„Galvok kaip žmogus“ žvaigždė Gabrielle Union yra žinoma amerikiečių aktorė, žinoma dėl savo svarbių vaidmenų filmuose „Bad boys II“ ir „Bring it on“. Būdama 42 metų Gabrielle vis dar pradeda vieną svarbų vaidmenį po kito. Vos prieš metus, 2014 m., Ji susiejo mazgą su dabar vyru Dwyane Wade, su kuriuo ji pasakoja laimingą pasaką. Gabrielė yra mėgstamiausia ekrane daugeliui, visada viliojančių savo gerbėjus savo tobulu iškirptu veidu, žvilgančiomis akimis ir toli sklindančia aura.

Tačiau mes dažnai esame įpratę matyti pradžią jų sutvirtintame „aš“ dažnai, kai susiduriame su paprasto žmogaus pasaulyje, jie linkę atrodyti visai kitaip, nei mes suvokėme. Šiandien šiame straipsnyje apžvelgsime įprastus Gabrielle Union pieninius, kad pamatytume, ar ji tikrai graži moteris tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

„Gabrielle Union“ be makiažo vaizdų:

Pažiūrėkime 9 geriausius „Gabrielle Union“ be makiažo, kurie jus nustebins.

1. „Instagram“ patikrinimas:

gabrielle sąjunga be makiažo 1

Gabrielle Union socialiniuose tinkluose „Instagram“ pradėjo skelbti savo grožį, kur paskelbė šalia jos esančią diferenciacijos nuotrauką – vieną su makiažu, o kitą – be. Jei pažvelgsime į paveikslėlį, dėl jos natūralaus grožio gana sunku nuspręsti, kuri nuotrauka yra be makiažo, tačiau pažvelgus į ją, kairioji neturi makiažo Gabrielle, kuri atitinka makiažo užpildytą.

2. Karūnuotas visam laikui:

gabrielle sąjunga be makiažo 2

Gabrielle Union visada stebino mus savo grožiu ir čia mes radome puikų būdą to gerbti, pridėdami jos vardą prie vieno gražiausių visų laikų žmonių. Būdama karūnuota, Gabrielė buvo laiminga dėl savo naujos etiketės, tačiau vis tiek neprarado savo malonės ir grožio. Čia mes turime grožio nuotrauką be makiažo.

3. Užimtos dienos:

gabrielle sąjunga be makiažo 3

Šioje nuotraukoje matome šiek tiek pavargusią Gabrielle Union su prancūziška skrybėle ir žalia palaidine. Sunkios darbo valandos ir varginantis grafikas ją labai paveikė, nes jos maišeliai po akimis šiek tiek žvilgtelėjo. Tačiau Gabrielė atrodė gražiai.

4. Palyginimas:

gabrielle sąjunga be makiažo 4

Dažnai tarp profesionalaus makiažo ir minimalaus makiažo yra švelni linija, o smulkias linijas aiškiai apibrėžia šis du „Miss Union“ paveikslai. Dešinėje rodoma, kad ji turi tinkamą profesionalų makiažą, o kairėje – minimalus makiažo kiekis, galbūt tik pieštukas ir blizgesys, kiekvienos merginos išvaizda.

5. Pasirengimas užkulisiuose:

gabrielle sąjunga be makiažo 5

Prieš pasirodymą laukusi plaukų ir makiažo užkulisiuose, Gabrielle Union atrodė puikiai net ir be matomų makiažo požymių. Persirengusi žemai iškirptais baltais plaukais, perskeltus į šoninę bangą, Gabrielle Union tikrai atrodė kaip angelas.

6. Gana Puckers:

gabrielle sąjunga be makiažo 6

Šioje nuotraukoje Gabrielė atrodė gana gražiai, kai mirgėjo perlamutriniai baltymai. Iš paveikslėlio buvo akivaizdu, kad ji neturėjo jokio makiažo, išskyrus galbūt blakstienų tušą prie dangtelių ar mažą pieštuką. Visada taip pasitikėdama savo plikąja oda, ji įrodė, kad ji turi dėmėtą odą.

7. Žiūrėjimas užkulisiuose:

gabrielle sąjunga be makiažo 7

Štai dar viena gražiosios Gabrielės nuotrauka, užfiksuota užkulisiuose, kur ji atrodė natūraliai. Nors ji buvo pasipuošusi ekrano apranga, jos išvaizda pavaizdavo pliką odą, Gabrielė atrodė nuostabiai be makiažo.

8. Žiauri tiesa:

gabrielle sąjunga be makiažo 8

Štai dar vienas pavyzdys, kaip Gabrielė savo nuogoje odoje vis dar gali atrodyti pritrenkiančiai. Paveikslėlyje dešinėje aiškiai matoma pakabinta Gabrielė, atrodanti sukrėsta ir pribloškianti, o kitoje pusėje Gabrielė puikavosi gražiomis strazdanomis ir plačiai šypsojosi dėl nuotraukos.

9. Pasivaikščiojimas oro uoste:

gabrielle sąjunga be makiažo 9

Nė vienas vaizdas nėra pilnas be įžymybių pastebėjimo oro uoste, atmetančio originalią odą be makiažo. Štai matome Gabrielę LAX oro uoste, kuri vėl deportuoja į vieną iš savo filmų seansų, atrodo pavargusi, bet gerai be makiažo.