Kadangi daug laiko praleidžiame savo biuruose nei bet kur kitur, mūsų darbo aplinka turi būti palanki visiems darbuotojams. Tai vieta, kurioje keli žmonės kartu dirba po vienu stogu ir turi bendrą planą. Biuro kabinos interjero dizainas turėtų būti toks, kad jis paskatintų žmones dirbti kryptingai, o ne žudyti produktyvumą. Biuro salono dizainas turėtų būti toks, kad joje būtų pasiekta puiki harmonija tarp patogumo ir funkcionalumo.

Geriausi biuro kabinų dizainai

Naujausi biuro kabinų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir modernių biuro salonų dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Šiuolaikinis biuro kabinos dizainas:

Modernus biuro kabinos dizainas

Atviros biuro kabinos ne tik yra ekonomiškos, bet ir užtikrina paprastą bičiulystę ir padeda efektyviai dirbti komandoje. Tam tikra prasme tai motyvuoja bendrauti ir padeda mums išvengti asmeninio blaškymosi dirbant. Šios paprastos biuro kabinos konstrukcijos kabinos karkasas yra lengvas ir kiekvienam asmeniui suteikiamas patrauklus ir patogus ergonomiškas stalas, kėdė ir sandėliavimo vieta.

2. Asmeninis biuro kabinos dizainas:

Asmeninis biuro kabinos dizainas

Tai prabangus biuro dizainas, kurio vienoje pusėje yra stiklas ir dideli stikliniai langai, leidžiantys sklisti šviesai, išvengiant nereikalingo fluorescencinių žibintų naudojimo. Meniškas stalas ir kėdė demonstruoja modernią architektūrą ir vaizduoja patogią darbo aplinką. Priešais stalą yra atitinkamas sofos komplektas su kavos staliuku, šio asmeninio biuro salono dizaino stiklas sukuria gylio iliuziją ir atrodo didesnis nei yra.

3. Biuro salono interjero dizainas:

Biuro salono interjero dizainas

Šio tipo biuro salono interjero dizainas idealiai tinka darbo vietoms, kuriose trūksta vietos. Tai gerai suprojektuota, daugiausia dėmesio skirianti funkcionalumui. Šis minimalistinis biuro dekoras atskleidžia tvarkingą vaizdą ir turi tinkamą spalvų derinį su geometriniu dizainu. Modernus dizainas su atitinkamais šviestuvais yra ideali vieta produktyviam bendravimui.

4. Mažo biuro kabinos dizainas:

Mažo biuro kabinos dizainas

Tai įkvepiantis biuro kabinos sienų dizainas, kuris atrodo švarus ir organizuotas, parodantis tinkamą erdvės panaudojimą. Stiklo langas suteikia daug natūralios šviesos ir sumažina dirbtinio apšvietimo poreikį. Mediniai baldai ir dizainas yra kompaktiški su tvarkingomis ir paprastomis lentynomis. Ši kabina yra ideali privati ​​vieta, kurioje gali vykti oficialūs ir neoficialūs susitikimai.

5. „Boss“ biuro kabinos dizainas:

„Boss“ biuro kabinos dizainas

Ši kajutė su stiklo sienomis suteikia erdvės iliuziją ir puikiai dera prie medinių baldų ir kėdžių su atlošais. Pilko interjero derinys su biuro salono baldų dizainu ir gražiais meno kūriniais daro visą saloną elegantišką ir prašmatnų. Baldų išdėstymas yra labai svarbus dėl jų sukuriamo vizualinio poveikio.

6. Šiuolaikinis biuro kabinos dizainas:

Šiuolaikinis biuro kabinos dizainas

Paprastai tai yra atviro biuro dizainas, kuriame biuro salono dizaino planai naudojami efektyviai, o laisva erdvė – konstruktyviai. Šio dizaino dėka daugiau dėmesio skiriama skatinančiai sąveikai, ir tai yra laiminga ir kūrybinga aplinka, skatinanti darbuotojų bendravimą. Kambariniai vazoniniai augalai yra patogioje vietoje ir yra vizualiai raminantys.

7. Medinės biuro kabinos dizainas:

Medinės biuro kabinos dizainas

Šis paprastas biuro salono dizainas atskleidžia biuro erdvę, kurioje keičiamasi idėjomis, ir primena veikla pagrįstą darbo vietą. Baldai suprojektuoti akcentuojant darbuotojo ir darbdavio patogumą. Pilkos spalvos interjero spalvų schemoje naudojamas tinkamas spalvų ir šviesų derinys. Ši įstaiga idealiai tinka rengti privačius susitikimus ir keistis mintimis.

8. Aliuminio biuro kabinos dizainas:

Aliuminio biuro kabinos dizainas

Stiklo naudojimas šiam asmeniniam biuro salono dizainui padarė perversmą salono interjere, nes jis simbolizuoja skaidrumą ir padeda dirbti netrukdant. Šios minimalistinės kabinos dekoras turi tam tikrą drąsą. Aliuminio armatūra ir medinės grindys papildo išvaizdą. Jame yra tiesiog atmosfera, padedanti susikaupti, ir idealiai tinka tiems, kurie vadovauja mažoms įmonėms.

9. Rustic Office Cabin Design:

2014 m. Dienoraščio kabinetas Winter Haven, Florida.

Šis nedidelis biuro kabinos dizainas pasižymi tradicine atmosfera ir elegantiškais baltais apvalių medinių kėdžių pavidalais, kurie papildo medines grindis ir suteikia interjerui madingą išvaizdą. Kaimiška išvaizda yra mėgstamiausia tarp daugelio, nes ji turi nuostabų žavesį. Balandžių skylių lentynos puikiai tinka interjerui ir idealiai tinka namų biure.

10. „Open Space Green Office Cabin“:

„Open Space Green Office“ kabina

Šis paprastas biuro kabinos dizainas sukuria įdomią darbo vietą, iš kurios atsiveria nuostabus žalumos vaizdas. Gera įnešti gamtos į vidų, nes augalai padeda lavinti mūsų kūrybiškumą. Patogi svetainės erdvė, kurią sudaro baltos kėdės, priderintos prie ilgo žalio stalo, kuris suteikia šviežią vėsią išvaizdą. Atviro plano biuras yra tas, kuriame darbuotojams gali tekti dalytis darbo vietomis ir yra ekonomiška alternatyva.

11. Stilingas biuro kabinos dizainas:

Stilingas biuro kabinos dizainas

Ryškių spalvų įtraukimas į modernaus biuro salono dizaino interjerą daro jį estetiškai patrauklų. Ryškiai oranžinė spalva ant sienų ir kabinos yra puikus derinys šiame atviro plano biure ir skatina geresnę darbo vietą. Tokia darbo aplinka užtikrina, kad darbuotojai išlaikys dekoratyvumą ir mažiau blaškysis.

12. Balto biuro kabinos dizainas:

Baltos biuro kajutės dizainas

Šis asmeninio dizaino biuro kabinos dizainas yra švarus ir gaivus, nes jo vienspalvė spalvų schema. Balta kabinos spalva su viršutinėmis lentynomis dekorui suteikia asmeniškumo. Vienoje kambario pusėje yra sofos pavidalo svetainės zona, pro kurią pro langą sklinda natūrali šviesa, kuri dar labiau padidina šios darbo vietos grožį..

13. MD biuro kabinos dizainas:

MD biuro kabinos dizainas

Šis biuro MD kabinos dizainas atskleidžia puikią harmoniją ir pusiausvyrą tarp baldų išdėstymo su tinkamu apšvietimu, tinkamos darbo vietos ir patogios svetainės erdvės. Čia naudojamos spalvos yra subtilios ir tuo pat metu sudėtingos, pavyzdžiui, aukščiau esančiame paveikslėlyje esantis pilkas dekoras. Ryški bordo sofa ir marmurinės grindys puikiai tinka bendram biuro įvaizdžiui.

14. Stiklo biuro kabinos dizainas:

Stiklo biuro kabinos dizainas

Šioje stiklinėje biuro kabinoje yra daug erdvės natūraliai šviesai ir taip išvengiama dirbtinio apšvietimo. Vienoje salono pusėje esanti tekstūruota siena suteikia jums reikalingą privatumą. Šiuolaikiniai baldai ir dizainas skleidžia teigiamą atmosferą, o biuras atrodo elegantiškai ir prašmatniai. Mažos biuro salono dizaino darbo vietos su aiškiai apibrėžtomis ribomis ir žemesnėmis lubomis idealiai tinka darbui, kuriam reikia daug dėmesio ir susikaupimo.

15. Populiarus biuro kabinos dizainas:

Populiarus biuro kabinos dizainas

Tarp biuro salono dizaino planų šio madingo biuro baldai yra modernūs ir tvarkingi. Dizainas yra paprastas, su aiškiomis linijomis, o baldai yra pagrįsti minimalistiniu stiliumi su spintelėmis, kurios suteikia tinkamas saugojimo galimybes. L formos stalas yra idealus, nes padeda sutaupyti vietos ir lengvai telpa vienoje kambario pusėje. Mažiau vizualinės netvarkos padeda sutelktai dirbti ir būti produktyvesniam, netrukdant.

Jei norite papuošti savo darbo vietas, biuro kajutes ir darbo vietas, tinkamo spalvų, tekstūros ir baldų pasirinkimas turi lemiamą vaidmenį didinant darbuotojų moralę ir našumą. Šiame išsamiame straipsnyje pateikiama išsami biuro salono dizaino ataskaita, kuri padės jums suteikti darbuotojams palankią darbo aplinką ir maksimaliai padidinti jų efektyvumą.