Bilezikler bayanlar için önemli ve narin bir süs olmuştur. Renkli jinglelar, eldeki görünümünden dolayı her zaman sevimli olmuştur. Bileklik tasarımında oldukça trend olan bir tasarım da özel bir görünüm için bilezik şeklinde de gelen kristal bileziklerdir. Kıyafetinize uygun kristal boncuk seçiminize göre evde de tasarlanabilirler..

Kristalli Bileklik Tasarımları:

Aşağıda kristal işinde birkaç akılda kalıcı bilezik tasarımı var, onu kapmaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız.

1. Gümüş Kristal Bileklik Bileklik:

Gümüş Kristal Bileklik Bileklik

Gümüş, kristalle birleştiğinde görkemli bir tasarım verir. Gümüş som kristal bileklik bileklik tasarımına, bir tarafında sabitlenmiş küçük kristal çizgileri verilmiştir. Bilezik, özel günlerde tasarımcı elbiselerinin üzerine veya sadece gündelik kıyafetler üzerine taşınabilir. Bileklik, partiler için tek elle de taşınabilir..

2. Kırpılmış Kristal Bilezikler:

Kırpılmış Kristal Bilezikler

Kısaltılmış kristal bilezik tasarımı bronz metalden yapılmıştır. Bilekliğe, birinin yapraklarla hazırlanmış tasarımları, diğerinin üzerinde beyaz kristaller taşıdığı kıvrımlı bir kesim verilmiştir. Etnik kıyafetiyle uyumlu ellere asil bir tasarım kazandırır..

3. Boncuklu El Yapımı Kristal Bileklik:

Boncuklu El Yapımı Kristal Bileklik

Kristal boncuklardan bir bileklik yapmayı düşünüyorum! İşte üzerinde düşünebileceğiniz bir tasarım. Gümüş bileklik, sulu renkli kristal boncuklar ve mor elmas şeklindeki boncuklarla tutturulmuştur. Bununla birlikte, süslü bir görünüm için kalp ve yıldızlar gibi sevimli tılsımlar eklenmiştir..

4. Siyah Beyaz Kristal Bileklik Tasarımı:

Siyah Beyaz Kristal Bileklik Tasarım

Siyah ve beyaz kristallere sahip tek elle bileklikten ilham alan bileklik, etnik ve gündelik görünüme parlak bir görünüm kazandırıyor. Kalın gümüş kristal bilekliğe birkaç beyaz kristal verilirken orta kısım etnik kökenlere uygun siyah kristallerle kaplanmıştır..

5. Deri Kristal İş Bilezikleri:

Deri Kristal İş Bilezikleri:

Bilezik cum bileklik tasarımında korkak bir tasarım, deri kemerlerle yapılan tasarımdır. Geniş deri kemer, akıcı bir tasarım oluşturan beyaz ve mavi kristallerle daha da sabitlenmiştir. Tasarım, çoğunlukla kot pantolon ve uzun eteklerde kolej gençleri arasında favori.

6. Tek Kristal Bileklik:

Tek Kristal Bileklik

Gül altın metalden yapılmış hoş bir tasarıma birkaç renkli kristal verilir. Tek bileziğe kenarlarda elmas bir çizgi verilirken, merkez farklı boyutlarda kristallerle doldurulur. Göz alıcı bir görünüm için her renk elbiseye uygundur..

7. Tasarımcı Basit Kristal Bileklik:

Tasarımcı Basit Kristal Bileklik

Gümüş kristal bir bilekliğe, beyaz renkli şirin çiçek şeklinde bir kristal ile basit bir bileklik tasarımı verilmiştir. Bileziğe ayrıca diğer ucunda minik kristallerle kilit tipi bir tasarım verilmiştir. Gümüş ve platinden de yapılabilen basit bir modeldir. Elbiseler ve ayrıca batı elbiseleri üzerinde basitleştirilmiş bir görünüm verebilir..

8. İnci ve Kristal Bileklik:

İnci ve Kristal Bileklik

Hint kristal bilezik tasarımı, inciler ve kristaller işlendiğinde zarif görünüyor. Altın bileziklerin ortası Krem rengi incilerle, kenarları ise kristal bordürlerle süslenmiştir. Bunun dışında, bileziklere ortada çiçek kristalleri de verilmiştir..

9. Tasarımcı Kristal Bilezikler:

Tasarımcı Kristal Bilezikler

Su mavisi kristaller ve gümüş incilerle gümüşten yapılan Hint kristal bilezik tasarımında oldukça asil bir tasarım, kusursuz bir gelin görünümü için oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bilekliğe gümüş incilerden yapılmış kıvrımlı tasarımlar verilir ve beyaz ve mavi kristallerle doldurulur..

Kristal bilezik tasarımları, bilezik tasarımlarının değiştirilmiş bir görünümüdür. Oksitlenmiş, altın, gümüş, platin ve bronz metallerden de yapılabilirler. Kristal bileziklerdeki jaipuri tasarımları, kategorideki yeni tasarım olarak oldukça ünlüdür. Bunun dışında kristal bileklikler, deste bileklik takmaktan nefret eden kadınlar için de uygundur..