Shilpa Shetty yra Indijos kino aktorė ir modelis, kuri savo karjerą pradėjo būdama 18 metų, debiutuodama aktoriui, o priešingai – filmas „Baazigar“. Ji yra sukūrusi apie 40 filmų Bolivude, telugų, tamilų ir kanadų kalbomis. Jos pagrindiniai vaidmenys tokiuose filmuose kaip „Dhadkan“, „Phir Milenge“ ir „Rishtey“ sulaukė daugiausiai visuomenės ir kritikų įvertinimų..

shilpa shetty be makiažo

Shilpa Shetty be makiažo:

Shilpa Shetty pakviesta į maldos susitikimą:

Shilpa Shetty be jokio makiažo 1

Tai Shilpa Shetty nuotrauka ne ekrane. Atrodo, kad ji ką tik išlipo iš savo automobilio ir eina į maldos susitikimą, į kurį buvo pakviesta. Ji yra baltoje „kameez“, „churidar“, be rankovių, paima ją ir paverčia ją ant kaklo. Jos plaukai laikomi atviri, pėda padengta Kolhapuri batais ir ji eina elegantiškai.

Jogos laikas:

Shilpa Shetty be jokio makiažo 2

Ši nuotrauka buvo nufotografuota nuostabioje atmosferoje. Kaip matome, jis yra netoli vandens telkinio, o tai reiškia, kad ji yra ramioje vietoje, tinkančioje ir atjauninančiai jogos. Ji dėvi jogos drabužius, t. Y. Sportinį viršūnę ir porą raudonų treniruoklių/jogos apatinių. Ji dailiai surišo plaukus gale kaip ponio uodega. Kol jos rankos pakeltos ir užrakintos, atrodo, kad ji spustelėta tuo metu, kai kvėpuoja ir šaudo į jogos pamokas.

Taip pat skaitykite: Rani Mukherjee be makiažo

Shilpa Shetty automobilyje be jokio makiažo:

Shilpa Shetty be makiažo 3

Nuotraukos buvo spustelėtos Shilpa Shetty keliaujant automobiliu. Ji bando slėpti savo veidą, nes tikriausiai nenorėjo, kad ją spustelėtų, bet operatorius atliko savo pareigą. Ji yra laisvalaikio, ji dėvi įvairių mėlynų atspalvių viršutinę dalį ir aplink tamsiai mėlyną striukę. Aplink jos riešą matome juodą plaukų juostą, kurią ji norėdama surišti, bet tiesiog leido atsiverti.

Shilpa Shetty su vyru Raj Kundra ir kūdikiu Viaanu:

Shilpa Shetty be jokio makiažo 4

Ši nuotrauka buvo nufotografuota, kai Shilpa Shetty ir Raj Kundra oficialiai ketino paskelbti vardą, kurį nusprendė palikti savo naujagimiui. Shilpa pagimdė berniuką ir jie pavadino jį Viaanu. Po pastojimo ji akivaizdžiai priaugo svorio. Ji dėvi juodą „Kurti“, ant kurio atspausdinti mėlyni piešiniai. Ji nešioja kontrastingą geltoną maišelį, o akis dengia juodi akiniai nuo saulės.

Sporto salės laikas „Shilpa Shetty“ be makiažo:

Shilpa Shetty be jokio makiažo 5

Tai dar viena nuotrauka, nufotografuota Shilpa Shetty mankštinantis, šį kartą sporto salėje ir jai padedanti trenerė. Ji yra su savo sporto kostiumais, kurie yra juodos ir pilkos spalvos. Matome, kad ji nešioja laikrodį ant riešo ir laikė plaukus atvirus.

Taip pat skaitykite: Kajol be makiažo

Shilpa Shetty lauke:

Shilpa Shetty be jokio makiažo 5

Atrodo, kad šios nuotraukos yra kažkur spustelėtos, galbūt ji yra oro uostas arba yra už kokių nors darbų. Matome, kad ji yra be makiažo ir tiesiog turi didžiulius rudus akinius nuo saulės. Tai tikriausiai buvo spustelėta žiemą, nes ji yra padengta pilka atsitiktine viršutine dalimi, uždengiančia ją iki kaklo ir, atrodo, pagaminta iš sunkesnės medžiagos nei įprasta. Ji turi didelį riešo laikrodį ir saldžiai žvilgčioja.

Shilpa Shetty ašarose:

Shilpa Shetty be jokio makiažo 6

Ši nuotrauka buvo spustelėta, kai Shilpa Shetty verkė. Greičiausiai ji vilkėjo „Salwar“ kostiumą, kuriame „Kameez“ buvo visiškai juodas, o „dupatta“ buvo atspausdinta kaštoninės ir žalios spalvos. Jos plaukai dailiai šukuoti, labiau išsiskyrę kairėje ir mažiau dešinėje. Kalbėdama savo širdimi, ji nusišluosto ašaras!

Taip pat skaitykite: Karishma Kapoor nuotraukos be makiažo