Kesha Rose Sebert yra labiau žinoma kaip Kesha dainininkė ir dainų autorė, užvaldžiusi muzikos pasaulį. Savo unikaliu vokalo stiliumi ir gražiai parašytomis dainomis albumuose „Animal“ ir „Cannibal“ Kesha greitai iškeliavo į svaiginančias žvaigždžių aukštumas, tik nedaugelis gali svajoti.

Su dviem populiariausiais hitais, tokiais kaip „Tik Tok“, ir siela maišo „We R Who We R“, ir pirmą kartą debiutavo „Us“ topuose su albumu „Animal“, Kesha yra mėgstamiausia tarp savo gerbėjų, kuriuos ji meiliai vadina savo gyvūnais. „Tik Toc“ yra skaitmeninis bestseleris, turintis 14 mln.

Įkvėpta įvairių atlikėjų laikui bėgant, jos muzikoje paprastai yra vakarėlių išdaigų temos su individualumu. Giliai įsitraukusi į gyvūnų teises ir LGBT aktyvizmą, ji yra humaniškesnė už savo pasirodymus grunge. Pardavus milijonus įrašų visame pasaulyje, tikimasi, kad tai bus glam lėlė, skirta tik makiažui. Jos pirmtakai yra šio įvaizdžio įrodymas. Tačiau Kesha turi unikalią išvaizdą, kuri puikiai valo be makiažo. Štai mūsų pasirinkimas iš geriausių.

„Clean Grunge“:

Puošnus be makiažo Kesha yra toli nuo jos žvilgančių avatarų, kuriuos tokia įpratusi matyti. Švarus veidas ir tinkamai iššukuoti plaukai yra visiškas kontrastas su jos muzikiniais vaizdo įrašais. Ji gerai valosi ir gerai atrodo. Grožis niekada nepriklauso nuo makiažo, ir Kesha tai įrodo.

Ryškiai balti:

Šioje nuotraukoje ji atrodo kaip išmintinga ir nuoširdi mergina šalia su seksualiomis strazdanomis ant baltos alabastro odos. Ji įvaldė netvarkingą išvaizdą, todėl šis subtilus moteriškas stilius jai atrodo tobulas.

Paplūdimio kūdikis:

Kesha nėra kūno rengybos keistuolė, kaip jos amžininkai, tačiau ji išlaiko sveiką kūną, kuris taip gražiai atrodo paplūdimio aprangoje. Galima tikrai atrodyti gražiai be makiažo, jei jie turi tinkamą požiūrį nešioti aprangą.

Svajingų akių blondinė:

Jos svajingos akys yra puikus jos atsitiktinio stiliaus turtas. Kilusi nuo kuklios pradžios, Kesha mėgsta, kad viskas būtų paprasta ir iki minimumo. Realiame gyvenime jos patogus stilius išryškina geriausias jos savybes.

Lil ‘Miss Goldilocks:

Lil Miss Goldilocks

Kesha yra žinoma dėl savo auksinio balso ir auksinių spynų. Būtent jos plaukai gali lengvai perkelti jos išvaizdą iš šiurkščios į elegantišką, priklausomai nuo jos nuotaikos.

Netvarkingas žvilgsnis:

Jos stilius yra daug funk ir ryškių spalvų, sujungtų kartu. Taigi, nors ji dėvi prislopintą atspalvį, ji nustebins jus savo funky geltonais nagais. Ji savo išvaizdai prideda netikėtumo, todėl niekada negali būti patenkintas tuo, ko tikėtis iš šios keistos Divos.

Elegantiškas stilingas:

Kalbėdama apie savo netvarkingą išvaizdą, Kesha gali stilingai nupiešti elegantišką ir stilingą raudonojo kilimo išvaizdą. Su sąlyga, kad ji yra pasirengusi dėti pastangas ir nueiti papildomą mylią. Atitraukta aptakiai aukšta arklio uodega su beveik be makiažo leidžia jai atrodyti taip gaiviai, kad visiškai pamiršite savo netvarkingą išvaizdą. Šukuosena tikrai gali viską pakeisti.

„Glam Diva“:

Tas rožinis skaistalas yra natūralus ir nereikalauja daug pastangų, nes Kesha yra nekaltos makiažo teritorijos. Šią išvaizdą ji ištraukia su panele, kuri yra viena iš nuostabių jos nuostabių ir iškilių auksinių spynų. Jos gražus ir aptakus nosies žiedas suteikia žvilgsnio į išvaizdą, todėl ji išsiskiria minioje.

Atgalinis vaizdas:

Kesha su savo lengvu stiliumi ir nesirūpina išvaizda yra sveikintinas pokytis pramonėje, kuri, kaip žinoma, daro įtaką žmonių išvaizdai visame pasaulyje. Ji yra puikus grožio iš vidaus pavyzdys, nes jos talentas daro ją seksualesnę nei dauguma bimbos, kurios yra alkūnės.