių arba matines pudras, šis produktas-„Ouai“ plaukų šukuosenos lakštas, buvo sukurtas tik siekiant kovoti su garbanomis, kurios gali atsirasti ant jūsų plaukų. Šią kovą atlieka akimirksniu. Šis puikus produktas pagamintas iš kanapių popieriaus, praturtinto kokosų aliejumi ir taukmedžio sviestu. Šis produktas yra puikus jūsų plaukų kondicionierius, turėtumėte jį nusipirkti.

SHU UEMURA PLAUKŲ MENAS:

Ar ieškojote produkto, kuris nuostabiai veikia jūsų plaukus net tada, kai miega? Tai geriausias jūsų pasirinkimas. Jis buvo sukurtas drėkinti ir tobulinti plaukus miegant. Šis naktinis serumas yra kaip jūsų dekadentinis naktinis kremas. Įvairios sudedamosios dalys buvo dedamos tinkama proporcija, tačiau pagrindinė buvo kamelijos aliejus.

KERASTASE – BAIN MICELLAIRE:

Kuriant šį produktą buvo pritaikyta micelinė technologija, kuri anksčiau buvo išleista odos priežiūrai. Šis šampūnas puikiai tinka plaukams, pagamintas iš sulfatų ir silikonų. Pagrindinis jo naudojimo tikslas yra nuvalyti sausus plaukus ir padaryti juos kuo minkštesnius, drėkina juos kitas 48 valandas.

Kaip klasės ir dorybės moters prioritetas turėtų būti maksimalus plaukų išnaudojimas, o kaip ir išleisite daug pinigų odos priežiūrai, makiažui ir drabužiams, jūsų plaukams reikia tiek pat. Po kvapą gniaužiančios plaukų priežiūros bet kokios rūšies moterų šukuosenų mėgėjams patartina pasidomėti Madingi ieškotojai daugiau idėjų. Atminkite, kad jūsų plaukai yra jūsų spindinčios odos glajus, kuris spinduliuoja grožį!