Kelly Brianne Clarkson arba tiesiog Kelly Clarkson (jos sceninis vardas) yra viena geriausių Amerikos dainininkių. Ji yra Amerikos stabo nugalėtoja, kuri pakėlė uždangas sėkmingos dainininkės ir dainų rašytojos karjeros link. Ji populiari ne tik tarp muzikos mylėtojų, bet ir tarp mados policijos. Šis gamtos grožis dažnai pastebimas pliko veido. Net ir be makiažo, atrodo, kad Kelly pasitiki savimi. Šiame straipsnyje aptariamos kelios geriausios Kelly Clarkson nuotraukos be makiažo.

Geriausios Kelly Clarkson nuotraukos be makiažo:

1. Atviras šūvis:

Kelly Clarkson be makiažo

Tai gana sena Kelly nuotrauka, kurioje ji demonstruoja savo gražią šypseną ir veidą be makiažo. Kelly mėgsta gyventi paprastą gyvenimą ir taip pat apsirengti gana paprastai. Ji mano, kad jos natūralaus grožio pakanka, kad sužavėtų žiūrovus. Tai viena geriausių Kelly Clarkson nuotraukų be makiažo.

2. Puikūs kaktos kirpčiukai:

Kelly Clarkson be makiažo2

Tai dar vienas nuostabus „American Idol“ nugalėtojos paveikslas, kuriame ji sportuoja be makiažo. Ji atrodo tokia dieviška, net nebandydama. Jos šypsenos ir natūraliai gražaus veido pakanka, kad padarytumėte įspūdį žmonėms.

3. Liūdnas, bet gražus veidas:

Kelly Clarkson be makiažo3

Čia mes turime dar vieną seną Kelly Clarkson nuotrauką, kurioje, atrodo, ji nešioja makiažą. Kelly yra viena patraukliausių visų laikų dainininkių ir, atnaujinusi be makiažo, ji gali palaikyti ryšį su savo gerbėjais.

4. Paruošta purslams:

Kelly Clarkson be makiažo4

Kelly neseniai priaugo nemažai svorio. Tačiau jos balsas ir grožis nebuvo paveikti. Žmonėms ji vis dar patinka ir ji vis dar yra viena iš natūraliausių visų laikų estrados dainininkų. Kelly net nereikia stengtis atrodyti gražiai. Ji gali išlikti paprasta iki maksimalios ribos ir vis tiek būti gana stilinga.

5. Smagi mama:

Kelly Clarkson be makiažo5

Ši Kelly Clarkson be makiažo nuotrauka buvo spustelėta, kai ji su šeima išvyko į ilgą kelionę. Čia ji buvo pastebėta vilkinti laisvalaikio drabužius ir taip pat atrodė tikrai gražiai. Nėštumo metu jos veidas šiek tiek putlino, tačiau ji vis dar sugeba padaryti įspūdį daugeliui žmonių.

6. „Nuostabi moteris“:

Kelly Clarkson be makiažo6

Kelly nemėgsta būti daug viešinama, todėl dažniausiai stengiasi išlaikyti žemo profilio išvaizdą. Čia ji buvo pastebėta vilkinti pilką megztinį ir skaitytą skarelę kartu su rudu krepšiu. Jos veide nebuvo makiažo ir ji atrodė gana graži tik tokiu būdu.

7. Berniuko draugo išvaizda:

Kelly Clarkson be makiažo7

Čia mes turime nuostabią nuostabios Kelly nuotrauką, kurioje ji visai neneša makiažo, bet vis tiek sugeba atrodyti gana įspūdingai.

8. Paplūdimys paruoštas:

Kelly Clarkson be makiažo8

Tai graži Kelly nuotrauka, padaryta jai maudantis su draugais teminiame pramogų parke.

9. „Lady in Black“:

Kelly Clarkson be makiažo9

Čia matome Kelly išvykstančią, kai ji baigė tiesioginį pasirodymą renginyje. Ji atrodė šauniai juodos spalvos ir atrodė gana gerai.

10. Oro uosto išvaizda:

Kelly Clarkson be makiažo 10

Kelly laikosi žemo profilio, kaip aptarta anksčiau, ir tai patvirtina ši nuotrauka. Kelly atrodo labai žavingai šioje savo nuotraukoje, kurią spustelėjo oro uoste.

11. Tobula mama:

Kelly Clarkson be makiažo 11

Atrodo, kad Kelly namuose turėjo problemų su vaikais. Šioje nuotraukoje ji pastebėta vilkėdama kasdienius marškinėlius, nusidažiusius prakaitu. Ei, netvarkinga plaukų bandelė ir tas „Ką tu ką tik padarei? pažvelgus į jos veidą, tai tampa linksmas kadras. Ji vis dar sugeba atrodyti gražiai, ar ne?

12. Šypsokis asmenukėms:

Kelly Clarkson be makiažo 12

Mes visiškai bijome šios nuotraukos, kurioje randame Kelly besišypsančią asmenukėje su savo vaiku. Ji sportuoja su miela bičių kepurėle ir neturi makiažo pėdsakų ant odos. Šios milijono dolerių šypsenos pakanka, kad būtumėte prikaustytas prie jos nuotraukų.

Kelly Clarkson ne viename interviu atskleidė, kad myli savo prigimtį ir nori nenueiti nuo makiažo. Ji turi mielą veidą, kuris gali ištirpdyti net pačias sunkiausias širdis. „Kelly“ yra puikus žavesio ir jaukumo mišinys. Ji gali dėvėti divos batus, kad padegtų sceną, arba tiesiog dėvėti namų šeimininkės apsiaustą. Bet kokiu atveju ji sėkmingai pašalina išvaizdą!

Kelly Clarkson yra natūraliai graži, o aukščiau aptartos nuotraukos yra vienos geriausių. Vaizdai įrodo faktą, kad ši moteris gali atrodyti gana nuostabiai, net nesirinkdama jokių grožio produktų.