Saf altın bilezik takmak yerine, bu günlerde kadınlar altın kaplama bilezik tasarımları giymeyi tercih ediyor. Altın kaplama bilezikler, tasarımlara mükemmel bir kesim görünümü verir ve bu nedenle yaygın olarak kullanılır. Ayrıca görünümüne eklemek için elmaslar, inciler, zümrütler ve çok daha fazlası gibi takılarla birleştirilirler. Bilezikler temel olarak bronz, çelik, gümüş sterlin, bakır vb. gibi diğer metallerden yapılmıştır, böylece tasarım güzel bir şekilde kabartmalı olarak gelir..

Hindistan’dan Son Altın Kaplama Bilezik Modelleri:

İşte, kadınların ellerini süsleyen altın kaplamalı birkaç tasarım..

1. Boncuk ve Eğri Altın Kaplama Bileklik:

Boncuk ve Eğri Altın Kaplama Bileklik

Bilezikler, boncuk tasarımı ve kavisli tasarım ile yapıldığında ellere asil bir görünüm kazandırabilir. Bilekliğe bir sıra halinde küçük gömülü minik altın inciler verilirken, bir sonraki basit bir makine tasarımıdır. Bilezikler, etik bir görünüm için basit sarilerle süslenebilir.

2. Çiçek Tasarımlı Altın Kaplama Bileklik:

Çiçek Tasarımlı Altın Kaplama Bileklik

Piyasada ortaya çıkan yeni bir kilit kada modası basit bir metal ile yapılmıştır. Altın kaplama bileziklere de rodyum etkisi ile gümüş bir tasarım kazandırılmıştır. Gümüş yapraklı çiçek desenleri, benzer tasarımlı kıyafetleri taşımak için harika. Yaygın olarak Ganga jamuna tasarımı olarak bilinir..

3. Halat Makinesi Altın Kaplama Bilezikler:

İp Makinası Altın Kaplama Bilezik

Elinizde bir sürü jingle takmayı seviyorum! Etnikler için metal bileziklerle kombinlemek için bir şeyler ister misiniz! Altın kaplama bir bilezik tasarımı, bileziklere ip tasarımı veren farklı bir makine kullanılarak yapılır. Elleri yüceltmek için her türlü kıyafete uyum sağlayabilirler..

4. Tasarımcı Tek Altın Kaplama Bileklik:

Tasarımcı Tek Altın Kaplama Bileklik

Hint altın kaplama bilezik dokunuşlu bir tasarımcı parçası, lehengas, hint batı, choli ve hatta elbiseler için oldukça geniş bir şekilde seçilmiştir. Bilekliğe, eğriler veya dalgalar tasarımı ile geniş bir tasarım ve aralarında altın bir inci tasarımı verilmiştir. Tasarımın sonu altın incilerle yapılmıştır.

5. Tavuskuşu Tasarımlı Altın Kaplama Bilezikler:

Tavuskuşu Desenli Altın Kaplama Bilezik

Bir bileklik üzerinde çalışıldığında bir tavus kuşu tasarımı, taşınması güzel görünüyor. Bilekliğe, iki ucuna taşlar ve zümrütlerle sabitlenmiş bir tavus kuşu tasarımı verilen bir bilezik tasarımı verilmiştir. Altın kaplama bileziklerin üst kısmına Hint tasarımına köprü tipi tasarım verilmiştir..

6. Basit Altın Kaplama Bilezikler:

Basit Altın Kaplama Bilezik

Hiçbir şey pembe altın kaplamalı basit bir bileklik kadar sevimli olamaz. Pembe altın kaplama bileklik herhangi bir tasarım taşımıyor. Yaygın olarak gündelikler üzerinde taşınır. Sadece kadınlar değil erkekler de bu tarz bileklikleri taşımayı çok seviyor. Üçlü bileklik seti, resmi görünüm için de en iyisidir. Tasarım gümüş ve bronz bir bileklikle de kombinlenebilir..

7. Kalp Tasarımlı Altın Kaplama Bileklik:

Kalp Desenli Altın Kaplama Bileklik

Kalp tasarımlı takı tasarımları her zaman şehvetli günler için en iyi hediye olmuştur. Altın kaplama kalp şeklinde bir bileklik tasarımına belli bir mesafede elmaslarla süslenmiş üç kalp verilmiştir. Aşkın, inancın ve şehvetin simgesidir, sevenler için en iyisidir..

8. Net Top Altın Kaplama Bilezikler:

Net Top Altın Kaplama Bilezik

Bayanların tek elde taşıdıkları korkak bir tasarım metal ile yapılmış ve altın kaplama yapılmıştır. Bilekliğin tamamı minik elmaslarla süslenmiştir. Bilekliğin ağzına bir ağ şekli verilir ve ona bir net top tasarımı veren siyah bir İnci eklenir.

9. Çapraz Çiçekli Altın Kaplama Bileklik:

Çapraz Çiçekli Altın Kaplama Bileklik

Özel bir kişiye özel hediye, evet, bu altın kaplama çiçek tasarımlı bilekliğin serisi bu olabilir. Bilezik bileziğine pırlantada çiçek desenli bir merkez verilir ve diğer bantta üç pırlanta çizgisi bulunur. Sonsuz bir işaret bilekliği yapar.

10. Balık Tasarımlı Altın Kaplama Bileklik:

Balık Tasarım Altın Kaplama Bileklik

Hint tarzı altın kaplama bileziklerde modaya uygun bir tasarım, merkezde birkaç balık tasarımı ile yapılmıştır. Bileklik, çoğunlukla Kova doğumlu kadınlar için günlük giyim için kolej gençlerine süslü çocuksu bir görünüm vermek için bir yunus tasarımı ve küçük çiçek tasarımları ile yapılmıştır..

11. İnci Tasarım Altın Kaplama Bileklik:

İnci Tasarım Altın Kaplama Bileklik

Beyaz incili altın kaplama Hint bilezik tasarımı, etnik giyimde cömert görünüyor. Tek bileziğe inci bordürlü geniş bir ağ tasarımı verilmiştir. Bileklik ayrıca küçük beyaz kristallerle çevrili bir inci ile çiçek tasarımı ile dekore edilmiştir. Kanjivaram sarees ve bandhani üzerinde sağlam bir kontrast sağlar.

12. Altın Kaplama Madeni Para Bilezik:

Altın Kaplama Madeni Para Bilezik

Yeni bir görünüm verildiğinde etnik takıların kendine has bir çekiciliği vardır. Birkaç küçük madeni para tasarımıyla yapılan pembe altın kaplama bileklik tasarımı bunlardan biri. Bilezikler, aynı zamanda altın kaplama verilen eşit miktarda metal para taşır. Hem etnik hem de batı giyiminde taşınabilir.

13. Yılan Tasarım Altın Kaplama Bileklik:

Yılan Tasarım Altın Kaplama Bileklik

Altın kaplama bileklik bileklik tasarımında korkak bir tasarım, cesur gençler arasında büyük olasılıkla. Bilekliğe, gerçek bir görüntüsünü elde etmek için siyah zümrüt ve beyaz elmaslar verildi. Bileziğin bir ucuna yılan başı şekli, ikinci ucuna kuyruk şekli verilmiştir. Bilezik bileziğine ayrıca bir kilit açma ucu verilir.

14. Sonsuz Gül Altın Bileklik:

Sonsuz Gül Altın Bileklik

Pembe altın kaplama bileklik tasarımında hoş bir tasarım, birkaç sonsuz tasarımın tasarımına sahip olanıdır. Bilekliğe alternatif olarak çiçek açan elmasların parlaklığı da verilir. Bileklik tasarımı, onu sevdiklerinize mükemmel bir hediye yapan sevgiyi, gücü ve inancı sembolize eder..

15. Rajasthani Altın Kaplama Bileklik:

Rajasthani Altın Kaplama Bileklik

Altın kaplama geleneksel bileklik tasarımında bir rajvadi tasarımı, minik altın top tasarımıyla çevrili beyaz oval kristallerle işlenmiştir. Tüm bileklik tasarımı, asil bir görünüm veren dairesel tasarımlarla yapılmıştır. Gelinler tarafından da düğün ve benzeri işlevler için yaygın olarak giyilir..

Altın kaplama bileklikler, tüm geleneksel ve batı tasarımlarını beraberinde taşıdığı için diğer bileklik tasarımlarının yerini başarıyla almıştır. Gerçek deseni gerçek olanlar gibi elde eden çeşitli kesim ve makine tasarımlarında kolayca üretilebilirler. Geleneksel tasarımlar, altın kaplama bileziklerde kolayca kalıplanabilir..