Gerçekten de, her kadın bilezikleri sever ve belki de Hintli kadınları daha çok sever. Bilezikler, Hindistan’ın kültürünü ve mirasını benzersiz bir şekilde tanımlar. Chudiyan, Kangan, Valla veya Valayal gibi çeşitli isimlerle anılır. bilezikler, Hintli bir Kadının kıyafetinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bunlar oldukça geleneksel takılardır ve çift olarak giyilmeleri tercih edilir. Hint düğünleri altın bilezikler olmadan eksik kalır. Gelin sadece altın olsa bile güzel bilezikler takarken görülmez, ancak mevcut konuklar gururla gösteriş yaparlar. Bu moda ve gelenek öğelerine zengin bir gelenek ve kültür tarihi eklenmiştir..

altın-bileklik-tasarımları

Kadınların taktığı farklı takı türleri arasında günümüzde tükenen takıların en öne çıkanı altın kaplama bileziklerdir. Bileziklerin kullanımı, kadınlar tarafından kullanılan en geleneksel takılardan biri olması ve düğünlerde ve benzeri işlevlerde süslenmesi nedeniyle antik çağa kadar uzanmaktadır. Refah ve mutluluğun bir sembolü olarak, bir geline hediye edilen altın, ebeveynleri tarafından düğünü için her zaman hediye edilen altın takılardır. Bazı misafirler de bu çok pahalı ve güzel hediyeyi getirecekler. Altın ve pırlanta bileziklerin fiyatlandırma açısından ne kadar üst düzey mücevherler olduğu göz önüne alındığında, altın bilezik takmanın temel ihtiyacı ve moda dünyasına girişi, yalnızca giyilebilir değerini artırdı. Ülkenin dört bir yanında bu güzellikler, kadınlar tarafından birkaç kez evliliğe işaret etmek veya sadece etnik bir görünüm sergilemek için giyilir..

Günlük Kullanım İçin Altın Bilezik Tasarımları:

Burada, en son altın bilezik tasarımlarının detaylarını aşağıdaki gibi alacaksınız..

1. Era Kesilmemiş Pırlanta Altın Bileklik:

Era Kesilmemiş Pırlanta Altın Bileklik

Era Uncut Pırlanta Altın Bileklik, yaşlara göre değişen stil çeşitliliğine sahiptir ve gardırobunuz için mükemmel bir altın aksesuar olacaktır. Rahat bir görünüm ve şık bir giyim sağlar. Taşların her bloğu altın metal ile kaplanmıştır. Bu, bileklik koleksiyonunuz için en iyi seçimdir ve geleneksel bir görünüm kazandırmaya uygundur..

2. Şık Kerala Altın Bileklik:

Şık Kerala Altın Bileklik

Şık Kerala altın bilezikler basit ama çarpıcı olanlardır çünkü bu bilezikler zarif bir şekilde göz alıcıdır ve etnik kutlamalar için giyilebilecek göz alıcı bir aksesuardır. Bu bilekliği taktığınızda, elleriniz bu göz alıcı altın bilezikle süslenmekten daha önce hiç bu kadar mutlu olmayacak. Bu bileklik sayesinde daha çekici kıyafetler keşfedebilirsiniz..

3. Altın Zümrüt Bilezikler:

Altın Zümrüt Bilezik

Bu altın zümrüt bileklik, modern bir görünüme sahip klasik bir tasarıma sahiptir ve bunu gündelik kıyafetler ve parti kıyafetleri ile giymek mükemmel bir uyum olacaktır. Altın renginde benzersiz bir görünümde bileklik tasarımı arıyorsanız, zümrüt taşlı bu yeşil renkli bileklik modelini tercih edebilirsiniz. Bu bileklik, zarif bir görünüm veren şık bir görünüm kazandıracağı için gençler tarafından giyilecek..

4. Yakut Taşlı Kesilmemiş Bileklik:

Yakut Taşlı Kesilmemiş Bileklik

Yakut taşlı kesilmemiş bileklik, düğün koleksiyonu için en iyi seçimdir, çünkü bu bileklik her türlü etkinlik için mükemmel bir görünüm veren karmaşık bir tasarımla tasarlanmıştır. Bu bilekliği takmak tüm gündelik ve resmi kıyafetlerinizle eşleşecek. Tarzı ne olursa olsun, bu yakut taşlı bileklik diğer bileklik koleksiyonlarından benzersiz olacak..

5. Trendy Süslü Gelin Altın Bilezikler:

Trendy Süslü Gelin Altın Bilezik

Altın rengi Trendy Ornate Bride Gold Bilezikler, her yaştan kadına uygun yeni bir tarza sahiptir. Bu bilekliği takmak, her kıyafeti daha güzel ve daha adil bir görünüm vererek mükemmel hale getirecektir. Altından yapılmış bu bileklik herkes tarafından kolayca takılabilir. Bu, kadınlar tarafından her durum için giyilebilecek hafif ağırlıklı ve kolay giyilebilir bir tiptir..

6. Kırmızı & Yeşil Emaye Günlük Giyim Altın Bilezik:

Kırmızı & Yeşil Mineli Günlük Giyim Altın Bilezik

Kırmızı ve yeşil Emaye bileklik takmak, günlük yaşamınızda sihirli bir fark yaratan günlük bilekliklerinize modaya uygun bir dokunuş olacak. Bu sofistike çiftin sade zarafeti, tasarımın kendisi özelliklerini belirttiği için herhangi bir açıklamaya ihtiyaç duymayacaktır..

7. Taşlı Mayur Tavuskuşu Altın Bileklik:

Taşlı Mayur Tavuskuşu Altın Bileklik

Bu bilezikler, klasik geleneksel tasarımda tasarlanmış hoş görünüyor, böylece ekstra parlaklık için bu altın bilezikle bileklerinizin parıldamasını ve ışıldamasını sağlıyor. Online siteler aracılığıyla sizi daha güzel yapan bu bilekliğe sahip olabilirsiniz. Tavuskuşu tasarımları, kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilen tekli bileklik ve kada bileklik olarak mevcuttur. Tüm tasarımlar arasında, tüm insanlar tarafından beğenilen en harika tasarımlar taş çivili tasarımdı..

8. Altın Kaplama İkiz Tavuskuşu Tasarım Kada:

Altın Kaplama Twin Peacock Tasarım Kada

Bu altın kaplama ikiz tavus kuşu tasarımlı kada bilekliği, son derece parlatılmış altın yüzüklerle yapılabilir ve üç sıra inci çekicilik ve parlaklık sağlar. Bu tavus kuşu bilekliği, en yakınınız için modaya uygun ve modaya uygun bir hediye için harika bir seçimdir. Altın ve inciden yapılan bu bileklik, onu takan kadına feminen ve zarif bir görünüm kazandıracak ve diğer koleksiyonlardan daha trend bir görünüm kazandıracaktır..

9. Tasarımcı İp Ofisleri Bilezik Takıyor:

Tasarımcı İp Ofisler Bilezik Takıyor

Bugün, Hintli kadınlar, özellikle altından yapılmış yeni trend bilezikleri giyerek çok çılgındılar. Kadınlar, özellikle ofise gidenler de modaya uygun bu bilekliklere sahip olmayı tercih ediyor. Bu tür insanlar için, bu tasarımcı halat ofis bileklikleri, basit antika koleksiyonundan yapılmış tasarımları ile onları rahatsız etmeyecek şekilde uygun bir seçim olacaktır..

10. Bordo Emaye Kada Bileklik:

Bordo Mineli Kada Bileklik

Altın bilezikler, farklı heyecan verici şekil ve tasarımlarda bulunur ve hepsinin yanı sıra, altına gömülü bordo renkli taşlara sahip bordo emaye kada bilezikler, zarif bir görünüm ve gelin kıyafetleri ve sare gibi fonksiyonel giysiler için en iyi takımları verir. Kada, normal bileziklere kıyasla daha geniş genişliğe sahip geleneksel bir Hint tasarımıdır. Petal şeklindeki taş işçiliği, ona bakan insanları etkileyen ekstra bir lezzet katıyor..

11. Antik Altın Bileklik:

Antik Altın Bileklik

Antika takı tasarımı 50 yıllık olandır; onlara gerçek hazineler denir ve diğerlerinden daha fazla değere sahiptirler. Hayatın her kesimine şık bir görünüm verir. Bileklik, ışıltılı bir antika görünüm vermek için düzgün bir şekilde düzenlenmiş üç farklı boyutta altın topa sahiptir. Antika süs eşyaları ve geleneksel kıyafetler ile kullanıldığında daha etkili bir görünüme sahip olacaktır..

12. Geleneksel Altın Bengal Bilekliği:

Geleneksel Altın Bengal Bilekliği

Bengal bilekliği, sonunda kırmızı boncuklarla geleneğin bir simgesidir. Bu bilezikler, eski günlerde Bengalli gelin tarafından evlilik vesilesiyle giyilir. Bileziklerde bulunan bu heykeller hayatın her alanında kendini gösteriyor. Merkezde yarı yarıya kesilmişlerdir, bu da onları uygun maliyetli ve rahat giymelerini sağlar.

13. Yakut Çivili Bileklik:

Yakut Çivili Bileklik

Üstüne çiçek desenli yakut gömülü bileklik benzersiz bir tarza sahip. Canlı ve herkese anlatılan ilahi bir mücevher parçası olan altın işlemelerin ince cilası ile üstün kaliteli ve zarif bir görünüme sahiptir. “Ateş gibi parlayan” yıldönümü hediyesi olarak sunmak için en uygunudur..

14. Altın AD Taş Bilezik:

Altın AD Taş Bilezik

AD taşlı bilezikler, ortada pembe renkli taş gömülü iki sıra pırlanta taş ve bu üç sıra küçük altın şeritle birbirine bağlı olan iki sıra elmas taştan oluşan modaya uygun bir görünüme sahiptir. Daha moda ve gelenekselden trend kıyafetlere kadar her türlü kıyafetle giyilebilir..

15. Altın Kappu Tarzı Bilezikler:

Altın Kappu Tarzı Bilezikler

Kappu, Güney Hindistan’ın, Zamindarların ve köyün önemli şahsiyetlerinin geleneksel işaretidir, çünkü bunu onurları olarak görürler. Görkemli bir görünüm veren aslan biçimli bir tokaya sahiptir ve bükülmeyecek kadar sert olduğu için yarı kesilmiştir, parlak metal güney Hindistan’ın geleneksel sare’leriyle elit bir görünüm verir..

16. Lakshmi Motif Tasarımlı Altın Tekli Antika:

Lakshmi Motif Tasarımlı Altın Tekli Antika

En çok talep edilen bileziklerden biri antika bileziklerdir. Yetenekli zanaatkarlar tarafından geleneksel desenlerden bazılarını bulmak oldukça nadirdir. Bu bileklik tasarımı ayarlanabilirdir ve halkanın merkezinde Lakshmi motifi bulunur. Eski günlerde, bu Lakshmi motifini almanın, insanları evde tutanlara çok para kazandıracağı gibi bir umut vardı..

17. Pırlanta Altın Bilezik:

Pırlanta Altın Bilezik

Bilezikler farklı tasarım ve desenlerde bulunur. Diğer tasarımın yanı sıra bu pırlanta altın bilezikler heyecan verici şekillerde mevcuttur. Altın bilezikler, düğün törenleri ve diğer işlevler sırasında kadınlar tarafından yaygın olarak giyilir. Bu bileklik tasarımı, modern bir görünüm veren gümüş rengiyle dekore edilebilir ve emaye edilebilir.

18. Çiçek Bileklik Tasarımı:

Çiçekli Bileklik Tasarımı

Bileziklerin bazıları elmas, yakut ve topaz gibi yarı değerli taşlarla süslenmiştir. Bu altın çiçekli bileklik tasarımı, modası ve modaya uygun görünümü nedeniyle genç yaştaki kızlar tarafından yaygın olarak giyilebilir. Bu tasarım, kenarları eşit olan yedi çiçek koleksiyonundan oluşur. Basit tasarımlı bileklik araçlarıyla ilgileniyorsanız, bu bilekliğin koleksiyonlarınız için mükemmel bir eşleşme olduğundan emin olun..

19. Çince Geleneksel Bileklik Tasarımı:

Çince Geleneksel Bileklik Tasarımı

Geleneksel tarzdaki bileklik modelleri moda arenasında asla solmaz. İki tür geleneksel bilezik vardır. Ayrıca zümrüt ve yakut gibi değerli taşları da içerir. Kadınların çoğu bu geleneksel bilekliği farklı renklerde kıyafetlere yakıştığı için takmayı tercih ediyor. Çince metin içeren bu geleneksel Çin bileziği, bileziğin dışından alıntı yapılmalıdır. Bu düğün koleksiyonu için mükemmel bir hediye.

20. Düğün Koleksiyonu:

Düğün Koleksiyonu

Bilezik takmak Hindistan’da canlı bir gelenek olmaya devam ediyor. Her bir bilekliğin kendi önemi vardır. Bu düğün koleksiyonu bilekliği cesur tasarımla tasarlanabilir ve bileziğin üst tarafı daha yakın tasarıma sahiptir ve benzersiz ve geleneksel bir görünüm veren tamamen altın malzeme ile tasarlanmıştır..

21. Berrak Beyaz Zirkonya Kristal Bileklik:

Şeffaf Beyaz Zirkonya Kristal Bileklik

Berrak beyaz zirkon kristal bileklik en güzeli çünkü çoğunlukla partide giyilenler için kullanılacak; bu tür altın bilezik tasarımı, sare ve şalvar ile eşleştirmek için doğal olarak moda olan tasarımdır. Bu son altın bilezik tasarımı, farklı durumlarda kullanılabilecek farklı tasarımlardır. Bu bileklik cam bileklik kombinasyonu ile giyildiğinde çekici görünüyor..

22. Kelebek Tasarımlı Golf Bilezikleri:

Kelebek Tasarımlı Golf Bilezikler

Kelebek tasarımlı altın bilezikler, genellikle zaman zaman giyilen yeni bir bileziktir, bu tür bilezikler kelebeği seven kızları cezbeder. Normal altın bilezik tasarımı eski tarzdır, ancak şimdi gençler kelebek tasarımları gibi farklı stillerde altın bilezikler takmaya alışkındır..

23. Pembe Taş Tekerlekli Bileklik:

Pembe Taşlı Cartwheel Bileklik

Pembe taşlı üç dairesel tekerlek şeklinde tasarıma sahip olan bileklik, günlük giyilebilir ve günlük kullanıma uygun sade ve zarif bir görünüme sahiptir. Üç farklı boyutta taş, elde hoş bir görünüm ve his sağlar.

24. Aşk Bileklik Tasarımı:

Aşk Bilekliği Tasarımı

Bu bileklik koleksiyonu, sade sariler ve diğer modern tasarımlar için uygundur. Bunlar, diğer tasarımlarla karşılaştırıldığında zarif ve lüks görünümlü tasarımlardır. Bu, zanaatkarın becerisini sergilemenin yanı sıra onu giyen kişiye kraliyet ve vintage bir görünüm verecektir. Bu bileklik iki renkli taşlarla süslenmiştir ve bir bileklik modeli gibidir. Emin olun, bu sevdikleriniz için mükemmel bir hediye.

25. Cennet Bilezik Kraliçesi:

Cennet Bilezik Kraliçesi

Bu cennet kraliçesi bilekliği, diğer kızlardan daha güzel görünmek isteyen kızlar ve kadınlar için özel olarak yapılmıştır. Bu yıldönümü, doğum günü veya herhangi bir evlilik teklifi için mükemmel bir hediye. Bunlar, en iyi bilekliği seçmek için bol seçenek sunan çok sayıda tasarım, şekil ve boyutta mevcuttur..

Kadınlar, güzelliklerini ve zarafetlerini vurgulamak için altın takılar giyerler. Bilezik takmak Hindistan’da canlı bir gelenek olmaya devam ediyor. Antik çağlardan günümüze, bileziklerin önemi, Hint kültürlerinde ve geleneklerinde derinlere kök salmıştır. Bugün, modaya uygun teknoloji, altın bilezik tasarımı çevrimiçi satın almayı da mümkün kıldı. Bu nedenle, sevdiğinizi bu enfes ürünle şaşırtmaktan gurur duyuyorsanız, çevrimiçi alışverişe çıkın ve herkes için alınmayı bekleyen bir parça olacaktır. Bugün ve özellikle ilk kez aldığınızda. Sizin için çok özel olacak %100 benzersiz bir tane elde edebilmeniz için sevdiklerinizden yardım almayı unutmayın..

Ancak, en yeni altın bilezik tasarımları için online alışveriş yaparken, altın ve pırlantalı mücevherler için çok gerekli olan tüm sertifikaları ve işaretleri kontrol etmeyi unutmayın. Pırlanta taşlı bir altın bileklik satın alırsanız, BIS 916 Hallmark ile birlikte altının saflığının kanıtı olduğundan emin olun ve pırlanta için sertifika almaya çalışın, bu da para kaybı olmamasını sağlayacaktır..

Bunlar sadece bir kadının güzelliğini arttırmaya hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda bileği süsleyen basit aksesuarlardan çok daha fazlasıdır..