Ar žinojote, kad vidutiniškai žmogus savo darbovietėje praleidžia 90 000 valandų? Darbas kartu su asmeniniu gyvenimu tapo lygiaverte kiekvieno žmogaus gyvenimo dalimi. Kūrybingas biuro interjero dizainas vaidina esminį vaidmenį suvokiant vietą, kurioje dirbate.

Tinkamas interjeras įkvepia žmones dirbti efektyviau ir leidžia jaustis kaip savo. Šiame straipsnyje mes pristatome jums geriausius biuro interjero dizainus, kurie padeda atnaujinti biuro darbo zoną.

Geriausi biuro interjero dizainai

Geriausi biuro interjero dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 25 paprasti ir modernūs biuro interjero dizainai su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Mažo biuro interjero dizainas:

Mažo biuro interjero dizainas

Maksimalus erdvės išnaudojimas daro mažo biuro interjero dizainą efektyviausiu, nes jūsų turima erdvė yra palyginti mažesnė. Šio dizaino interjeruose yra sieninės lentynos kartu su sieniniu stalu, todėl visa grindų erdvė lieka neapkrauta. Ant sienų yra dvi išmaniosios lemputės, kurios skiriasi nuo rudos kambario sienų spalvos. Esminius failus ir dokumentus galite sudėti į lentynas, kad jūsų darbo vieta būtų laisva. Kėdė suteikia pakankamai komforto, todėl galite patogiai dirbti.

Skaityti daugiau: Geriausi mažų biurų dizainai

2. Biuro salono interjero dizainas:

Biuro salono interjero dizainas

Daugelyje biurų yra nameliai, skirti žmonėms su įvairiais pavadinimais. Tai vienas iš geriausių biuro salono interjero dizainų, kurio vienoje pusėje galite rasti stiklines sienas, iš kurių atsiveria puikus vaizdas. Yra didelės lentynos su stiklinėmis durimis, todėl atrodo rafinuotai. Paprastas stalas su spinta šone suteikia jums vietą daiktams laikyti kartu su pelenų spalvos sofomis svetainės zonoje. Kambario centre yra liustra, kuri yra paprasta, bet elegantiška. Visas vietos įrengimas eina koja kojon, kur viskas tinka šiuolaikiniam biuro interjero dizainui.

Skaityti daugiau: Šiuolaikiniai biuro kabinų dizainai

3. Biuro interjero sienų dizainas:

Biuro interjero sienų dizainas

Tai paprasta biuro erdvė, kurioje žmonės turi kūrybinių susitikimų arba susėda greito maisto pertraukos. Tai biuro interjero sienų dizainas, kuriame visas kambarys yra mažai dekoruotas arba visai be dekoro, išskyrus sieną vienoje pusėje. Vienoje pusėje yra didelis langas su langinėmis, kurios padeda jį atidaryti ir uždaryti pagal jūsų poreikius. Centre yra paprastas stalas ir kėdės su tinkamu apšvietimu, kuris apšviečia kambarį. Pagrindinis šio kambario akcentas yra paprastos, tačiau unikalios, spalvingos medinės plokštės ant sienos, todėl jis tampa patrauklesnis.

4. CA biuro interjero dizainas:

Ca biuro interjero dizainas

Nors kiekvieno biuro išdėstymas yra beveik panašus, tai yra tinkamas CA biuro interjero dizainas, kuriame atsižvelgiama į kai kuriuos dalykus. Sienų spalvos ir grindys yra baltos su pilku atspalviu, todėl biuras atrodo niūrus. Yra paprastas stalas su kėdute, kuris yra pakankamai patogus sėdėti visą dieną, taip pat kėdės priešingose ​​pusėse, kuriose sėdi klientai. Visame kambaryje yra įmontuotų ir pakabinamų žibintų derinys. Yra didelės stiklinės durys, dėl kurių jos yra nepralaidžios garsui, bet ir atrodo stilingai.

5. Architektūros biuro interjero dizainas:

Architektūros biuro interjero dizainas

Kiekvienas žmogus turi skirtingą idėją, koks turi būti jo biuras. Tai puiki architektūros biuro interjero dizaino, simbolizuojančio unikalius ir nepaprastus, patraukliai atrodančius dizainus, simbolis. Iš vienos pusės vaizdas yra aptakus ir stačiakampis, o balta spalva dažniausiai naudojama grindų ir sienų spalvoms. Ant lubų yra 3D tipo išvaizda, kuri išsikiša, suteikiant galimybę parodyti dizainą kartu su keliais rėmeliais ant gamtos sienų. Žemyn leidžiasi laiptai, kuriuose gali tilpti keli žmonės.

6. „Office MD“ kambario interjero dizainas:

„Office Md“ kambario interjero dizainas

Vykdomojo direktoriaus biuras yra erdvus bet kuriame biure, kuriame neturi būti netvarkos. Tai didelis biuro MD kambarys su paprastu interjeru. Viduryje yra didelis L formos stalas su tamsiai rudos ir baltos spalvos deriniu bei patogia kėdė. Viename kambario kampe yra dvi sofos, o gale – didelė spintelė daiktams laikyti. Yra minimalus dekoras, todėl kambarys atrodo elegantiškas.

7. Namų biuro interjeras:

Namų biuro interjeras

Šiais laikais daugelis iš mūsų turi situaciją dirbdami namuose. Tai puikus namų biuro interjero pavyzdys, kuriame jūsų namų komfortas ir būtini dalykai, reikalingi biurui įrengti, derinami. Sienų spalva yra paprasta balta, priešingai nei medinės grindys kartu su paprastais šviesiais mediniais baldais. Stalas yra paprastas, jame gali sėdėti du žmonės, turėdami tik reikalingus daiktus, tokius kaip kompiuteris, naktinė lempa ir kavos puodelis. Yra dvi sieninės lentynos, kuriose galima laikyti mažus augalus kartu su trofėjais.

Skaityti daugiau: Naujausi namų biuro dizainai

8. IT biuro interjero dizainas:

Tai biuro interjero dizainas

Tai puikus biuro patalpų interjero dizaino pavyzdys, ypač kaip IT įmonės, kuriose dirba daug darbuotojų. Sistema paprasta, su baltos spalvos sienomis ir dideliais stiklo langais, kurie neleidžia oro srautui. Kambario centre yra juodų kabančių lempučių eilė ir horizontalūs žibintai, kuriuose sėdi darbuotojai. Lentelės yra paprastos, tarp jų yra skirstytuvas. Jame galima pastatyti du žmones iš abiejų stalo pusių su patogiomis kėdėmis.

9. Biuro priėmimo interjero dizainas:

Biuro priėmimo interjero dizainas

Priėmimo zona – tai pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi įėjus į biurą. Tai paprastas biuro priėmimo interjero dizainas, kuriame būdingas spalvų derinys su pelenų spalvos sienomis, atitinkančiomis grindis. Dalis lubų nudažyta oranžine spalva, atitinkančia logotipą ir kėdę prie įėjimo. Šios erdvės apšvietimas aprūpintas stilingomis horizontaliomis ir vertikaliomis lemputėmis.

10. Komercinio biuro interjero dizainas:

Komercinio biuro interjero dizainas

Tai puikus komercinio biuro interjero dizaino pavyzdys, kuriame meniškumas yra menkas, bet vaizduojamas verslas. Erdvės lubose yra plonos plokštės su įmontuotų ir pakabinamų žibintų deriniu. Vienoje kambario pusėje yra stiklinės kajutės, o kitoje – ilgas stalas, pagamintas iš paprastos medienos, kuriame gali sėdėti aštuoni žmonės ant aukštų kėdžių. Vienoje pusėje yra virtuvės erdvė su stovu ant sienos daugeliui daiktų. Augalai kambario kampuose papildo dekorą.

11. Vykdomojo biuro interjero dizainas:

Vykdomojo biuro interjero dizainas

Tai yra vykdomojo biuro interjero dizainas, kurio grindys ir baltos sienos yra daugiausia pilkos spalvos. Lubos turi didelius kvadratus kaip klaidingos lubos su įmontuotais žibintais. Centre yra medinis stalas su kompiuteriu viršuje ir kėdė su patogiomis sėdimomis vietomis. Ant sienos yra stačiakampis LED ekranas, kurio fone yra plonos stačiakampės juostos. Paprastos vazos ir augalas iš abiejų medinės plokštės pusių, kyšančių iš sienos, atrodo gražiai.

12. Pramoninio biuro interjero dizainas:

Pramoninio biuro interjero dizainas

Jei turite kaimišką darbo vietą, šis pramoninio biuro interjero dizainas atrodo tinkamas, nekeičiant erdvės originalumo. Vienoje plytų sienos pusėje yra dideli stiklo langai. Abiejose kambario pusėse centre yra du stalai. Ant sienos yra ant sienos tvirtinamos lentynos, kuriose laikomos knygos ir dokumentai su stalu po juo, kuriame sėdi mažiausiai penki žmonės. Kabančios vario spalvos lemputės, kurios papildo išvaizdą.

13. Biuro baldų interjero dizainas:

Biuro baldų interjero dizainas

Baldai bet kuriame biure lemia erdvės išvaizdą. Šis biuro baldų interjero dizainas puikiai atrodo erdviame biure. Stalas pagamintas iš tamsiai rudos medienos, paprastos baltos kraštinės abiejose viršutinės stalo dalies pusėse, o spintelė vienoje stalo pusėje. Ant stalo yra nešiojamasis kompiuteris, kuriame nėra vietos. Sienos gale yra lentyna su dizainerių lentynomis, kuriose galima sudėti paprastą įrangą kartu su knygomis.

Skaityti daugiau: Geriausi biuro baldų dizainai

14. Skandinaviškas biuro interjero dizainas:

Skandinaviškas biuro interjero dizainas

Skandinaviškas biuro interjero dizainas buvo aktualus praeityje, dabar ir net ateityje. Tai dizainas, turintis subtilią liniją ir didžiąją dalį natūralios šviesos, sklindančios iš stiklo langų visame kambaryje. Minimalistinis dizainas ir paprasta spalvų paletė yra keletas ryškiausių skandinaviško dizaino bruožų. Lubos turi plokščias konstrukcijas, sudarančias apskritimą su žibintais. Prabangus gyvenimas aplink šį biurą padidina komfortą, kurio ieškote erdvėje.

15. Atviro biuro interjero dizainas:

Atviro biuro interjero dizainas

Bendrasis architektūros ir interjero dizaino terminas taip pat vadinamas atviru planu. Šis atviro biuro interjero dizainas turi dideles erdves be privačių biurų ar atskirų kajučių. Yra daugybė stalų su įvairiomis medžiagomis ir prie jų pridedamos kėdės. Visame kambaryje yra kabantys žibintai, kurie apšviečia erdvę. Biuro viduryje yra keletas patogių sofų, kuriose galite atsipalaiduoti.

16. Žaliojo biuro interjero dizainas:

„Green Office“ interjero dizainas

Žalia spalva yra labai reta ir jos nėra lengva rasti. Tai puikus žalio biuro interjero dizaino pavyzdys, kai ši sėdynė ir pertvara tarp sėdynių yra žalia. Šioje erdvėje yra mažai dekoro, todėl viskas atrodo oficialiai. Trys ilgi stalai gali sutalpinti šešis žmones iš abiejų stalo pusių su pertvara. Viename kambario gale yra balta spintelė su paveikslu juodu fonu ir žaliomis juostelėmis.

17. Minimalistinis biuro interjeras:

Minimalistinis biuro interjeras

Dizainas su funkcionaliais baldais, kuriuose yra ne daugiau kaip du spalvų deriniai, puikiai tinka šiam minimalistiniam biuro interjerui. Medinės grindys su baltos spalvos sienomis susilieja. Ilgas stalas, kuriame gali tilpti mažiausiai dvylika žmonių su kūgio formos pakabinamais žibintais nuo lubų. Vienoje sienos pusėje yra dideli stikliniai langai, o kitoje – stumdomos stiklinės durys.

18. Funky biuro interjeras:

Įdomus biuro interjeras

Laužydami įprastų biuro erdvių ritmą, galite suprojektuoti neįprastą biuro interjerą, skatinantį žmones efektyviai dirbti. Šios biuro patalpos vienoje pusėje turi stiklo duris su anga. Centre yra nedidelis PVC stalviršis su patogiomis oranžinėmis kėdėmis. Yra du kabantys lempučių formos žibintai, pagaminti iš plono bambuko, su lempute ir lubose įmontuotais žibintais. Vienoje kambario pusėje esančioje sienoje yra juodas fonas, užpildytas spalvingais apskritimais, užpildytais šiuolaikinio meno atvaizdu, todėl jis išsiskiria iš kitų įprastų dizainų.

19. 3D biuro interjero dizainas:

3D biuro interjeras

Biuro patalpų projektavimas nėra pokštas; į tai įeina daug veiksnių. Planuodami 3D biuro interjerą galite įsivaizduoti, kaip jūsų biuro erdvė gali atrodyti prieš ją įgyvendinant. Pilkos, lygios grindys baltas lubas papildo iš jų kyšančiais kvadratais. Žaliai tamsintas stiklas centre ir juodas stiklas aplink sudaro kambario daliklį. Abiejose pusėse yra du stalai su spintelėmis kiekvienam asmeniui.

20. Šiuolaikinis biuro interjero dizainas:

Šiuolaikinis biuro interjeras

Skirtingai nuo šiuolaikinio dizaino, šis šiuolaikinis biuro interjero dizainas sutelktas į suapvalintas linijas su minkštais baldais. Šiame dizaine pavaizduota vėlyvoji XX amžiaus dalis. Stalas yra apverstos L formos su spintele vienoje pusėje ir laisva vieta kojoms po stalu. Galinė stalo pusė yra stiklinė siena su dviem stačiakampėmis sienos plokštėmis, pakaitomis su stiklu vienoje pusėje su trimis žibintais viršuje. Viename kampe yra nedidelis arbatos staliukas su kėdute, o kitame – augalas.

21. Medinio biuro interjero dizainas:

Medinių biurų interjero dizainas

Tai puikus medinio biuro interjero dizaino vaizdas, kuriame daugiau nei 80 % interjero yra pagaminti iš medžio. Lubose yra medinės plokštės, atsparios ugniai, vandeniui ir drėgmei. Vienoje kambario pusėje yra didelis stiklo langas su stumdomais dangčiais, kurie gali atsidaryti ir užsidaryti pagal jūsų poreikius. Tarp darbuotojų yra lentelių eilės su dalikliais. Kiekvienoje lentelių eilėje yra vidutinio dydžio medinė spintelė svarbiems failams saugoti.

22. Japonų biuro interjero dizainas:

Japonų biuro interjero dizainas

Gamtos harmonija su minimaliais baldais yra japoniško biuro interjero dizaino raktas. Kambaryje yra baldų, pagamintų iš paprastų niūrių spalvų bambuko, ir daugiaspalvis kilimas ant grindų. Skirstytuvas kambario centre turi lentyną knygoms laikyti vienoje pusėje ir ilgas išmatas kitoje pusėje. Sienose yra dideli stikliniai langai su sofos sėdyne palei sieną su stalais priešais juos.

23. Spalvingas biuro interjeras:

Spalvingas biuro interjeras

Kiekvienam biurui reikia erdvės, kurioje vyksta intelektualios diskusijos, ir šie spalvingi biuro interjerai yra puikus pavyzdys. Šio kambario sienose yra drobės lapų atspaudai su žalios spalvos mišiniu ir grindų kilimėlis ant grindų papildo visą kambario dekorą, priešingai nei medinės grindys. Dvi oranžinės sofos su arbatos stalu vienoje kambario pusėje ir trivietė sofa centre padaro jūsų sėdimąją vietą labai patogią. Ant sienos yra didelė lenta, kurioje galite užsirašyti daiktus.

24. Biuro fojė interjero dizainas:

Biuro fojė interjero dizainas

Šis biuro vestibiulio interjero dizainas turi aukštas lubas su elegantiška sidabro apdaila. Prie sienos yra didelė priėmimo zona, žemyn eina eskalatorius. Biuro patalpos atrodo aukščiausios kokybės, o tai reiškia vestibiulio interjero stiliaus ir funkcionalumo derinį. Lubos turi plonas urvas su maža įmontuota šviesa linijos pabaigoje. Apšvietimas atspindi grindis ir sienas, todėl atrodo gražiai.

25. Prabangus biuro interjeras:

Prabangus biuro interjeras

Kas sako, kad darbo vieta turi būti oficiali. Tai prabangus biuro interjeras, efektyviai išnaudojantis erdvę ir stilingas interjero dekoras. Medinės plokštės su mažomis įmontuotomis lemputėmis apšviečia kambarį. Šio kambario baldai yra modernūs, gražios apdailos ir funkcionalūs. Tradicinės ir klasikinės išvaizdos sofos centre su stikliniu arbatos stalu papildo erdvės grožį. Mediena yra pagrindinė medžiaga, naudojama šioje erdvėje, neatsižvelgiant į stiliaus koeficientą. Stiklo langai visame kambaryje suteikia jai rafinuotą pojūtį.

Nepriklausomai nuo jūsų biuro vietos, interjeras vaidina svarbų vaidmenį kuriant tobulą atmosferą ir aplinką visiems dirbti. Sukurti palankią darbo vietą vyresniesiems ir tūkstantmečiams neturėtų būti sunku. Naudodami šiuos prabangius biuro interjero dizainus, atnaujinkite savo darbo vietą, kad padidėtų darbo našumas, sukuriant patogią aplinką darbuotojams.