Taşlı Altın Bileklik kadın takılarının önemli bir parçasıdır. Her kadın altın bileziği sever ve Hindistan geleneğini tanımlar. Evliliklerde altın bileklik takmak adet oldu. Altın taşlı bilezikler, kadınların hayatındaki önemi tanımlar ve onu işlevlerde süslemeye yardımcı olur. Evlilikte, ebeveynler mutluluklarını temsil etmek için bu güzel altın bileziği kızına hediye ederler. Buna “Kangan” da denilebilir. Altın taşlı bilezikler, Hint kadın mücevherlerinin ayrılmaz bir parçasını oluşturur. Altın bir bileklik giyilebilir değeri artırdı.

Altın Taş Oyma Bilezikler:

İşte kadın mücevherlerindeki bazı geleneksel taş altın bilezik tasarımları.

1. Yakut Taşlı Altın Bileklik:

taşlı altın bilezikler

Bu altın bileklikte yakut taşlı çiçek tasarımı yapılmıştır. Normal altın bileziklerden benzersiz görünecek. Altının iyi bir şekilde bitirilmesiyle ilahi ve zarif görünüyor. Hediye etmek için de mükemmeldir.

2. AD Taşlı Altın Bileklik:

AD Taşlı Altın Bileklik

Bu altın bileklik üzerinde çivili AD taşları var. Modaya uygun bir tasarıma sahip ve her elbiseyle uyum sağlayacak. Güzel bir yuvarlak kesim pırlanta farklı aralıklarla birbirine çivilenmiştir. Pırlanta ve altınla güzel bir şekil verilmiş.

3. Taşlı Altın Antik Bileklik:

Taşlı Altın Antika Bileklik

Antika mücevher tasarımı yaşında. İki farklı boyutta altın bilyeye sahiptir ve beyaz ve kırmızı renkli taşlarla süslenmiştir. Kullanıcıya şık bir görünüm kazandırır. Antika mücevherler gerçek bir hazinedir ve daha değerlidirler..

4. Pembe Taşlı Altın Bileklik:

Pembe Taşlı Çivili Altın Bileklik

Bu altın bileklik, içinde çivili pembe renkli taşa sahiptir. Günlük kullanımda rahat olup sade ve hoş bir görünüme sahiptir. Tasarımda biraz geniştir ve sari ile çok yakışacaktır. Altın kullanımı da oldukça fazla ve bilekliklere muhteşem bir tasarım verilmiş..

5. Altın Bileklikli Taş Çivili Tavuskuşu:

Altın Bileklikli Taş Çivili Tavus Kuşu

Müthiş altın taş bileklik tasarımlarından biridir. Bu bileklik, taş işlemeli tavus kuşu tasarımıyla çok hoş görünüyor. Geleneksel görünüyor ve tüm elinizi dolduracak. Elinizde parlayacak ve halkın dikkatini çekecek.

6. Yeşil Taşlı Altın Bileklik:

Yeşil Taşlı Altın Bileklik

Bu altın bileziklerde harika bir tasarım. Yeşil renkli taşlara sahiptir. Yeşil renk geleneğimizde hayırlıdır. Bu yeşil taş pırıl pırıl parlıyor ve kullanıcıya iyi şanslar veriyor. Günlük kullanım için uygun ve aynı zamanda rahat.

7. Değerli Taşlı Altın Bileklik:

Değerli Taşlı Altın Bileklik

Bu altın bileklik çok renkli taşlara sahiptir. Değerli Taş olarak bilinir. Çok renkli taşın avantajı her kıyafete uyum sağlamasıdır. Bu taşlara çok ince bir kesim yapılmıştır. Çok renkli altın taş bileklik tasarımı sıra dışı.

8. Kırmızı & Yeşil Mineli Altın Bileklik:

Kırmızı & Yeşil Mineli Altın Bileklik

Üzerinde kabartmalı kırmızı ve yeşil renkli taşlar bulunan altın bileklik çok trend bir tasarımdır. O kadar sofistike bir tasarım ki, bayanlar kesinlikle bu konuda muhteşem görünecekler. Rutin hayatınızda bunu giymek kolaydır.

9. Taşlı Trendy Altın Bileklik:

Taşlı Trendy Altın Bileklik

Bu altın bileziğin tasarımı güzel ve modaya uygun. Bu altın bileklik üzerine çiçek deseni yapılmıştır. Her çiçeğin üzerinde farklı renklerde taş bulunur. Kızın elinde eşsiz görünecek. Bu tasarım yeni ve kesinlikle herkes tarafından beğenildi.

Altın takılar bayanlar tarafından güzelliğini arttırmak için giyilir. Antik çağlardan beri altın bilezikler giyilmeye devam edilmektedir. Bu taşlı altın bilezikler bayanların bileğini süslemede yardımcı olur. Hint kültüründe derin kökleri vardır. Şu anda, web sitelerinden taşlı altın bilezik alışverişi de yapabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli çarpıcı tasarımlar mevcuttur. Bir tane satın alabilir ve eşinize hediye edebilirsiniz..