Bilezikler her kıyafetle giyilebilen ve eski çağlardan beri her kültürde çok popüler olan bir bilekliktir. Ahşap bilezikler elinizin görünümünü güzelleştirir ve benzersiz ve zarif görünmenizi sağlar. Ahşap bilezikler farklı desen ve tasarımlarda mevcuttur ve her yaş grubu için trend belirleyici haline gelmektedir..

ahşap-bilezikler-tasarımlar-ahşap-bilezikler-tasarımlar

Şık Ahşap Bilezikler:

Ahşap bilezikler birçok renk ve desende mevcuttur ve bunları kendi moda ve zevkinize göre seçebilirsiniz. Burada en iyi ahşap bilezik tasarımlarından bazılarını sunuyoruz..

1. Göz Alıcı Ahşap Bilezikler:

ahşap-bilezikler-tasarımlar-göz alıcı-ahşap-bilezikler

Nitelikli insan gücü ile ahşap bilezikler oluşturulabilir. Çok fazla beceri gerektirir ve yoğun zorluklardan sonra ahşap bilezikler oluşturulabilir. Bu bilezikler parlak bir görünüme sahiptir ve onunla bir stil ifadesi oluşturabilirsiniz. Bu bilezikler birçok renkte boyanmıştır ve döndürüldüğünde her açıdan farklı renk görebilirsiniz, böylece diğerlerinden benzersiz ve farklı görünmenizi sağlar..

2. Ahşap Bilezik Oyma:

ahşap-bilezikler-tasarımlar-oyma-ahşap-bilezikler

Hatta ahşap bileklikler sorunsuz bir şekilde oyulabildiği için oyma yapabilir ve kendi istediğiniz tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Bir çiçek gibi herhangi bir tasarımı veya bilekliğin görünümünü geliştirecek herhangi bir şekli oyabilirsiniz. Bu bilezikler, giydiğiniz her türlü kıyafet için mükemmeldir ve benzersiz ve zarif görünmenizi sağlar..

3. Kare Şekilli Bitmemiş Ahşap Bilezikler:

ahşap-bilezikler-tasarımlar-kare-şekilli-ahşap-bilezikler

Kare, üçgen ve daha pek çok farklı şekildeki bileziklere sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz şekli kendiniz alır ve bir modayı işaretlemek için giyebilirsiniz. Bu bilezikleri geniş şekilli ve şık formatta da alabilirsiniz. Böylece bilek şeklinize ve bedeninize göre seçebilirsiniz. Yanlış bir şey yapma korkusu olmadan günlük olarak giyebilirsiniz..

4. Altın Baskı Ahşap Bilezikler:

ahşap-bilezikler-tasarımlar-altın-baskı-ahşap-bilezikler

Genç kızların, kolej kızlarının veya gençlerin giydiği en iyi aksesuarlardan biri sade ama zarif görünen bileziklerdir. Üzerinde altın baskı bulunan ahşap bilezikler sizi diğerlerinden farklı gösterebilir. Giydiğiniz elbise türü ile anında görünüm değiştirici ve jel olarak çalışır. Bakımları bile kolaydır, bu nedenle kabaca da giyilebilirler..

5. Renkli Düz Ahşap Bilezikler:

ahşap-bilezikler-tasarımlar-renkli-ahşap-bilezikler

Renkli bilezikler herkesi cezbedebilir ve buna sahip olmak için kendinize karşı koyamazsınız. Muazzam tonlarda mevcuttur ve çok daha düşük bir fiyata mevcuttur. Böylece istediğiniz kadar bileklik sahibi olabilir ve günlük olarak kıyafetinize göre değiştirebilir, böylece arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın önünde bir tarz oluşturabilirsiniz. Ellerin çok güzel görünüyor ve muazzam iltifatlar alıyorsun.

6. Eski Ahşap Bilezikler:

ahşap-bilezikler-tasarımlar-vintage-ahşap-bilezikler

Adından da anlaşılacağı gibi, bu ahşap bilezikler şık görünüyor ve göz alıcı. Bileğiniz fark edilmeden bırakılamaz ve sizi tüm partide cazibe merkezi yapar. Bu bilezikler birçok renkte bulunabilir ve demet halinde mevcuttur. Böylece seçiminize göre onları giyebilir ve tarzınızı sergileyebilirsiniz..

7. Tasarımcı Ahşap Bilezikler:

ahşap-bilezikler-tasarım-tasarımcı-ahşap-bilezikler

Bu tasarım ahşap bileklik setleri, istediğiniz her durumda giyilebilecek olanlardır. Günlük kullanımda olduğu gibi ofislerde de kullanılabilir, ince bir görünüme sahip olduğu için istediğiniz zaman giyilebilir. Size tasarımcı hissi verir ve ayrıcalıklı görünmenizi sağlar..

8. Ahşap Bilezik Üzerine Çivili Taş:

ahşap-bilezikler-tasarımlar-taş-çivili-ahşap-bilezikler

Ahşap bileklik istediğiniz formda modifiye edilebilir. Bilezikleri altın rengine boyayabilir ve birçok kıvrımda bilekliklerin görünümünü güzelleştiren kabartma taşları kullanabilirsiniz. Arada, geniş çapta görülebilecek ve insanları çekebilecek daha büyük bir taş kabartma yapabilirsiniz. Bu bilezikler çok zarif görünüyor ve ayrıca iyi bir düğün kıyafeti olabilir..

9. Kına Tasarımları Ahşap Bilezikler:

ahşap-bilezikler-tasarımlar-kına-tasarımları-ahşap-bilezikler

Ahşap bileziklerde size özel bir şey geliyor. Kına desenlerinde el boyaması yapabilir ve aralarına kristal veya taş bindi kabartma yaparak özel bir bileklik oluşturabilirsiniz. Bu bileklikleri her yaş grubu ve dilediğiniz her durumda takabilirsiniz..

Ahşap bilekliklerin modası asla geçmez. Yani bir kez onlara sahip olduğunuzda onları istediğiniz kadar giyebilirsiniz. Bakımları bile kolaydır ve ceplerinizi çok fazla delmezler..