Elimize hoş bir görünüm veren ince veya kalın bir bant Klingon Bilekliktir. Kuşkusuz, elimizin etrafındaki Platinum değerli bir metal teli, kadınları Erkeklerden daha fazla deli ediyor. En seçkin metallerden biri olan Platin, güzel bayanlar tarafından giyildiğinde zarafet, giyildiğinde ise erkeksi bir görünüm ortaya çıkaran Platin’dir. Hem erkek hem de kadın bileziği için ayırt edici özellik, boyut ve tasarımdır..

Trenddeki Farklı Platin Bilezik Çeşitleri:

Bu makale, pırlanta gibi canlandırıcı lüks taşlarla gömülü platin bileziklerin en iyi 15 çeşidine ve ayrıca farklı kaplama türlerine sahip sade platin bileziklere işaret etmektedir..

1. Kadınlar İçin Sonsuzluk Sembollü İnce Platin Bileklik:

Kadınlar İçin Sonsuzluk Sembollü İnce Platin Bileklik

Günümüzde ağır takı takma trendi geride kaldı. İnce ve gösterişli bir mücevher aksesuarı devreye girdi. Bu listeye metal arasına iliştirilmiş sonsuzluk sembollü ince platin bilezik gelir. Matematiksel bir denklemden çok moda haline gelen sonsuz sevgi ve şefkati betimleyen sonsuzluk sembolü.

2. Erkekler için Kalın Düz Platin Manşet Bilezik:

Erkek Kalın Düz Platin Manşet Bileklik

Erkekler, giymesi kolay ve modaya uygun aksesuarlar giymeyi sever. Böyle bir el aksesuarı, manşet tipi bilekliktir. Hindistan’da gümüş ve pirinç bilezik takan birçok erkeğe rastlamış olmalıyız. Ama platinden yapılan bileklik onu daha değerli ve değerli kılıyor..

3. Dikdörtgen Bağlantılar Pırlanta Çivili Erkek Platin Bileklik:

Dikdörtgen Halkalı Pırlanta Çivili Erkek Platin Bileklik

Dikdörtgen şekilli platin el oyması veya lazerle kesilmiş platin metal, dört kenarlı Dikdörtgenin köşelerine iliştirilmiş cilalı elmaslarla vurgulanan bir bilezik oluşturmak üzere birleştirilir. Boyut ve şekil nedeniyle, bu tür aksesuarlar Erkekler tarafından giyilir..

4. Kadınlar için Bordür Bağlantıları İnce Bilezik:

Curb Links İnce Kadın Bileklik

Bir metal baklanın aynı parçalarının birbirine kenetlenmesiyle bir bordür bağlantısı oluşturulur ve bir yüzeyde tutulurken düz bir dış görünüşe sahiptir. Bu, düz bir görünüm verir ve bağlantılar birbirine yakın durur. Genişlik, birkaç milimetreden daha azdır, bu da Kadınların onu eline takmasını ideal kılar..

5. Kadınlar için Kare Bağlantılar Platin Bileklik:

Kare Linkler Platin Bayan Bileklik

Kare halkalı bilezikte, platin metal kare parçalar halinde şekillendirilir ve iki metalin lehimlenmesiyle platin düz baklalarla veya lazer tekniği kullanılarak kare halkalar zincir bilezik olarak birleştirilir. Dört kenarlı karenin etrafına tektaş pırlantalar eklenmiştir ve bu da bileziğe ışıltı verir..

6. İsim Oyulmuş Unisex Platin Bilezik:

İsim İşlemeli Unisex Platin Bileklik

İsim kazınmış takılar, erkekler ve kadınlar arasında popülerliğini kazanmıştır. Bu tür bir mücevher parçası, herhangi bir özel durumda hediye parçası olarak kullanılır. Aralarındaki sevgiyi paylaşır. Basit bir düz zincir veya burgulu bir zincir olabilen zincir bileziğe takılan bu platin parçasının ortasına isim kazınmıştır..

7. Boncuk Bağlantılı Platin Bilezik Erkek:

Boncuklu Platin Erkek Bileklik

Bu bileklik çeşidinde küçük boncuklar toplanarak kanca eki olan bir zincir bileklik oluşturulur. Boncuklar, silindirik şeklin dairesel şeklinde olabilir. Erkekler herhangi bir metal veya ahşaptan yapılmış boncuk bileklik takarlar. Değerli bir hediye vererek erkeklerini şaşırtmak isteyen kadınlar, o zaman bu en iyi seçimdir..

8. Erkekler için Tilki Kuyruğu Platin Bilezik:

Erkek Tilki Kuyruğu Platin Bilezik

Bu zincir türü, zengin bir görünüm veren ve aynı zamanda normal bilezikten daha ağır olan geçmeli bir zincire benzer. Daha sonra bağlantılar, sonunda kıvrılan bir tilki kuyruğuna benzer, uç, kanca eki olan kalın bir bilezik oluşturmak için birbirine geçirilir. Bu tür bilezik, kalınlığı nedeniyle erkekler için en uygun olanıdır..

9. Kadınlar için Kalp Şekilli Bağlantılar Platin Bilezik:

Kalp Halkalı Platin Kadın Bileklik

Bu tür bileklik, erkeklerin sevdiklerine hediye olarak düşünebilecekleri en iyi hediyedir. Platin, genellikle 2 mm’den daha küçük olan çeşitli boyutlarda kalp şeklinde kesilir ve bu kalp şeklinin ortasına bir tek taş pırlanta takılır ve bu parçalar, tıklama eki ile bir bilezik olarak birleştirilir..

10. Kadınlar için Kolyeli Platin Zincir Bileklik:

Kadınlar için Kolye Uçlu Platin Zincir Bileklik

Sade platin bileklik her zaman her duruma uymaz. Böyle durumlardan biri de partilerdir. Kadınlar bir partide daha trend ve cool olmak için gösterişli ve gösterişli aksesuarlar kullanmayı tercih ediyor. Bunlardan biri kolye asılı platin bileklik. Bileziğin etrafına takılan anahtar, kulak veya halka kolye ile ince bir platin zincir veya bağlantılı bilezik kullanılır.

11. Erkekler için Rolo Link Platin Bileklik:

Rolo Link Platin Erkek Bileklik

Basit bir alternatif sıralama düzeninde birleştirilen özdeş yuvarlak bağlantılara sahip bu platin benzeri rolo bilezik. Bu da basit görünümlü bir platin bilezik yapar. Bu tür bileziğin köşelerinde bir kanca eki veya bir tıklama eki vardır..

12. Kadınlar için Micro Pave Platin-Rose Gold-Pırlanta Bileklik:

Micro Pave Platin-Rose Gold-Pırlanta Kadın Bileklik

Bu üçlü kombinasyon her zaman harika bir mücevher parçasını ortaya çıkarır. Aynı kombinasyon mikro serme tekniği kullanılarak ortaya çıkarılmıştır. Pırlantalar, pembe altının etrafına bir zincir bilezik oluşturan gül altının etrafına platin metalden bir ip ile işlenmiştir. Mikro serme tekniği, aynı boyuttaki elmasları rastgele yerleştirmek yerine bir sırayla ayarlamak için kullanılır..

13. Kadınlar için Matt Finish Oval Kalın Platin Bilezikler:

Kadınlar için Matt Finish Oval Kalın Platin Bilezikler

Mat bitiş, kadınların daha çekici bulduğu pürüzsüz bir bitiş sağlar. Çeşitli mücevher tasarımına sahip olmak, tüm kadınların her zaman bir dilek listesi olmuştur. Buna, batı kıyafetleri ile birlikte parti giyim aksesuarı olarak giyilen bir bant bilezik oluşturan yay eki ile birbirine dizilmiş oval şekilli platin bilezik gider..

14. Kadınlar için Helisel Çivili Platin Pırlanta Bileklik:

Helisel Çivili Platin Pırlanta Kadın Bileklik

Bir kanca eki ile bir platin bandın ortasına sarmal bir halka takılır. Helisel halka, bileziğin benzersizliğini artıran küçük elmaslara sahiptir.

15. Erkekler için Ringa Kemik Örgülü Platin Bilezikler:

Ringa Kemik Örgülü Platin Erkek Bileklik

V şeklindeki bu geçmeli halkalar düz bir görünüme sahiptir ve bileziğin bir tarafı estetik tercihe göre oyulmuştur. Bu bağlantılar, bileziğe kalınlık veren örgülü bir tasarıma bükülür..

Platin bileklik takmak kesinlikle ellerinize güzellik katar. Ancak onun için doğru tipte ve tasarımda platin bileklik bulmak da önemlidir. Sade bir platin bileklik ve ayrıca kendi süslü görünümüne sahip değerli metal ve taş karışımı veya iki tonlu bileklik var. Ama sade bir platin bileziğe sahip olmak, bizi kesinlikle başka bir platin bilezik için mezar yapacak.!!