Jessica Ellen Cornish taip pat žino savo sceniniu vardu Jessie J yra garsi dainų rašytoja iš Jungtinės Karalystės. Ji yra žinoma dėl savo laukinio stiliaus, tačiau gražios išvaizdos. Jos „Twitter“ paskyra reguliariai atnaujinama su asmeninėmis asmenukėmis be makiažo, kuriose ji bendrauja su savo gerbėjais per savo nuotraukas. Nors scenoje ji pasirenka sunkų makiažą, dainininkė nusprendžia, kad ji būtų paprasta ir natūrali ne ekrane. Nusilupusi makiažo sluoksnius, ji šokiruoja visus dėl savo krištolo skaidrumo odos. Šiame straipsnyje aptarsime geriausias Jessie J be makiažo asmenukių nuotraukas.

1. Įmonės išvaizda:

Jessie J be makiažo

Dainininkė pasirinko lentos kambario išvaizdą šioje nuotraukoje. Ji sportavo aptakiais plaukais, dideliais akiniais ir ilgu tranšėjos paltu. Jessie šioje nuotraukoje nuogo, bet atrodė kaip milijonas dolerių. Atrodė, kad ji visiškai įsijautė į pokalbį telefonu. Mes visiškai mylime šią pozą!

2. Skutamos galvos išvaizda:

Jessie J be makiažo 2

Kiek iš mūsų gali atrodyti taip gražiai, nepaisant beveik nusiskuto plaukų? Ji atrodė nuostabiai šiame neįprastame plaukuose, kur nukirpo plaukus iki šaknų ir nudažė juos platina. Jos oda atskleidžia gaivumą, kurio daugeliui moterų pasiekti beveik neįmanoma. Nepamirškite jos gražių rožinių lūpų!

3. Važiuodami:

Jessie J be makiažo 3

Tai graži diena, diena pasivažinėti atviru viršumi. Jessie atrodo fantastiškai šiuo kukliu įvaizdžiu. Ji pasirinko pilką trumpą ir sidabrinę pakabuką. Ji neturėjo makiažo ant veido ir pasirinko, kad net antakiai būtų iškreipti. Mums patinka, kaip ji patogiai atrodė šioje nuotraukoje.

4. Paspauskite „The Sack Selfie“:

Jessie J be makiažo 4

Nepaisant varginančios dienos, dainininkė vis tiek sugebėjo atrodyti kaip angelas. Šioje nuotraukoje ji paskelbė mums pagrindinius grožio tikslus, kuriuos paskelbė savo socialinės žiniasklaidos paskyroje. Ji įkėlė šį koliažą, kuriame Jessie nenaudojo makiažo, bet atrodė gaivi kaip gėlė. Jos baltas chalatas labai gerai papildė jos spindinčią odą.

5. „Raven Hired Beauty“:

Jessie J be makiažo 5

Negalima paneigti vieno dalyko, kad Jessie J atrodo kitaip, kai ji nenaudoja makiažo. Tačiau ji turi gražų veidą ir to nereikia lepinti veido priemonėmis. Tai viena gražiausių Jessie J be makiažo nuotraukų.

6. Būkite šilti:

Jessie J be makiažo 6

Jessie turi gana mielą veidą ir vis tiek atrodys viliojančiai, kai nusiims makiažą. Ši nuotrauka buvo spustelėta, kai „Grammy“ nominuota gražuolė išvyko iš oro uosto. Jai atrodė gana patogu tai, kad ji buvo fotografuojama net ir be makiažo. Ji tiki savo natūraliu grožiu.

7. Tobulas Poutas:

Jessie J be makiažo 7

Jessie J ištiesia lūpas šioje konkrečioje be makiažo nuotraukoje. Ji atrodė gana gerai, net kai nusimauna makiažą nuo veido. Ši nuotrauka parodė jos tobulą pilvą, dėl kurios ji atrodė mielesnė nei bet kada. Jos gražios rožinės lūpos ir tobula oda yra kiekvienos merginos svajonė.

8. Įtaigi šypsena:

Jessie J be makiažo 8

Jei norite pamatyti tikrą Jessie grožį, tai yra vienas iš geriausių Jessie J be makiažo. Tai tikriausiai yra viena iš geriausiai atrodančių Jessie nuotraukų su visiškai tikru veidu, kurį kada nors pamatysite.

9. Visą kelią šypsosi:

Jessie J be makiažo 9

Jessie turi vaikišką aprangos jausmą arba, sakykime, kad jai viskas gali atrodyti gerai. Jos gražus veido žavesys leidžia jai dėvėti beveik viską ir atrodyti gerai. Ši konkreti Jessie J be makiažo nuotrauka buvo spustelėta oro uoste.

10. Veido pakuotės laikas:

Jessie J be makiažo 10

Jei norite pamatyti tikrąjį Jessie J veidą, tai čia yra viena iš geriausių Jessie J be makiažo, kuri parodo jos natūralų švytėjimą. Jos veidas yra visiškai dieviškas ir ji gali sportuoti beveik viską ant veido (makiažas), nes jos veidas tinka bet kokio grožio produkto priežiūrai.

11. Dvynių kūrimas:

Jessie J be makiažo 11

Ši Jessie J be makiažo asmenukė sulaukė daugybės teigiamų įvertinimų. Didžiulį šurmulį už šios nuotraukos sukelia gražus šios dainininkės veidas. Jos veidas turi tokį sugebėjimą pritraukti ir beveik įtikinti žmones pažvelgti į šią nuotrauką.

12. Šviežia oda:

Jessie J be makiažo 12

Jei jums netinka šio garsaus dainininko veido makiažo, šis paveikslėlis jums tiks. Šiame paveikslėlyje ji atrodė spinduliuojanti ir nepriekaištinga. Jos oda kalbėjo apie puikią sveikatą ir spindėjo kaip deimantas. Atrodė, kad kažkas jį tobulino. Tai taip pat yra viena iš geriausių Jessie J be makiažo nuotraukų.

13. Ponia Funny Bones:

Jessie J be makiažo 13

Jessie J mėgsta išprotėti, kai nesileidžia į užimtumą. Ši nuotrauka be makiažo tikrai suteiks mums visiems lengvesnę akimirką. Ji pozavo su netikrais protezais, kad nustebintų savo gerbėjus. Vienas negali padėti, įvertindamas jos pasitikėjimą, su kuriuo ji paskelbė tokias nuotraukas.

14. Diva:

Jessie J be makiažo 14

Jessie J atrodo beveik taip pat, kai sportuoja ant veido minimaliu makiažo kiekiu. Ši moteris vos reikalauja, kad grožio produktai atrodytų patraukliai.

Jessie J yra puikus pavyzdys, kaip nubrėžti ribą tarp asmeninio gyvenimo ir profesinio gyvenimo. Ji yra tarp tų nedaugelio įžymybių, kurios nebijo parodyti pasauliui savo tikrosios ir neapdorotos pusės. Jessie turi griežtą odos režimą, kurio ji laikosi iki taško. Tai yra jos veidrodinės lygios odos paslaptis. Ji yra žinoma dėl savo šokiruojančiai gražios odos ir rožinių lūpų. Jos „Instagram“ paskyra užpildyta asmenukėmis, kurios uždirba daug žmonių meilės. Tikimės, kad jums patiko šios geriausios Jessie J be makiažo asmenukių nuotraukos šiame straipsnyje.