Prisimeni filmą „Wasseypur gaujos“? Filmo pavadinimas akimirksniu primena gražuolę Huma Qureshi. Ši nepaprastai talentinga menininkė yra žinoma dėl savo nuostabios išvaizdos ir gražių spynų. Ji yra kreivi gražuolė ir puikiai sugeba nešiotis save tiek ekrane, tiek ne ekrane. Huma dažnai demonstruoja savo natūralią pusę, nesidažydama. Ji atrodo stulbinančiai, nepaisant to, kad sportuoja be makiažo užuominų. Peržiūrėkite geriausias „Huma Qureshi Without Makeup“ nuotraukas.

„Huma Qureshi“ be makiažo vaizdų:

1. Graži Diva:

Huma Qureshi be makiažo

„Huma Qureshi“ šiuo metu yra tikrasis grožis be makiažo Bolivude. Jos žavingi veido kampai ir angeliškos akys yra puikus derinys, reikalingas superhitei sukurti filmui. Be to, ji savo personažams suteikia tiek daug intensyvumo, kad jos gerbėjai jai patinka. Ši nepriekaištinga gražuolė dažnai susiduria su komplikacijomis darydama makiažą, tačiau ji atrodo velniškai gerai ir nesidažydama.

2. Keliauti stilingai:

Huma Qureshi be makiažo 2

„Huma Qureshi“ stresas tikrai nėra veiksnys atrodyti blogai ar nebūti savyje. Ši nuotrauka buvo spustelėta jai išvykstant iš Delio oro uosto. Nors po varginančio ir varginančio skrydžio ji sugebėjo atrodyti pakankamai patraukliai, kad galėtų nukreipti fotoaparato objektyvus į ją.

3. Minimalistinis grožis:

Huma Qureshi be makiažo 3

Ši Huma Qureshi nuotrauka yra vieno iš daugelio jos sėkmingų filmų kadras. Nevilkėdama makiažo ji sugeba atrodyti labai patraukliai ir pavogti žiūrovų išvaizdą. Humos pasirodymas ir išvaizda jos filmuose eina koja kojon, ir tai yra jos sėkmingos karjeros priežastis.

4. Pavargusi, bet graži išvaizda:

Huma Qureshi be makiažo 4

Tikrai! Kam reikalingas tušas, kai filmavimo aikštelėje gavote Huma Qureshi. Jos žavingo gamtos grožio ir mielų veido linijų pakanka, kad sužavėtų publiką. Šioje nuotraukoje, pagal savo charakterį, ji sportuoja savo natūralų veidą ir jokio makiažo. Jos nuostabi išvaizda yra tiesiog Dievo apdovanota ir jos negalima išmatuoti net geriausių pasaulio grožio produktų etalonu.

5. Saldi šypsena:

Huma Qureshi be makiažo 5

Tai sena Huma Qureshi nuotrauka. Čia ji atrodo tokia atsitiktinė ir dar pakankamai graži, kad galėtų paveikti mus visus. Jos šypsena vaizduoja didžiulę jos širdį, o ryškios akys išryškina jos vidinį grožį. Ši moteris priešais visas aukščiausios klasės grožio priemones atrodo šlykščiai.

6. Paruošta apsipirkti:

Huma Qureshi be makiažo 6

Huma visada atneša savo geriausią save priešais ekraną ir neša tą personažą į gatvę. Ji drąsi, protinga ir puošni. Ko dar gali reiklus pasaulis reikalauti iš moters, kad ji būtų sėkminga? Ši nuotrauka daryta jai vaikštant Bombėjaus gatvėmis ir apsipirkinėjant.

7. Grožis ne scenoje:

Huma Qureshi be makiažo 7

„Huma Qureshi“ yra visų laikų gražus gamtos grožis, kuriam patinka tai padaryti paprastai. Čia matome nepriekaištingą grožį savo geriausioje savyje, dėvėdami šviesiai žalią viršūnę virš baltos ir porą suplėšytų džinsų.

8. Žėrintis baltai:

„Huma Qureshi“ be makiažo 8

Čia Huma Qureshi dėvi paprastą baltą salwar kameez ir atrodo be makiažo. Nepaisant paprastos išvaizdos, Huma atrodė labai gražiai, o jos buvimas paveikė žmones į ją žiūrėti.

9. „Woodland“ produktų pristatymas:

Huma Qureshi be makiažo 9

„Huma Qureshi“ buvo pastebėta „Woodland“ parduotuvėje, padedanti įmonei pristatyti savo žiemos kolekcijos produktus. Čia ji parodė veidą be makiažo, bet vis tiek atrodė labai viliojančiai.

10. Oro uosto išvaizda:

„Huma Qureshi“ be makiažo 10

Mes visiškai pritariame tokiai „Huma“ išvaizdai oro uoste. Ji mums parodo, kaip stilingai keliauti ir jaustis patogiai. Ilgi skrydžiai nebėra problema su šiuo patogiu banginiu ir megztiniu. Negabaritiniai akiniai jai atrodo nuostabiai.

11. Nužudytoji karalienė:

Huma Qureshi be makiažo 11

Huma dalyvauja filmo peržiūroje su šia miela apranga. Ji atrodo be makiažo ir vis dar sugeba atrodyti prašmatniai. Jos mėlyna apranga su žuvies uodegos pynė ir juodu krepšiu niekada negali priversti jos suklysti.

12. Pasaulio asmenukė:

Huma Qureshi be makiažo 12

Ši visiškai be makiažo „Huma“ asmenukė buvo padaryta „Balloon“ festivalyje. Ji prikaustė išvaizdą savo žiemine striuke ir tamsiai tamsintais aviatoriais. Ji nenešioja jokių aksesuarų ir tiki minimalizmu. Mums patinka ši išvaizda!

Huma Qureshi yra viena iš nedaugelio aktorių, galinčių atrodyti be makiažo. Ji yra palaiminta nepriekaištingos odos, o jos slenkantys, stori plaukai yra pagrindinis pliusas. Huma taip pat žinoma dėl savo paprastų drabužių pasirinkimo ir dažniausiai pastebima nenešiojanti jokių sunkių aksesuarų. Vietoj to ji mėgsta žaisti su savo atspalviais ir krepšiais. Su tokia oda kaip Huma, kuri turi laiko makiažui?