Juodaakiai žirniai išvydo naują vilties aušrą ir naujausią jų šeimos papildymą Stacy Ferguson, amerikietišką jauną širdį su sodriomis šviesiomis spynomis ir spardančią kūno sudėjimą, bandydami užvaldyti pasaulį savo dainavimu. Netrukus Fergusonas tapo žinomas kaip Fergie, jos populiarus sceninis vardas, ir netrukus ši moteris išskleidė sparnus, dalyvavo dainų rašyme, priegloboje ir veikė kartu su dainavimu. Nuo pat pradžių Fergie buvo laikoma mados ikona su jos madingi stiliai ir iki šiol ji valdo pasaulį. Tačiau žvaigždės visada mus žavėjo profesionaliu makiažu, ir mes turime daryti išvadą, ar šios gražios ponios iš tikrųjų yra viskas, kas blizga po makiažo sluoksniais.

Gražios Fergie nuotraukos be makiažo:

Leiskite pamatyti Fergie nuotraukas be makiažo, kurios jus nustebins.

1. Gana kaip visada:

Fergie be makiažo 1

Fergie amžinai žavėjosi savo išvaizda ir savęs nešiojimo būdu. Šioje nuotraukoje buvo atliktas klasikinis dviejų paveikslų palyginimas, vienas vaizduoja Fergie su makiažu, o kitas – Fergie su minimaliu makiažu, galbūt tik akimis ir įdėklu. Bet kokiu atveju galime pasakyti, kad Fergie yra gana graži net ir be makiažo pyragų, kurie ją gražintų.

2. Įsišaknijimas:

Geriausias Fergie be makiažo 2

Fergie visada buvo kūno rengybos keistuolis ir nesakė nieko geresnio, čia yra Fergie nuotrauka ryto bėgime, kur ji suporavo savo „Freak“ marškinėlius su dangteliu ir atrodė stulbinančiai, nesidarant makiažo.

3. Nepriekaištingumas:

Fergie be makiažo 3

Čia yra Ferguson nuotrauka, kurioje ji pozuoja viename iš jos socialinės žiniasklaidos įrašų, o šalia yra dar viena nuotrauka, paspaudusi ant vieno iš raudonų kilimų, kur nepriekaištinga Fergie pozavo su makiažu. Kairėje esančioje nuotraukoje pavaizduota skaidri oda Rožinė Fergie, atrodanti nuostabiai savo natūralia aura. Jos plaukai buvo surišti galiniu šepetėliu, o visi kiti laisvai krito.

4. Atsitiktinis pasivaikščiojimas Apie:

Fergie be makiažo 4

Šioje nuotraukoje esanti Fergie rengiasi kasdienai, kai nusiavė aukštakulnius ir trumpą suknelę ir pakeitė violetinėmis kelnėmis bei juoda palaidine. Sutramdžiusi savo karūną beisbolo kepuraitėje, ši graži ponia nužingsniavo keliu be jokių žymių makiažo ženklų. Tačiau negalime skųstis, kad ji atrodė blogai.

5. Žaidimo diena:

Fergie be makiažo 5

Besiruošdamos žaidimo dienai merginos draugės Lopez ir Fergie nusifotografavo, kur jiedu spindėjo kaip naujas centas. Nors Lopez atrodė įspūdingai savo švelniais bruožais, Fergie švelnios katės akys patraukė savo aurą. Puikiai atrodanti ir žvilganti savo girgždančioje švarioje odoje ji įrodė, kaip makiažas negali suvaržyti jos grožio.

6. Blizgios kelnės:

Fergie be makiažo 6

Kažkada buvusi tendencijų kūrėja, Fergie nusprendė savo blizgančias sidabrines kelnes suporuoti su juoda palaidine ir atviromis banguotomis spynomis. Tačiau per šią vakarienę ji nusprendė nusišluostyti ir, ruošdamasi išeiti iš vietos, paparacams pasisekė pamatyti grožį be makiažo.

7. Ventiliatoriaus laiko linksmybių laikas:

Fergie be makiažo 7

Pozuodama su gerbėjais Lock Harte, Teksase be makiažo, gražioji Fergie atrodė laiminga ir gėjus. Ji prisipažino, kad susitikimas su gerbėjais visada yra geriausias jausmas ir sakė, kad ji su jais nusifotografavo. Viena iš čia esančių nuotraukų rodo, kaip ji atrodo gražiai, net jei ant veido nėra makiažo.

8. Kelionė automobiliu į džiaugsmą:

Fergie be makiažo 8

Čia matome, kaip Fergie su savo ilgamečiu vyru Joshu Duhameliu važiuoja automobiliu, kur Fergie laiko savo mažą taksų šuniuką Zoe šalia savęs, nes abu džiaugiasi kelione. Nors šioje nuotraukoje Fergie didžiąją veido dalį padengė retro saulėlydžiai, likusi veido dalis nebuvo padengta makiažu ir be jokios minties galime patvirtinti, kad Fergie yra graži su profesionalia pagalba arba be jos.