Sunkusis metalas ir „thrash metal“ yra keletas skirtingų stilių, kuriuos galima rasti marškinėlių kategorijoje. Šiuose marškinėliuose galite rasti savo mėgstamą sunkiojo metalo grupę ir net juokingą požiūrį į grupes. Išbandykite įvairius stilius ir savo drabužių spintoje turėkite puikių marškinėlių.

Šiuolaikiški ir madingi metaliniai marškinėliai vyrams:

Pažvelkime į geriausius metalinius marškinėlius.

1. Metalo dainos marškinėliai:

Metalo dainos marškinėliai

Pasirinkite metalinius marškinėlius, kurie yra odė jūsų mėgstamai dainai. Tai neturi būti tik sunkiojo metalo dainos. Jie gali būti bet kokia jums patinkanti daina ir turėti tam tikrą metalinį ryšį.

2. Juodo metalo marškinėliai:

Juodo metalo marškinėliai

Štai jums nuostabūs juodo metalo marškinėliai. Pasirinkite nuo kraupių nuotraukų iki žvaigždžių. Su šiais juodais marškinėliais pataisykite sunkiojo metalo. Naudojama medžiaga taip pat yra aukščiausios kokybės.

3. „Thrash Metal“ marškinėliai:

„Thrash Metal“ marškinėliai

Tai yra šaunūs „thrash metal“ marškinėliai, kuriuos parduoda Indija. Galite įsigyti metalinių marškinėlių kolekciją ir atrodyti drąsiai ir šauniai. Jie puikiai tinka dviračių takams ir pasivažinėjimams. Jei norite reguliariai išvykti, išbandykite šį savo klasikinę išvaizdą.

4. Sunkiojo metalo marškinėliai:

Sunkiojo metalo marškinėliai

Patikrinkite šaunius sunkiojo metalo marškinėlius, kurių priekyje yra paryškinti atspaudai. Norėdami pakeisti, galite pasirinkti raglano tipo rankovę. Tai turi kontrastingą rankovę ir kūno spalvą, kad marškinėliai įgautų daugiau charakterio. Šie marškinėliai pilnomis rankovėmis yra puikus pasirinkimas jauniems žmonėms.

5. Metalinės juostos marškinėliai:

Metalinės juostos marškinėliai

Jei esate užkietėjęs metalo grupės gerbėjas, tai puikus būdas tai parodyti – dėvėti metalinius marškinėlius. Šių marškinėlių priekyje yra geriausi metalo juostos vaizdai. Peržiūrėkite įvairius stilius, kuriuos galite dėvėti, ir padarykite vieną iš mėgstamiausių. Išbandykite tai bet kuriuo sezonu, medžiaga tinka jūsų atsitiktinei išvaizdai.

6. „Edm“ marškinėliai:

Edm marškinėliai

Kitą kartą, kai perkate naujus marškinėlius, rinkitės „death metal“ marškinėlius. Šie metaliniai „Eagles of Death“ marškinėliai turi puikų kaukolės modelį. Kreivės ir moterys, sukurtos kaukolės viduje, yra labai dramatiškos. Puikiai tinka liesiems berniukams, šis tinka plonam kūnui.

7. Albumo viršelio metaliniai marškinėliai:

Albumo viršelio metaliniai marškinėliai

Kiekvienas muzikos albumas turi puikų ir įsimintiną albumo viršelį. Paprastai jie paverčiami sunkiųjų metalų marškinėlių atspaudais. Taigi ieškokite mėgstamos grupės muzikos albumo viršelio, kuris kai kuriais metais buvo puikus. Taip pat galite atsispausdinti šį dizainą savo masiniame užsakyme.

8. Juokingi metaliniai marškinėliai:

Juokingi metaliniai marškinėliai

Pasirinkite pažvelgti į komišką metalinių marškinėlių pusę. Čia yra šaunių ir komiškų citatų, susijusių su metalu, kurios atspausdintos ant marškinėlių. Gaukite šiandien juokingą ir jauskitės nuostabiai. Įsigykite šiuos marškinėlius, kad patrauktumėte savo draugų dėmesį, taip pat galite padovanoti šį modelį savo geriausiam draugui.

9. 3D metaliniai marškinėliai:

Taip pat galite užsisakyti metalinius marškinėlius, kurie dabar yra pyktis. 3D modelio marškinėliai yra metalinio dizaino ir atrodo stulbinančiai. Išsirinkite ir pademonstruokite šiuos puikiai atrodančius marškinėlius.

Metaliniai marškinėliai yra stulbinantys ir dažniausiai naudojami vyrams. Dažniausiai juos dėvi dviratininkai ir kolegijos lankytojai. Išbandykite įvairius stilius ir galite turėti gerą metalinių marškinėlių kolekciją.