Leighton Meester yra amerikiečių aktorė ir dainininkė. „Gossip Girl“ gražuolė taip pat žinoma dėl savo modelio karjeros ir yra populiari dėl nepriekaištingo stiliaus jausmo ir makiažo. Ji dažnai pastebima be makiažo ir rodo pavyzdį savo bendraamžiams, kurie yra susmulkinti tonomis miltelių. Toks „Leighton“ be makiažo populiarumas yra tas, kad daugelis žmonių iš tikrųjų pradėjo mokyti, kaip naudoti makiažą, kad atrodytų kaip „Leighton“ be makiažo. Šiame straipsnyje pristatome keletą geriausių Leighton Meester nuotraukų be makiažo

Leighton Meester nuotraukos be makiažo:

Žemiau pateikiami keli Leighton Meester atvejai be makiažo

1. Švytinti žvaigždė:

Leighton Meester be makiažo 1

Įsivaizduokite, kad išvažiuojate važiuoti ir taip išeinate iš automobilio? Ši nuostabi moteris matoma einanti į oro uostą juoda kepuraite ir palaidais plaukais. Jos veidas turi nuostabų blizgesį, nenaudojant švytinčio makiažo.

2. Atvira asmenukių akimirka:

Leighton Meester be makiažo2

Ši „Leighton“ asmenukė tikrai pasirodys kaip ekrano fonas. Turėdama tik ilgus plaukus, žiedinius auskarus ir apvalius akinius, ji paruošta rampa. Mums patinka tai, kaip ji paryškino lūpas natūraliais šviesiai rožiniais lūpų dažais.

3. Šviežia kaip rasos lašas:

Leighton Meester be makiažo 3

Kaip matote iš paveikslėlio, pateikto aukščiau, Leighton Meester yra žmogus, kuris yra absoliutus minimalistas makiažo srityje, nes ji mieliau parodo savo natūralų grožį savo gerbėjams iš viso pasaulio.

4. Oho! Momentas:

Leighton Meester be makiažo 4

Ši atvira nuotrauka rodo, kad Leighton yra visiškai pasiruošusi dienai, tačiau nenaudoja per didelio veido makiažo. Tai viena geriausių Leightono nuotraukų.

5. Vaikščiojimas stilingai:

Leighton Meester be makiažo 5

Ši nuotrauka, nufilmuota filmavimo aikštelėje Leightono hitu, yra geriausia nuotrauka, padaryta filmavimo aikštelėje, ir parodo, kaip Leightonas ekrane taip pat naudoja labai mažai makiažo. Jos stilistas puikiai žino, kaip pasauliui parodyti tikrąją Leighton Meester išvaizdą.

6. Jausminga Diva:

Leighton-Meester be makiažo 6

Šiame paveikslėlyje parodyta, kad Leighton Meester be raudonojo kilimo paruošto makiažo atrodo taip akinamai, kaip visada, kaip ji pozuoja fotoaparatui. Dėl savo natūralios išvaizdos intensyvumo daugelis įžymybių gėdijasi šiame masiniame garsenybių renginyje

7. Džinsinė mergina:

Leighton Meester be makiažo 7

Šioje nuotraukoje matomas Leighton Meester makiažas, besimėgaujantis savo diena be jokių rūpesčių ir be įmantraus makiažo ant veido. Tai dar vienas tikrai geras Leightono paveikslas, padarytas kaip atviras.

8. Įspūdinga poza:

Leighton Meester be makiažo 8

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia žinoti apie šią nuostabią moterį, yra tai, kad ji stengiasi kasdien nenaudoti makiažo, nes nori gyventi sveiką gyvenimą, tinkamai mankštintis ir sveikai maitintis, kad galėtų išlaikyti savo kūno išvaizdą tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

9. Jei žvilgsnis gali nužudyti:

Leighton Meester be makiažo 9

Taip. Leighton naudoja makiažą, bet tik tam tikru mastu dėl savo didelio pasirodymo ekrane, tačiau net ir čia jos stilistė tiesiog padidina savo grožį paprastu makiažu, o ne perdozuoja tai, ko jai nereikia.

10. Duobėti skruostai:

Leighton Meester be makiažo 10

Leightono šypsena iš tikrųjų vagia šios nuostabios ponios pasirodymą, ir tai iš tikrųjų visiškai akivaizdu iš aukščiau pateiktos nuotraukos.

11. Nepriekaištinga Belle:

Leighton Meester be makiažo 11

Esminiai dalykai yra viskas, ką ši nuostabi ponia kasdien nešiojasi su savimi, įskaitant akių pieštuką ir lūpų dažus. Tai vienas iš mūsų mėgstamiausių Leighton Meester be makiažo vaizdų.

Leighton Meester yra viena iš nedaugelio laimingų žvaigždžių, kuri yra palaiminta žudikiška išvaizda ir gera oda. Ji gali puikiai nužudyti bet kokią išvaizdą nenaudodama jokio makiažo. Ji sugeba be jokių pastangų nusivilkti bet kokią aprangą ir iliustruoja, kad geriausias makiažas, kokį tik galite dėvėti, yra ta šypsena veide. Nenuostabu, kodėl ją atidžiai seka jos gerbėjai ir spauda socialiniuose tinkluose. Šios nuotraukos įrodo, kad niekas negali sukrėsti išvaizdos be makiažo geriau nei Leitonas.