Bilezikler, hayatındaki her kadının önemli bir parçasıdır. Mitolojik hikayeler bileziklerin önemini gösterir. Sıradan bir kadından Tanrıçamıza kadar hepsi bilezik takıyordu. Bilezikler evli kadınla sınırlı değildir. Birçok genç kız bu stili süslemeyi sever. Geleneksel kıyafetlerle veya kurtanızla giyebilir veya Hint-batı görünümü veren bir şekilde giyebilirsiniz. Bilezikler metal, altın, gümüş, cam veya ahşaptan yapılabilir. Bilezik çeşitlerinde altın ve gümüşün saflığı aynı olmayabilir..

1 gram altın Bilezik

Bir Gram Altın Mücevher Bilezik:

Kadınların çoğu, hafif ve dayanıklı oldukları için günlük kullanım için 1 gram altın bilezik takarlar. Ayrıca, satın almak çok maliyetli değildir. Bunda birçok stil var, burada kadınlar için bazı geleneksel bir gram altın mücevher bileziklerini paylaşıyoruz..

1. El İşi Bir Gram Altın Bilezik:

El işi 1 gr Altın Bilezik

El işi ürünü her zaman Hindistan’ın en çok satan ürünü olmuştur. El işi 1 gram altın bilezikler ustalar tarafından el yapımıdır. Detaylı çalışmaları övgüye değer. Bu hassas detaylı çalışma oldukça pahalıdır. Partiler için giyilebilirler.

2. 1 Gram Gül Altın Bilezik:

1 gr Gül Altın Bilezik

Gül altın, yeni pembe altındır. Bu renk, altının gümüş ve bakırla karıştırılmasıyla elde edilir. Bu muhteşem renk her zaman göze çarpıyor. 1 gr pembe altın bilezikler iş yerinde giymek için güzel bir seçimdir. Metallerin karışımından dolayı hafiftirler. Ellerinizi üzerinizdeyken sıcak suya sokmamalı veya herhangi bir şey yıkamamalısınız..

3. Pırlantada Bir Gram Altın Bilezik:

1 gr Pırlanta Altın Bilezik

Elmas kadında her zaman güzel durur. Pırlantalı bilezikler yapıldığında, dünyanın dışında görünüyorlar. Bileğin etrafındaki ışıltı gerçekten çok güzel görünüyor. Pırlantadaki 1 gramlık altın bilezikler, fiyatı düşürmeleri gerektiği için genellikle Amerikan pırlantalarına sahiptir..

4. Tek Bir gm Altın Bileklik Bileklik:

Tek Gm Altın Bileklik Bileklik

Birçok genç kız sadece bir bileklik takar. Bu tek bileklik trendi, çalışan kadınlar için çok ünlü. Merkezde tasarım var. Elmas veya altın tasarım olabilir. Bu, resmi kıyafetlerle iş yerinde ve hatta partilerde giyilebilir..

5. 1 Gram Altında Gelin Bileziği:

1 Gram Altın Gelin Bileziği

Birçok gelin düğünde saf altın takmaz. Taklit veya 1 gram mücevheri tercih ederler. Çünkü hırsızlık korkusu her zaman vardır. Gelin 1 gram altın bilezikler, 24 ayar altın bileziklerle aynı görünüyor. Hafiftirler ve taklit mücevherler gibi cilde zarar vermezler..

6. Değerli Taşlı 1 gr Altın Büyük Bileklik:

Değerli Taşlı 1 gr Altın Büyük Bileklik

Çoğumuz burçlara inanırız. Her burcun her bir yıldız işareti için değerli taşları vardır. İyi şanslar getirmek için tasarlandılar. Kolye, küpe ve bileziklerde kullanabilirsiniz. Değerli taşlı 1 gr altın bilezikler çok güzel görünüyor. Tüm kıyafetlerle giderler ve az kiloları vardır.

7. Tasarımcı 1 gm Altın Bilezikler Karede:

Tasarımcı Karede 1 gr Altın Bilezik

Normalde bilezikler dairesel şekilde gelir. Ama bu her zaman değil. Kare 1 gr altın bilezikler kare şeklindedir. Çok farklı görünüyorlar. Bu yeni havalı şekil, Hint-Batı görünümüyle iyi gider. işe giderken giyebilirsin.

8. Güney Hindistan 1 Gram Altın Bilezik:

Güney Hindistan 1 Gram Altın Bilezik

Güney Hindistan, altın mücevherlerdeki zarif tasarımları ile tanınır. Küçük ağırlıklardan büyük eşyalar yaparlar. Güney Hindistan 1 gr altın bilezikler büyüktür. Hafif ve parlaktırlar. Düğünler ve durumlar için mükemmeldir.

9. Günlük Giyim için 1 Gram Altın Bilezik:

Günlük Giyim için 1 Gram Altın Bilezik

1 gr altın bilezikler günlük olarak kullanılmak içindir. Akıllı ve parlaktırlar. Normal altın bileziklerden farklı değiller. Tüm işlerinizi onlarla yapabilirsiniz. Çıkarken değiştirmeye gerek yok.

Günümüzün pahalı dünyasında altın takı satın almak bir rüyadan daha az değildir. Bu nedenle 1 gr altın bilezikler kullanışlı oluyor. Dayanıklı ve iyi görünümlüdürler. Günlük olarak giyilebilirler. Ayrıca partilerde ve düğünlerde giyilebilecek tarzlarda gelirler..