Bilezikler eski zamanlardan beri kadınlar arasında bir süs eşyası olarak çok popülerdir. Çeşitli desen, desen, şekil ve boyutlarda elleri güzelleştirmek için kullanılırlar. Yanlış gitme korkusu olmadan bilezikleri karıştırabilir, eşleştirebilir ve deneyebilir. Bilezikler son zamanlarda bir moda ifadesi haline geldi ve son derece popüler. İnsanlar, bileziklerdeki en son trendleri ve tasarımları hızla yakalıyor. Metaller, altın, gümüş, elmas, alaşımlar, bakır, pirinç, cam, plastik vb. olabilir ve birçok tasarıma sahip olabilirler. Bilezikler düğünlerde takım olarak da kullanılır; özel günler vb. En iyi 15 bileklik seti tasarımına göz atacağız.

bilezik seti

Güzel Hint Bilezik Set Tasarımları:

İşte en güzel 15 Hint bilezik seti tasarımlarımız aşağıdaki gibidir.

1. Hint Gelin Bilezik Seti:

Hint Gelin Bilezik Seti

Hintli bir Gelin, düğün gününde geleneksel kıyafetleri ve takılarıyla göz kamaştırıcı görünüyor. Gelin ülkenin herhangi bir yerinden olsun, bilezikler düğünlerde önemli bir rol oynar. Altın, beyaz ve kırmızı/bordo sadece gelin bilezik setinde kullanılmaktadır. Kırmızı ve altın, geleneksel düğünler için çok uğurlu renklerdir ve gelinler genellikle kırmızı/bordo ve beyaz metal/plastik bilezikler ve altın bilezikler takarlar. Bu setin tamamı gelinin ellerini doldurur ve ellere kına yakıştırması ile bileziklerin görünümü daha da güzelleşir. En iyi Hint bilezik set tasarımlarından biridir..

2. Kundan Bilezik Seti:

Kundan Bilezik Seti

Kundan, düğünler ve diğer geleneksel günler için çok popüler ve tercih edilen bir mücevherdir. Yeşil, bordo ve beyaz renklerde altın işlemeli pahalı taşlar Kundan bileklik setinin görünümünü tamamlıyor. Zengin ve asil bir görünüm verirler ve bu nedenle daha pahalıdırlar. Kundan bilezikler, el zincirleri, küpeler, kolyeler, burun yüzükleri vb. ile gelin görünümünü tamamlar. Ellerde görkemli ve zarif görünürler..

3. Altın Bilezik Seti:

Altın Bilezik Seti

Altın, törenler ve düğünler için uğurlu bir metaldir. En güvenli bahis ve moda renginin asla dışına çıkmaması altın ve altındır. Renk, parlaklık ve değer için herhangi bir altın takıdan her zaman emin olabilirsiniz. Kadınlar için altın bilezik seti, geleneksel kıyafetlerle veya başka türlü de harika görünüyor. Altın bilezikler herhangi bir kıyafetle kombinlenebilir. Altın konusunda kesinlikle hiçbir zaman yanlış gidemez. Bu, en iyi altın bilezik seti tasarımlarından biridir..

4. Boncuklu Bilezik Seti:

Boncuklu Bilezik Seti

Kadınlar için en zarif bilezikler inci, mercan veya diğer renkli boncuklarla boncuklu olanlar olabilir. İçlerindeki zarafet için ellerinde güzel görünüyorlar. Boncuklar tercihe göre gümüş veya altın olarak dizilebilir. Boncuklu bileziklerin denenecek birçok seçeneği var, bu yüzden hayal gücünü çalıştırın ve sihir yaratın.

5. Gümüş Bilezik Seti:

Gümüş Bilezik Seti

Altın bileziklerden sonra popüler olacak sıra gümüş bileziklerdir. Gümüş element de çok uğurludur ve aynı zamanda bir hediye seçeneği olabilir. Gümüş bileklik seti oksitlenmiş, som veya siyah olabilir. Batı kıyafetleri veya Hint batı kıyafetleri için gümüş bilezikler denenebilir. Gümüş, gençler ve gençler arasında son derece popüler.

6. El Yapımı Bilezik Seti:

El Yapımı Bilezik Seti

Kendin yap veya el yapımı projeler bu günlerde çok fazla. Biri, kullanım için bilezikleri özelleştirebilir ve yapabilir. El yapımı bilezikler, görünüm ve modayı denemeyi seven insanlar içindir..

7. Pırlanta Bilezik Seti:

Pırlanta Bilezik Seti

Diamonds, bir kadının ve kızın en iyi arkadaşı. Mücevherde de gerçekten en iyisi. Parlaklığı, berraklığı, ışıltısı ve kesimleriyle bilinen pırlantalar tüm mücevherlerde parıldar. Herhangi bir fırsat ve akşam partileri için mükemmeldirler. Elmas bilezik setini bir araya getirmek için belirli bir kıyafete ihtiyacınız yok. Git o eterik görünümü göster!

8. İki Bilezik Seti:

İki Bilezik Seti

Halk arasında “Kangan” olarak bilinen bunlar, genellikle her elde birer tane olmak üzere iki takım halinde giyilir. Bunlar normalde çok ince değildir, altından taşlı, pırlantalı vb. kalın bileziklerdir. Hint kıyafetlerine çok iyi giderler ve ince bileziklerle eşleştirilebilir veya bağımsız olarak takılabilirler..

9. Kristal Bilezik Seti:

Kristal Bilezik Seti

Kristal bilezikler çok renkli oldukları için güzel görünürler. Parlak ve parlaktırlar ve tüm cilt tonlarıyla iyi giderler. Bilezikler için istenen deseni elde etmek için kristaller güzelce boncuklanabilir, gömülebilir veya birbirine dolanabilir. Bunlar, o ışıltıyı ve ışıltıyı verdikleri için akşamlar için çok uygundur. En popüler kristal düğün bilezik setidir.

10. Cam Bilezik Seti:

Cam Bilezik Seti

Cam bilezikler, giyildiğinde zarif ve renklidir ve aynı zamanda pahalı değildir. Cam bilezikler çok uğurludur ve Hindistan’da baby shower, düğün vb. gibi özel günler için olmazsa olmazdır. Herhangi bir Hint kıyafeti ile kullanılabilirler..

11. Tasarımcı Bilezik Seti:

Tasarımcı Bilezik Seti

Günlük kullanım ve diğer işlevler için güzel bir bilezik setidir. Tasarımcı öğesi hissi veren kalın ve ince bileziklerden oluşurlar. Belli bir görünüm yaratmak için kişi isteğine göre kullanabilir..

12. Funky Bilezik Seti:

Funky Bilezik Seti

Genç kadınlar, üniversiteli kızlar ve gençler için en iyi aksesuar; her gün benzersiz bir görünüm yaratmak için. Çok renkli, fantastik tasarımlar, şekiller, desenler, tasarımlar, en son moda trendleri, adını verin ve bu korkak bilezik setlerinde alabilirsiniz. Neredeyse bunları çok daha düşük bir fiyata alıyorsunuz, ancak giydikten sonra yarattığı sihir sadece mükemmel. Eller gerçekten çok güzel görünüyor ve size gelen iltifatlar sayısız.

13. Renkli Metal Bilezik Seti:

Renkli Metal Bilezik Seti