Altın takılar, Hindistan’daki her ev için koleksiyonun en önemli parçalarından biridir. Bilezik, yüzük, küpe, zincir vb. altın eşyalara takıntılıyız. Evlilik törenleri ancak kuyumcuya gidip gelin için altın seti aldığımızda tamamlanmış olur. Gül altın, aslında bir altın ve bakır alaşımı olan bir altın türüdür. En yüksek karat olan 22 ayar olduğu için taç altın olarak bilinir. Ayrıca narin takılar yapmak için kullanılan 18 ayar pembe altın var..

Rose Gold Bileklik Bileklik Çeşitleri:

Burada, 2018 kadın modasındaki en iyi pembe altın bilezik tasarımlarını paylaşıyoruz..

1. Normal Düz Gül Altın Bilezikler:

gül altın bilezik

Bunlar, günlük kullanım için iyi olan narin altın bileziklerdir. Basit olmalarına rağmen çekicilik ve aura katıyorlar. Altın bileziğin gül renginin güzelliği çok büyüleyici.

2. Gül Altın Pırlanta Bileklik Tasarımı:

Rose Gold Pırlanta Bileklik Tasarım

Bu pembe altın pırlanta bileklik, hediye için mükemmel bir parçadır. Pembe altından yapılan ve bileziğin rengine enfes bir güzellik katan birçok pırlantaya sahiptir. Kullanılan gül altın yüksek saflıkta ve pırlantaların karat değeri yüksektir..

3. Gül Altın Kaplama Bileklik Tasarımı:

Rose Altın Kaplama Bileklik Tasarım

Bu pembe altın kaplama bileklik, kişiye özel olduğu için özeldir. Tasarım, her boyutta bileğe uyum sağlayacak açık uçlu bir stildir. 18 ayar altın kaplama yapılmıştır.

4. Saat Seti ile Rose Gold Bileklik:

Rose Gold Bileklik Saat Seti

Bu, kristal bilezikli bir saate ve eşleşen bileziklere sahip güzel bir bileklik seti. Tek parça olarak kullanılmaları için üst üste istiflenirler. Bu harika parça, giydiğiniz herhangi bir kıyafete cazibe katacak. Bir açıklama parçası gibi kullanılabilir.

5. Düz Altın Gül Bileklik:

Sade Altın Gül Bileklik

Sade bilezikler günlük kullanım için çok kullanışlıdır ve aksi halde sıkıcı bir kıyafete bu küçük moda dokunuşunu ekleyebilir. Kot pantolon ve tişört veya hatta bir Hint kıyafeti ile eşleştirin. Düz dokulu olduğu için kıyafetlere takılma endişesi yoktur..

6. Gül Altın Bileklik Bileklik:

Rose Altın Bileklik

Tekli veya çoklu sade pembe altın bilezikler yerine tekli bileklik tüm kadınlar için harika bir seçenek. Bir kıyafeti stil ile vurgulamaya yardımcı olur ve bir cazibe yaratır. Bilezik yeterince geniş ama aynı zamanda kıvrımlı olduğu ve uçlarda inceldiği için şık.

7. Dantel İşi Büyük Gül Altın Bileklik:

Dantel işi Rose Gold Bileklik

Dantel işlemeli gül altın, kesinlikle cazibe katacak karmaşık bir açıklama parçasıdır. Bileklik üzerine yapılan çok hassas bir iştir ve bir parti veya herhangi bir özel gün için giyilebilir..

8. Çiçek Şekilli Gül Altın Bileklik:

Çiçek Şekilli Rose Gold Bileklik

Bu enfes bileklik, içinde güzel elmaslarla kaplı güzel çiçek şeklinde gül altın işçiliğine sahipti. Ürün 18 ayar pembe altından yapılmıştır. Özel bir fırsat için hediye edildiğinde herhangi bir kadını memnun edeceğinden emin olabilirsiniz..

9. İlham Verici Gül Altın Bileklik Tasarımı:

İlham Veren Rose Gold Bileklik Tasarımı

Bu, kişisel bir satın alma veya karınız, kız kardeşiniz veya kızınız için bir hediye olarak mükemmeldir. Bu ilham bilekliği, uzun süre saklanması gereken kişisel bir mesajla yazılmıştır. Kişinin hayatında bir dönüm noktası tamamlandıktan sonra veya sadece bir güçlendirici olarak verilebilir..

Rose Gold bilezikler, kendisine hediye edilen veya kişisel kullanımı için satın alınan herkesin çok seveceği çok şık ve güzel bir takıdır. Setler dahil olmak üzere basit tek parça veya çoklu olabilir. Daha lüks parçalarda elmaslar ve diğer değerli taşlarla kaplanmış olacak.