Madhuri Dixit yra vadinama viena geriausių Indijos kino aktorių. Ji debiutavo 1984 m. Su filmu „Abodh“ ir išpopuliarėjo po „Tezaab“ 1988 m. Ji laimėjo 6 kino bilietų bilietus, iš kurių keturi buvo už geriausią aktorę. Ji taip pat buvo pagerbta Padma Shri. Madhuri nuo vaikystės buvo labai gera šokėja. Ji turi gražų veidą ir nepaprastą šypseną, kuri daro ją žavingą.

Puošnios Madhuri Dixit be makiažo nuotraukos:

Žemiau mes buvome su šlovingu madhuri dixit be makiažo nuotraukų, kurios tikrai jus įkvepia, kokia ji buvo graži ilgą laiką.

1. Madhuri spustelėjo įvykio metu:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 1

Žemiau esančioje nuotraukoje yra senas momentas, spustelėtas renginio metu, kur jaunasis Madhuri yra užfiksuotas besišypsantis linksmai ir be makiažo. Ji dėvi „mehendi“ spalvos „salwar“ kostiumą, ant kurio oranžinės, violetinės ir kaštoninės spalvos susiuvamos gėlės, o lapai žali.

2. Gana rožinė:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 2

Tai nuotrauka, spustelėta patalpose, kur aktorė vilki gražią rožinę ir sidabrinę suknelę, nusileidžiančią iki kulkšnies. Ji turi ilgą suknelę kartu su suknele, kuri nukrito nuo kairiojo peties tiesiai žemyn. Jai prie kaklo pridedami sunkūs sidabriniai papuošalai, plaukai laikomi atviri ir krenta iš kairės, veidas buvo padengtas tik nedideliu makiažu.

Taip pat skaitykite: Shilpa Shetty nuotraukos be makiažo

3. Nauja motina:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 3

Madhuri pozuoja be makiažo veido ligoninėje su naujagimiu. Atrodo, kad ji išrašyta iš ligoninės, o jos veidas dėl operacijos atrodo šiek tiek silpnas, tačiau šlovė būti nauja mama atsispindi jos veide. Ji vilki mėlynus marškinius, o plaukai dailiai surišti gale.

4. Madhuri su savo šeima:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 4

Ši nuotrauka paspaudžiama, kai aktorė su vyru ir dviem jų sūnumis. Ji dėvi raudonos ir oranžinės spalvos „salwar“ derinį, kuris yra susiuvamas su piešiniais. Viskas, ką ji turi ant veido, yra be makiažo ir dėvi tik mažą „tik“.

Taip pat skaitykite: „Preity Zinta“ be makiažo

5. Šokių praktikavimas dėl apdovanojimo funkcijos:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 5

Madhuri buvo spustelėta, kai ji rengia savo šokį pasirodymui apdovanojimo metu. Ji dėvi rožinį „salwar“, ant kurio yra baltos spalvos piešinių. Jos „dupatta“ yra surišta aplink juosmenį ir atrodo, kad ji pozuoja tarp šokių praktikos. Šioje nuotraukoje ji nešioja makiažą ant veido.

6. Dar viena šokių praktika:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 6

Tai dar vienas madhuri dixit momentas be makiažo iš praktikos, jei tas pats įvykis, kaip matyti aukščiau. Ji dėvi jūros žaliai atspausdintą „salwar“, kurioje taip pat yra baltos, geltonos ir kaštoninės spalvos. Ji dar kartą spustelėja, kol ji treniruojasi. Jos plaukai yra atskirti iš vienos pusės ir surišti kaip ponis gale.

7. Maldos susirinkime:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 7

Ši nuotrauka buvo spustelėta, kai aktorė madhuri išlipo iš savo automobilio su minimaliu grimu, kad galėtų dalyvauti maldos susitikime. Ji dėvi baltą „salwar“, ant kurio siuvami piešiniai. Ji dėvi rudus akinius nuo saulės, o plaukai laikomi atviri. Jos sandalai atrodo stilingai rudos spalvos, o prie dizaino pritvirtinta gėlė.

Taip pat skaitykite: „Kajol“ be makiažo nuotraukų

8. Oro uoste:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 8

Ši nuotrauka buvo spustelėta oro uoste, kur aktorė dėvi veidą be makiažo, sintetinę viršutinę dalį geltonai su trumpais pečiais. Ji dėvi juodus džinsus ir ant kairės rankos nešioja oranžinį maišelį. Ji dėvi apvalios formos sidabro karolius, o jos sandalai taip pat sidabriniai. Jos gražios akys yra padengtos rudais akiniais nuo saulės.

9. Madhuri su savo gražia šypsena:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 9

Kai visos aktorės dėvi makiažą, Madhuri turi dėvėti tik savo šypseną. Ši nuotrauka užfiksuoja jos veidą iš šono ir gražią šypseną. Matome, kaip ji dėvi juodą viršutinę dalį, o plaukai laikomi atviri. Tai viena geriausių madhuri dixit nuotraukų be makiažo.

10. Mokydamas šokti šokdamas su Madhuri “:

Madhuri Dixit be makiažo nuotraukų 10

Ši nuotrauka yra iš „Šok su Madhuri“, jos naujos internetinės šokių akademijos. Ši nuotrauka buvo spustelėta, kai Madhuri mokė savo šokio žingsnius pareiškėjams internete. Ji vilki juodus ir pilkus marškinius kartu su juodomis kelnėmis. Jos plaukai išpūsti ir dailiai surišti kaip ponis gale.